Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba nagi76,
Yücel Hoca ve ekibine bende güveniyorum. Insallah Allah busefer tamamini getirmek nasip eder. Tabiiki insallah Hamile kalirsam.
Embriyo transferinden sonra kac gün yattin?
Arkadaslar özellikle Yurtdisindan gelenler, Kac gün Transferden sonra yattiniz ve yine Yurt disina ciktiniz?

transferden sonra 3gün yattım canım sonra çok yorucu bir şekilde çalıştım cuma günü testi tekrar etmem gerekiyor dr değerimin sınırda olduğunu söyledi inşallah pozitifi görürsün kucağına alırsın canım yücel hoca bir hafta istiharat öneriyo transferden sonra .Yurt dışından gelenlerde bilgilerini paylaşsınlar okonuda fikrim yok maalesef

cok sevindim hamile olmana Allah tamamına erdirsin, geçen gün idrar testi negatif yazmıştın kanda doğru sonuç çıkıyor tabii:) hayırlı olsunn

idrarda bakmamam lazım aslında boşu boşuna üzülüyor insan inşallah canım stres devam ediyor inşallah değerlerim yükselir (

canim biz bu seferinde transferden 8 gün sonra geri geldik bunun dört gününü yattim,hic disari cikmadim kahvaltiyi bile esim odaya getirdi,ama benim cok agrilarim ol karnim baya sisdidi

merhaba canim allaha sükür iyiyiz, ya sen ve bebisin insallah hersey yolundar allah korusun sizi canim

saolasin bizde iyiz cok sükür hersey gayet güzel gidiyor:) Rabbim sizide korusun canim benim.. az kaldi doguma heycanlaniyorum bi yandan hazirlik telasida var.. rabbim herkese tattirsin insallah bu güzel duyguyu:))))

benim ikinci denememdi ve dondurulmus embriyoydu, taransferden sonra 13 gün yattim.. 11.gün sonucun pozitif oldugunu ögrendik ben yine yattim korktum bisey olur diye.. esim kahvaltiyi yemeklerimi yatagima getiriyordu öyle idare ettik.. yine 13.gün almanya ya uctuk.. sonra evde yavas yavas islerimi yapmaya basladim.. is dediysem sadece yemek yada hafif seyler halaa esim yardim ediyor diger konularda.. ev temizligi camasir vs. hepsini esim yapiyor :) saolsun

saolasin bizde iyiz cok sükür hersey gayet güzel gidiyor:) Rabbim sizide korusun canim benim.. az kaldi doguma heycanlaniyorum bi yandan hazirlik telasida var.. rabbim herkese tattirsin insallah bu güzel duyguyu:))))

amin canim amin,cok güzel duygu evet canim bizde hazirliklarini yapiyoruz ben kendimi biraz tutuyorum ama annem hic durmuyor sagolsun her zaman biseyler aliyor))
evet senin yaklasiyor sanirim nisanda degilmi,hayirlisi canim kendinize cok iyi bakin,esimde selam söylüyor size.allaha emanet olun canim

Bende 6 ay olduktan sonra alisverise basladim :) cumartesi gunu Kinderzimmer de aldik 8 hafta sonra gelck insallah.. Evet nisanda.. 10 haftacik kaldi dogummaaa :))) As bizdende selamlar sevgiler canim..

arkadaşlar selam.ben 2.yüp bebek denememi yapacagım.aklımda 3 klinik var.brükselde bunlardan biri.tavsiye edeceğiniz doktorlar veya veya.anlatır mısınız ilgi alaka fiyatlar nedir.

allah hepimize sağlıklı hayırlı bebeşler versin.AMİNNNN...inşallah anne olacağız..

