Yorumlarınıza düşüncelerinize ihtiyacım var

Demek seni sigortasiz çalıştırıp, yaptigi diger eziyetlerin tek sebebi sevgisiz bi ailede buyumekmis, yansitma mi yapiyormus, kurban olurum ne kadar masum.

Kiraz aylardir yoktun, aylar sonra sana karsi asla merhamet duygusu beslemeyen, seni buzdolapciyla aldatan kocani aklamak icin mi döndün Allah askina.

ben inanmıyorum ya defalarca kez aynı konu ve aynı konunun üzerinde insanlar kaç kez yorum yaptılar konu sahibi konuyu açar koşarak uzaklaşır biz yorumlaşıyoruz kendi aramız
da ben konunun fake oldugunu düşünüyorum gerçekse de klavyeler bile dile geldi hep aynı şey yani duvar olsa bile anlardı bu kadar lafın üzerine boşverin prim vermeyin cidden

uzun süredir eşimle tüm sorunlarımızı çözmüş çok mutlu bir evliliğimiz vardı
Adam nasılsa boşanıp gidersin diye eve süpürge almıyordu en son? 2 ay evlilik "düzgün" gidince her şey güllük gülistanlık olmaz Kiraz abla. Adamla ilgili her hafta başka dert yanıyordun, şimdi ağlayınca benim bile içim parçalandı bak. Akan gözyaşlarımı ve sümüğümü silmeye gidiyorum şu an...

Sende mi ''gözyaşlarıyla ağladın '' ?

ama ağlarken çok samimiydi yalandan olduğunu düşünmüyorum. Hem ben onu savunmuyorum yine de üzüldüm evet ama boşanalım sende mutlu ol burada kalarak mutlu olamazsın dedi ya bu sözleri manüpile etmek için miydi acaba

Bişeyler iste kalmaz o duygusallık falan. Madem hayatta tek başına kaldı, kıymet bilmesi lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…