Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

aaayyyyyyy inanmiyooruummmmmmm.. :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: cok sevindim canim benim yaa.. cok sukur rabbime.. insallah herkese versin rabbim.. ben 27. haftaya girdim cok sukur hersey yolunda:) 8 kilo aldim bile :p

ya sen nasil gidiyor zorluklar cektinmi?? cok sevindim hic aklima gelmezdi burda seni bulacagim esimle hep konusurduk naptilar acaba die... tel de almadik diyorduk :)) allah burda karsilastirdi bizi:))

amin canim amin,sükürler olsun iyisin demek canim buna cok sevindim,bende inanmazdim seni burda bulucami,esime söyledim o hic inanmadi:)))))
bizde hep konusurduk cok tatli insanlar diye:))) demek 27haftasindasin ne Güzel canim allah saglikli hayirlisi kucana almayi nasip etsin insallah, benim bastan biraz sorunlarim oldu hastaneye yattim biliyorsun biraz problemlerim vardi ama simdi allahima sükürler olsun iyiyiz doktorlar memnun ben 10kilo aldim bile ama insanin hic umrunda olmuyor,bu günler icin coooooookkkkkkkkk bekledik allah isteyen herkeze bu duyguyu yasatsin........canim cinsiyetini biliyormusunuz canim,bizimki daha belli degil doktor tam emmin olmadan söylemiyor ama bizim icin fark ettmiyor saglikli olsunda[/QUOTE]

amin canim,rabbim hepimizinkini saglikli sihhatli dunyaya getirmeyi nasip etsin insallah.. benimde sorunlarim oldu iki kere kanamam oldu ne cok korktuk:KK43:( ama simdi cok sükür hersey yolunda :KK70: dedigin gibi bende kiloyu umursamiyorum, oda neymis :p hehe
ama dr kiziyor cok almissin diyor:) cinsiyet bizim icinde farketmiyor sonucta ne zorluklarla onlara sahip oluyoruz.. dr 3 seferdir erkek dedi sonuncusunda kesin emindi resmini verdi :KK70: esimde ne cok sevindi bebeginizin olacagina.. aklina geldikce ne güzel demek onlarinda baby olcak diyip duruyor :KK70: esinede selamlar canim bebisinle seni koccaman öpüyorum :))

umutege16,saolasin.. rabbim cok sukur dualarimizi kabul etti ve suan gebeyim.. insallah seninde vardir allah seninde yüzünü güldürmüstür canim..

çok sevindim canım hamile olmana sağlıkla gelsin bebeişeriniz ben hamile dğilim canım bir deneme yaptım tutmadı.ikinsini şuanda istemiyoruz yaza kadar süre verdim kendime olmazsa deneyeceğim ama inanıyorum ki benimde olacak bir gün bebeğimmm

çok sevindim canım hamile olmana sağlıkla gelsin bebeişeriniz ben hamile dğilim canım bir deneme yaptım tutmadı.ikinsini şuanda istemiyoruz yaza kadar süre verdim kendime olmazsa deneyeceğim ama inanıyorum ki benimde olacak bir gün bebeğimmm

insallah olur canim umutsuzluga kapilma cok zor bi durum biliyorum.. bizimde ilkinde olmadi,dondurulmus embriyolarimiz vardi 5 ay sonra tekrar denedik cok sükür gebe kaldim dualarimdasin canim inaniyorum en kisa zamanda olacagina :)

amin canim amin,sükürler olsun iyisin demek canim buna cok sevindim,bende inanmazdim seni burda bulucami,esime söyledim o hic inanmadi:)))))
bizde hep konusurduk cok tatli insanlar diye:))) demek 27haftasindasin ne Güzel canim allah saglikli hayirlisi kucana almayi nasip etsin insallah, benim bastan biraz sorunlarim oldu hastaneye yattim biliyorsun biraz problemlerim vardi ama simdi allahima sükürler olsun iyiyiz doktorlar memnun ben 10kilo aldim bile ama insanin hic umrunda olmuyor,bu günler icin coooooookkkkkkkkk bekledik allah isteyen herkeze bu duyguyu yasatsin........canim cinsiyetini biliyormusunuz canim,bizimki daha belli degil doktor tam emmin olmadan söylemiyor ama bizim icin fark ettmiyor saglikli olsunda

amin canim,rabbim hepimizinkini saglikli sihhatli dunyaya getirmeyi nasip etsin insallah.. benimde sorunlarim oldu iki kere kanamam oldu ne cok korktuk:KK43:( ama simdi cok sükür hersey yolunda :KK70: dedigin gibi bende kiloyu umursamiyorum, oda neymis :p hehe
ama dr kiziyor cok almissin diyor:) cinsiyet bizim icinde farketmiyor sonucta ne zorluklarla onlara sahip oluyoruz.. dr 3 seferdir erkek dedi sonuncusunda kesin emindi resmini verdi :KK70: esimde ne cok sevindi bebeginizin olacagina.. aklina geldikce ne güzel demek onlarinda baby olcak diyip duruyor :KK70: esinede selamlar canim bebisinle seni koccaman öpüyorum :))[/QUOTE]