4200 tüp bebek için istenen ücret, 350 de tedavi sırasında kan ve ultrasona bakılıyo ya onu ayrı ücretlendirmişler, bizden 3000 lira da genel anestezi altında histeroskopi yaptırmamızı istedi bunuda kendisi yapıyormuş, genelde hastalarından istiyormuş, yeni muayene oldum ben umarım yardımcı olmuşumdur, bide ilk muayenede 250 lira aldılar

teşekkür ederim canım.sağol.yardımın tabi ki oldu olmaz mı.senin brükseli seçme sebebin nedir.ben 3 klinik arasında kaldım.hepimiz istiyoruz ki ki bizi hamile bıraktıracak:) sonrasında da bebeğimizi kucağımıza alacagımız,bunları bize verecek bi klinik olsun tabi ki garanti yok ama çok yıpratıcı süreçlerden geçiyoruz ve kötü olaylarda direncimiz düşüyor.yap boza benzetiyorum kendimi.benim ilkinde kimyasal gebelik oldu.yurt dışında yaptırdım.ki hiç memnun kalmadım.zaten ben istemedim gitmeyi.eşim yabancı o yüzden.kendisinde keçiden öte bi inat vardır.türk doktorlara hayatta gitmez,güvenmez.(bide böyle bi kocayla stres olmadan nasıl bebek olur bilmiyorum).türkiye bu konuda çok gelişmiş.anadilini konuşmana da benzemiyor.hep stres stres stres oldum orada.ve daha uzun sürdü benim 6 ay. tabi biz gidemedik.benim tiroid sorunum çıktı.düzensiz çalışıyormuş.ki orada tiroid hastası olup türkiyede olmayabiliyormuşum.her ülkenin aldığı bu konuda sınır değerler farklı oluyormuş tiroidde.aslında tiroidden dolayı yaşamadık gecikmeyi.yaz falan girdi,işleri yoğundu eşimin,bi ton aptalca olaylar yaşadım.ve doktorlar 1 ay sonrasına randevu veriyorlar.tahlil bile 20 gün sonra çıkıyor ya..acayip saçma sapan bi tedavi geçirdim.eşimde bodozlama daldı.benim gibi okuyup,araştırmıyor ki.beklerkende çok yıprandım.kısa protokol uyguladılar.iğneleri evde kendim yaptım.yani tedavide kliniğe çagırıp her gün doz ayarlaması yapmadılar.memorıalda,umut da sanırım anladığım kadarıyla her gün çagırıp kan testi yapıp doz ayarlaması yapıyorlar.ki bu daha iyi..yani benim ilki fiyaskoydu..çok yıprandım.seni demorilize ettim yeterince.kusura bakma.özür dilerim.ama baktım bi çırpıda yazmışım.) istediğim neden seçtin bürükseli...birde tese operasyonu ne kadar biliyormusun.senin ilk denemen mi.benim kanamam biteli 1 gün oldu.daha çok yeni.doktora gitmem lazım ki önümüzdeki süreçte neler yapmam gerekli.acilen 2-3 gün içinde bi kliniğe karar vermem gerekecek.alllah yolumuzu açık etsin.inşallah seninde herşey yolunda gider.

adasu selam.doktorun kim.kiminle görüştün.ne düşünüyorsun.devam edecek misin brükselle.hsg yüksek fiyatlı bi operasyon.dışarda daha uygun yerler tavsiyeler var.ben baktım.araştırdım biraz.brüksel kaça çekiyormuş hsg yi.sanırım benden de ister.çünkü kimyasal gebeliğim oldu.çektirince bana da yazar mısın .nerede kaça çektirdin..teşekkür ederim.allah yardımcın olsun arkadaşım.

bende brüksel de tedavi oldum ilk doktorumuzda yücel beydi onda denedik ilkinde olmadi,ikincide tuttu cok sükür suan 29 haftalik gebeyim... bende yurtdisindan gittim ilk görüsmeyi brükseldeki muayenehanesinde yaptik,kendisi almancada biliyor esinle dilde anlasabilirler.. birde tedavi sürecine göre ücret degisiyor kesin bi fiyati yok.. bizde ignelerimizi kendmiz yaptik bir gün arayla gidip kan testi yaptirdik ve dr muayenesi de. muayeneden sonra duruma göre ilac dozunda degisiklige gidildi. bizim sürec böyleydi.. merak ettigin bisey olursa yardimci olurum..

