Selülit Yosun Sabunu

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Merhaba
Yosun sabunu ve kabak lifi kullanmaya başladım ben de.
Yalnız aldığım aktarda 3.50tl idi.
Nette baktıklarım daha pahalı.
Siz kaça aldınız?
Ucuz geldi,acaba iyi bir sabun değil mi diye düşündüm,siz kaça aldınız sorayım dedim.

Ben au revoir cellulite diye bir sabun kullanıyorum ana maddesi yosun fakat fiyat çok farklı 38 tl ye aldım . bu durumda ya ben kazık yiyorum ya da 3,5 luk sabun yetersiz veya yeşil boyalı :KK35:

aldım alalı kullanıyrm bı ıncelmem olmadı çünku yedıklerme dıkkat etmedım ama kalçalarımı sıkılastrdgnı hıssedyrm eskıden daha yayvan gevsek durydu sankı .s

aldım alalı kullanıyrm bı ıncelmem olmadı çünku yedıklerme dıkkat etmedım ama kalçalarımı sıkılastrdgnı hıssedyrm eskıden daha yayvan gevsek durydu sankı .s

yosun sabunu mükemmel bişey cildi bebek gibi yapıyo herkese tavsiye ederim yosun sabunu + kabak lifi kesesi :KK9:

vallaa ürünün kalitesine göre değişir herhalde, benimki ilk kalıbın sonuna doğru etkisini göstermeye başladı ikinci kalıp bittiğinde çok ciddi düzelme vardı.. bu arada ben 1 kalıbı 20 günde bitirdim...

Ben daha önce kullanmıştım hiç bir değişiklik olmadı artık inanmıyorum böyle şeylere

kızlar ben yaklaşık 2 yada 3 yıldır yosun sabunu kullanıyorum öle aman aman bi inceltme olmaz yani bi sabu ne kadar yapablr önce bunu bi kabul edin ama kesnlkle destekleyici bir ürün ve düzenli kullanım şart ben banyoda heryerme bu sabunu kullanıyorum ardından peelingli duş jelmi sürüyorum sonuç gayet güzel :)

Ben de kullanmaya karar verdim kızlar :KK6: Önce Suna Dumankaya'nın aspirinli formülünü yapıp streçleyip spora yapıcam sonra da banyoda yosun sabunu ile yıkayıp kese yapıcam. Benim kabak lifim yok ama deniz süngerim var o da sert normal liflere göre onu kullanıcam olur herhalde :97:

3 yıl önce günde 2 fincan yeşil çay içerek yediklerime dikkat ederek herşeyi yedim ama azaltarak,aspirinli limonlu karışımı vücuduma sürüp streçleyim yarımsaat dans ve egzersiz yaparak selülitlerimden basenlerimden 12 kilomdan kurtuldum.evlendikten sonra kendimi çok saldım bide üzerine hamilelik basenlerim felaket

X