canim benim cok gecmis olsun bende aynisini yasadim bizde cok korktuk birincisinde cok kanaman oldu gitti bibisimis dedik ama allahima bin sükür hastanede bakdilar kalbi attiyor yavrumum,canim sende esine bizden cok selamlar söyle esim diyordu hep sizle iyi anlasirdik gittmeseydiniz:)bende seni ve bibisine öpüyorum kendinize dikkat edin allaha emanet ol canim benim

insallah olur canim umutsuzluga kapilma cok zor bi durum biliyorum.. bizimde ilkinde olmadi,dondurulmus embriyolarimiz vardi 5 ay sonra tekrar denedik cok sükür gebe kaldim dualarimdasin canim inaniyorum en kisa zamanda olacagina :)

inşallah canım sizin dualarınız sayesinde kalacağıma çok inanıyorum bende....

Su an hamile olan herkese "Allahdan tamamini erdirmesini diliyorum" Sag salim kucaginiza almak nasip etsin allah.

Ben son Tedavimi Haziran 2011 de oldum ve yasim 34 dü. Sonuc da cok iyi idi. Fakat elde olmayan bir sebep yüzünden tamamini getiremedik.
Simdi bütün cesaretimi taplayip tekrar denemek istiyorum. Bunun icin Allaha dua ediyorum bana dogru yolu göstersin diye. O yüzden soruyorum 35 yasini gecmis olan varmi diye? Umut olsun diye.

Arkadaslar sunu söyliye bilirim Yücel hoca ve ekibi cok iyi. Eger gencseniz ve moralinizi de cok iyi tutarsaniz bence olur.
Allahdan Umudumuzu kesmeyelim.

Su an hamile olan herkese "Allahdan tamamini erdirmesini diliyorum" Sag salim kucaginiza almak nasip etsin allah.

Ben son Tedavimi Haziran 2011 de oldum ve yasim 34 dü. Sonuc da cok iyi idi. Fakat elde olmayan bir sebep yüzünden tamamini getiremedik.
Simdi bütün cesaretimi taplayip tekrar denemek istiyorum. Bunun icin Allaha dua ediyorum bana dogru yolu göstersin diye. O yüzden soruyorum 35 yasini gecmis olan varmi diye? Umut olsun diye.

Arkadaslar sunu söyliye bilirim Yücel hoca ve ekibi cok iyi. Eger gencseniz ve moralinizi de cok iyi tutarsaniz bence olur.

allah sanada insallah nasip eder abc76,ben 35 yasindayim ve suan 23haftalik hamileyim burda almanyada 2denemem oldu tutmadi,yücel hocada 2ci denemede allaha sükür tutdu,hic umudunu kesme allah büyük canim dualarim seninle

allah sanada insallah nasip eder abc76,ben 35 yasindayim ve suan 23haftalik hamileyim burda almanyada 2denemem oldu tutmadi,yücel hocada 2ci denemede allaha sükür tutdu,hic umudunu kesme allah büyük canim dualarim seninle

Bende Almanyada 2 kez denedim ve Yücel hocada ilk denememde tutu. Simdi yasim ilerledi diye biraz tedirginim. Insallah Allah dualarini kabul eder, hamilelerin duasi kabul olurmus.
Allah sizleri korusun.

Bende Almanyada 2 kez denedim ve Yücel hocada ilk denememde tutu. Simdi yasim ilerledi diye biraz tedirginim. Insallah Allah dualarini kabul eder, hamilelerin duasi kabul olurmus.
Allah sizleri korusun.

bence dene canim,bende tedirgindim ama düsündüm seneler sonra yapamam,ve keskelerim olmasin diye denedim allahim sükür tuttdu bana iki embyro koydular ama birtanesi tuttdu bunada sükür insallah seninde allah yüzünü güldürür,hem bizden yaslilarida gördüm ben merkezde

arkadaşlar burda hamile kaldıktan sonra kontrolleri de yani devamınıda burda mı yaptırdınız...

yoksa başka doktoramı gidiyorsunuz...

yücel bey ve hüsamettin beye beraber oldukları kontrollerine gidicem...

bilmiyorum yoksa bir perinatologmu bulsam...
kafam karışık....

arkadaşlar burda hamile kaldıktan sonra kontrolleri de yani devamınıda burda mı yaptırdınız...

yoksa başka doktoramı gidiyorsunuz...