sağol asu87.teşekkürler canım.aman eşim anlaşmasa da olur:)) doktorla ben anlaşayım yeter.bir önceki denemeden ? çok var kafamda.hem avrupada türkiye kadar çok klinik yok.yani şehirler küçük.o yüzden alternatif yok.ben istanbulda yaşıyorum.Türkiyedeki klinikte olursa olur.cevabın için teşekkür ederim.HAMİLE olman süper.bayag ilerlemiş.sona yaklaşıyorsun.ALLAH sağlıklı ve hayırlı evlat versin.sağlıkla kollarına almayı ALLAH sana nasip etsin canım.İNŞALLAH.AMİNN.

amin canim darisi senin ve bütün olmayanlarin basina insallah.. eveettt son 9-10 hafta heyecanla bekliyoruz.. evet burda tr gibi degil kisa bi arastirma yaptik tr daha cazip geldi sansimizi orda denedik.. klinikte de gördümki yücel beyin hastalarinin yarisi yurt disiydi nerdeyse.. Rabbim cümlemizin yar ve yardimcisi olsun insallah..

Bende 6 ay olduktan sonra alisverise basladim :) cumartesi gunu Kinderzimmer de aldik 8 hafta sonra gelck insallah.. Evet nisanda.. 10 haftacik kaldi dogummaaa :))) As bizdende selamlar sevgiler canim..

canim benim hayirli olsun kinderzimmer´na allah saglikli huzurlu bebisini icinde uyutmayi nasip etsin insallah,evet canim senin az kaldi benimde 14haftam kaldi yavas yavas korkmaya basliyorum yani dogumdan,ama sabirsizla bekliyoruz kucamiza almamiza,sende nasil canim korku varmi...öpüyorum seni canim allaha emanet olun

amin canim insallah.. saolasin. olmazzmiii hemde nasil korkuyorum arkadaslardan bilgi alip duruyordum nede olsa tecrübeliler hayirlisiyla saglikli sihhatli kucagina alirsin insallah canim.. rabbim hepimizin yardimcisi olsun insallah..

Merhaba Asu

Bende isvicredeyim ve Brüksele Mayis ayinda gidicegiz . Sen ilk denemendemi hamile kaldim bu merkezde ? Peki Kahraman Bey veya Hemisreleri nasil ilgineliyorlar mi ??? Birazda olsa endiseleniyorum Yurtdisindan gidicez tatilimizde ya kötü bise yolursa diye cok korkuyorum umarim söyledikleri kadar iyi niyetli titiz ve güller yüzlülerdir .
Bana sorularimda biraz yardimci olursan sevinirim . ALLAH Bebegini tez zamanda saglikli kucagina almak nasip etsin .

Mrhb simmay ikincide gebe kaldim canim ilkinide trde bruksel tup bebekte yaptirmistk Mart 2011 de ama olmamisti.4 embriyomuz kalmisti onu dondurmustuk agustos 2011 Transfer oldu ve cok sukur tuttu.. Biz Diger klinikleri hic arastirmadik yücel beyle brukselde konusma imkani olunca gittik. Konustuk uygun geldi ilgiside iyiydi. Tr deki ilgide guzeldi. Yalniz Kahraman beyi bilmiyorum oyle biriyle tanismadim husamettin bey ve yücel bey vardi. Transfer ve yumurta toplamami yücel bey yapti muayenelerimi husamettin bey yapti. Insan ister istemez korkuyor canim bizim hic bi bilgimiz yoktu Tup bebek hakkinda kendimizi onlarin eline biraktik ve bugundeyiz cok sukur 30. Gebelik haftasindayim. senin ilk denememi olacak?? Guzel dilegin icinde cok saol Amin canim.. Darisi insallah en kisa zamanda seninde basina canim... Yardim edebilecegim bir Sey olursa Seve Seve yardimci olurum... Aeo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…