Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

allh cümlemize versin kızlar sağlıklı ve hayırlı bebişler.bu hafta asabah kalkmadan ateş ölçümü yapıyorum ateşim 4 gündür falan 36,4 çıkıor.ne azaldı nede aarttı.:44:

inşallah oluruzzzzzzz
canım ilişki düşük tehlikesi olanlara yasak oluyo hiçbir kanaman yoksa sorun olmaz bence

canım öncelikle hoşgeldin...
bende bu ay ikinci defa sınavdan geçtim yaklaşık 6 haftalık bebeğimi kaybettim.
elalem ne derse desin zamanı gelince anlarlar işin zorluklarını RABBİM kimseyi zorda bırakmasın diyelim..
gerçekten çocuk sahibi olmak kolay değil ama RABBİM sevdiği kullarının dualarını kabul etmezmiş...
dua etmeye devam edelim ELBET RABBİM KABUL EDER...
en azından RABBİMİN SEVDİĞİ KULLARIYIZ ÖYLE DEĞİL Mİ...
RABBim ŞErlerden korusun bizleri...

peki canım bu iğne adet belirtilerinde değişiklik yaratmış mıyıd?

merhaba arkadaşlar,
bugün yine kan testi yaptırdım.yavaş yavaş değer düşüyor.1 hafta sonra tekrar yaptırcam.değer sıfırlandıktan sonra adet olacakmışım ve adet kanı ile gidecekmiş bebek..

Bu son düşüş olur inşallah..
Bundan sonrakileri sağ ve salim kucağımıza almayı nasip etsin Allah..

Kendinize iyi bakın minnoşlar..

cok gecmis olsun
Allah en kisa zamanda saglikli bebekler nasip etsin
bu arada benim degerim tamamen dusmeden dusuk yasadim ben
dusuk basladi kanama basladi deger hala 62ydi sonraki gunlerde 42, 18 seklinde dustu
saglik olsun, hersye gonlunce olsun canim

saol canım hoşbuldum.. sürekli takip ediyorum sizleri.. ama çok fazla yazmıyorum buralarda.. pkoluyum ve orda aktif olarak paylaşım yapıyoruz.. kesinlikle millet konuşup duruyor, boşa dememişler milletin ağzı torba değil ki büzesin.. Allah'ım sağlıkla hepimize nasip etsin inşallah.. dualarımdasınız hepiniz.. tüm dualarına da kalpten amiiin diyorum..

peki canım bu iğne adet belirtilerinde değişiklik yaratmış mıyıd?

ben kendimi hamile gibi hissettim genellikle.. çünkü hep mide bulantısı, baş dönmesi belirtilerim oldu..
ama adet belirtilerine gelince.. normalde çok sancılı adet olurdum, göğüslerim koskocaman olurdu.. ama tedavi esnasında hiç bu belirtilerim olmadı.. adetim genelde iğneden sonraki 18. günde geldi.. bu son ayım klomende.. ve bu ay iğne olmadım. doktorum çatlamak üzere dedi.. ateşe göre çatladı bakalım bekliyorum.. ama çok ciddi kasık ağrım var bu ay.. dün doktorumu aradım, kist olmuş olabilir dedi.. ağrın geçmezse gel bakalım dedi.. ama bugün ağrım çok azaldı. korktum kötü birşey çıkarsa, sanırım korkudan ağrım da geçti senin ilk ayın mı?

kızlar gebelk tahlilim 2.39 referans ağırlığı 0-25 gösteriyo bu değerlern arasnda olunca ne oluuuyo negtf mi pzitif mi ?

ya kızlar yaaa son üç aydır günüm geçiyo hemde 3 gün şimdide geçti 19 unda olmam gerekti hala olmadım hamilemiyimki iki tane test yaptım dayanamayıp negatif çıktı(( ama bu gecikmeler ne
sıkıldım ya
sürekli gecikir oldu arkadaş benimde öle şaşmaya başladı hamile kaldım diyo olabilirmi :???????

buyuklerimiz
adet duzeninde oynamalar olunca rahim kendini hamilelige hazirliyor derler
umarim oyledir
tabi gecikmeleri arastirmak lazim neden oluyor
istersen doktora gorun canim

eet canım benim ilk ayım

cnm benim demek değerler düşmeye başladı cnm bende 3 gundur kanamalıyım Allahın-ma bin şukur surecim çok rahat geciyo inşalla sende enyakın zamanda benimki gibi kolay bi şekilde atlatıesın bende perşembe kontrole gidecem

canım benim bu son olur inşallah. Allah bir haha ağlatmaz inşallah. sevinç göz yaşların olur inşallah.

canım benim geçmiş olsun. yorma kendini. düşük yapan lohusa kadın gibidir. belini ayaklarını sıcak tut. kendini yorma yat dinlen. gerçi sen kürtaj olmadın ama ben kürtajdan sonra kanamam bitince korunmadım. kanamam 15 gün sürmüştü az az.

canım benim ya ümidini yitirme. gün doğmadan neler doğar. sadece vaktini bekliyor. bir de bu doktora git bakalım. hayırlı bebişler sana

selam canlarım ancak geldim ne yapıyosunuz :)
keyifler nasıl bakalım

bu arada topiğe yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…