Yucel hocanin hastalarinin yarisi ya sehir disinda yada yurt disindan geliyor.. İmkani olan gidiyordur belki klinige.. Ben yurtdisinda yasiyorum,sadece tedavi surecinde ordaydim sonra Kendi doktorumda devam ettim kontrollerime..

Sen basladinmi tedaviye yada suan gebemisin?? İnsallah hersey gonlunce olur..

Yucel hocanin hastalarinin yarisi ya sehir disinda yada yurt disindan geliyor.. İmkani olan gidiyordur belki klinige.. Ben yurtdisinda yasiyorum,sadece tedavi surecinde ordaydim sonra Kendi doktorumda devam ettim kontrollerime..

Sen basladinmi tedaviye yada suan gebemisin?? İnsallah hersey gonlunce olur..

ben bu ay yumurtlama takibi yaptırdım ve hamileyim.
şimdi devam etsemmi yoksa bir perinatologmu bulsam..
bilmiyorum..
kendimi riske atmak istemiyorum. gerçi 2 si birden olcağı için biraz daha iyi diye düşünüyorum hem evime yakın...
ama ben erken doğum yaptım rahim şeklim arkuattı. şişli etfalde doğum yaptım bebeğim yaşamadı onlar bana perinatoloğa gitçeksin dediler...

ben bu ay yumurtlama takibi yaptırdım ve hamileyim.
şimdi devam etsemmi yoksa bir perinatologmu bulsam..
bilmiyorum..
kendimi riske atmak istemiyorum. gerçi 2 si birden olcağı için biraz daha iyi diye düşünüyorum hem evime yakın...
ama ben erken doğum yaptım rahim şeklim arkuattı. şişli etfalde doğum yaptım bebeğim yaşamadı onlar bana perinatoloğa gitçeksin dediler...

Allah hayirlisiyla kucagina almayi buyutmeyi nasip etsin insallah... Sana oyle bir oneride bulundularsa dene canim riske atma..

slm bu forumu uzun zamandır takıp ediyorum,,senı gorunce sasırdım,,neden dustu bebegın?? uzuldum,,,bende 36 yasındayım brukselde eylulde ılk denememı yaptım ,olmadı subatta 2. denemeyı yapıcam fakat ben bruksele yucel hoca ıcın gıtmistim,,yucel hocayı sadece ılk muyanede gordum herseyı husamettın bey yaptı,,bıraz bozuldum buna cunkı husamettın bey tanımadıgım bır doktor ıllakı o da ıyıdır fakat ,,en azından basında benı bılgılendırmelerı gerekırdı,,2. denememı farklı bı merkezde dusunuyorum,,

slm bu forumu uzun zamandır takıp ediyorum,,senı gorunce sasırdım,,neden dustu bebegın?? uzuldum,,,bende 36 yasındayım brukselde eylulde ılk denememı yaptım ,olmadı subatta 2. denemeyı yapıcam fakat ben bruksele yucel hoca ıcın gıtmistim,,yucel hocayı sadece ılk muyanede gordum herseyı husamettın bey yaptı,,bıraz bozuldum buna cunkı husamettın bey tanımadıgım bır doktor ıllakı o da ıyıdır fakat ,,en azından basında benı bılgılendırmelerı gerekırdı,,2. denememı farklı bı merkezde dusunuyorum,,

Hersey cok yolunda gidiyordu, rahimden mikrop kapmisim, doktorlar olur dedi ve birdaha hamile kalirsam rahim azini dikecekler. Tip da ismi baska tabiiki.
Ben de bu sene Allah izin verirse eylülde deniyecegim. Fakat önceden Hocanin orda olup olmadigini sordum. Cünkü kendisi Belcikaya gidip geliyor. En önemlisi moralerimizin cok iyi olmasi.

Bence yine Yücel hocaya git fakat orda mi deyilmi diye sor. Ve adetgününü hocaya göre ayarla. Ben simdiden adetimi korunma hapi ile ayarlamaya calisicam. Artik maglesef iyi tecrübe sahibi oldum. Allah yardimcin olsun insallah hersey istedigin gibi olur.

canım ben 36 yaşındayım yücel hocada 2.denemem Allah a şükür şuan hamileyim merkeze güveniyordum herkezin elinden geldiğini yaptığını bildiğim için içim rahattı bence vakit kaybetmeden biran önce tedaviye başla inşallah pozitif olur

canım ben 36 yaşındayım yücel hocada 2.denemem Allah a şükür şuan hamileyim merkeze güveniyordum herkezin elinden geldiğini yaptığını bildiğim için içim rahattı bence vakit kaybetmeden biran önce tedaviye başla inşallah pozitif olur

cok sevindim hamile olmana Allah tamamına erdirsin, geçen gün idrar testi negatif yazmıştın kanda doğru sonuç çıkıyor tabii:) hayırlı olsunn

X