Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

merhabalar.. iğneden sonra adet olma süresi kişiden kişiye göre değişiyor.. mesela ben iğneden 18 gün sonra adet oluyorum. bunu göz önüne almanı ben gibi heveslenip boş hayallere dalmanı istemem.. çünki çok ciddi hayal kırıklığı oluyor..
Rabbim dileyen herkese evladını tez vakitte göndersin..

selam kızlar...o kdar çok yoğunum ki uğraşıp duruyorum...
congerour... sana bişey dicem ama gene de heveslenme gördüğün aynı rüyayı ben geçen ay gördüm hamile kaldım..
ama herkeste aynı olmayabiliyo...
bir de grip olmusum hala kanamam var benim ya yumurtlama zamanımı da bilmiyorum böyle giderse bu ay korunmak zorunda kalıcam

canim uzme kendini
toparlamis olursun ve adetini gorursun sonra onune bakman daha iyi olur
eger korunmak zorunda kalirsan da uzulme
bir de doktorum bana nedne dusuk yaptim diye sorunca, ya sagliksiz genetigi bozuk bebektir ya da bir sekilde enfeksiyon kapmissindir grip gibi soguk alginligi gibi demisti. alakasi var mi bilmiyorum ama hamileligin ilk haftalarinda enfeksiyonlarda uzak olmak lazim herhalde.
ben de aynen bugun grip oldum, cok gecmis olsun sana da
bir de bu ara kendini cok yorma canim, cok agir kaldirma kanama yapabiliyormus. belki ondan kan gelmistir yogun degildir zaten di mi?
yumurtlamanin en yakin zamanda baslamsini diliyorum. benimki gecti simdi adet bir an once gelsin istiyorum bir dahaki ay korunmiycam insallah:)))

inşallh oflucum ama bilinç altıma işlediğini düşünüyorum.bencede sen bir ay korun ne olur ne olmaz.sonra üzülmemek için yad acaba dememek için.

çok bunldım ben kızlar bugün içimde bir sıkıntı var saatler geçmek bilmiyor.oturup konuşacak kimsem de yok çok bunaldım.çok anlatamam.nasıl bir yol izlesem bilemiuyorum.

ben zaten gebelikte yüksek ateş vardı soğuk algınlığı kapmşım...
hiç aklıma gelmedi ateşin zararlı olduğu ondan mı düştü diyorum kendi kendime
dün baya ağır kaldırdım ben...
ama son olsun ağır kaldırmayayım
kanamam az az geliyo...
bişey dicem kanama varken yumurtlama olmaz dimi:26:

inşallh oflucum ama bilinç altıma işlediğini düşünüyorum.bencede sen bir ay korun ne olur ne olmaz.sonra üzülmemek için yad acaba dememek için.
ben geçen ay hamilelikle ilgili tek bişey görmedim..
sadece adet olduğumu görmüştüm..
ama sonra rüyamda kanamam olduğunu gördüm o da düşük yaptım zaten..
hayırlısı olsun balım..
korunmayı düşünüyorum bakalım :26:
çok bunldım ben kızlar bugün içimde bir sıkıntı var saatler geçmek bilmiyor.oturup konuşacak kimsem de yok çok bunaldım.çok anlatamam.nasıl bir yol izlesem bilemiuyorum.

sen niye bu kadar kasıyosun bebeğim kendini ya...
biraz sakin ol...
İNşallah gerek kalmadan bebeğine kavuşursun

bilmiyorum bana burdaki doktor oyle demisti, yine dikkat etmek gerek ilk haftalarda
Allahim yeniden nasip etsin bize hamile olmayi ve saglikla gelsin insallah
az az geliyorsa eger, belki de agir kaldirmandan
bunu da bana kaynanam soylemisti bilmiyorum buyukleri dinlemek lazim, agir kaldirma cok is yapma kanaman olur demisti, birgun temizlikte abartmistim aksama az az gelmisti. ama merak etme biter yakinda
yumurtlama konusunda emin degilim, benim yumurtlama akintim kendini 13. gun gosterdi, belki oncekilere gore 2 ya da 3 gun gec catlamis olabilir diyorum belki adetim 28 degil de 30 ya da 31 gunde gelir diye bekliyorum. bakalim...
senin de yakinda olmasi lazim, sonucta rahim kendini temizliyor ve yeni donguye hazirlaniyorsun
tabi adeti 35 40 gun sonra gelen de oluyormus yani net birsey yok
ufff amma akil karisitiri yaziyorum

yok kuşum ben anladım senin anlattıklarını...
şu kanama bitse yumurtlama başlasa dyorum yaa... ben en geç 31 günde oluyorum ama düşükten sonra 40 ı buluyo evet...
ama bu sorunun cevabını bulmam lazım bugün 12. günüm benim
bari bundan sonra ağır kaldırmayayım :26:

bu topic niye bu kadar sessiz yaaa...
ben yoksam hiç kimse gelmiyor

sen takip et bakalim
stres yapma bosver olacak eninde sonunda
benim eskiden 10.gunde baslardi akintilar
bu sefer 13.gunde basladi
belki yarin obur gun senin de gelir
benim dusuk tarihim 3 aralik

sen takip et bakalim
stres yapma bosver olacak eninde sonunda
benim eskiden 10.gunde baslardi akintilar
bu sefer 13.gunde basladi
belki yarin obur gun senin de gelir
benim dusuk tarihim 3 aralik

bakalım bu aydan sonra ovucan alıcam ben öyle diyorum :26:
benim ki 9 aralık

oflucum niye kasıyorum biliyomusun çok sıkıldım yaa acaip benim 2 yıl önce gittiğim doktor bana yumurtalık tembelliği eşimde sperm sayısı ve hareketlisi az diye daha ilk kadın doğum ziyarteimde bunu söyledi.üztelik ozamn bebek istemiyodum bile adet sancım ve o zamnlar düzensizliklerim var diye gitmiştim.sonrada bana hemen aşılama yapmamızın doğru olacağını hiç beklememmizi söyledi bende şaşırdım yine de tedavi istedim 3 ay klomen verdi yumnurtan bile klomenle oluşmuyor ddedi bi ilaçlar adet söktürücülerle adet oldum.sonra başka doktora gitmek istedim ve gittim oda bana alakası olmadığını çok rahat normal yoldan gebelik olacağını söyledi.neyse bikaç ay denedim olamyınca yine vazgeçtim arada korundum bi kaça ya sonra yine bir doktor.oda bana sade progestan tahlili yaptı ve yumruutladığımı söyledi eşimin sperm sayızı az ma belki olur dedi6 sonra gelin dedi.6 ay denedim olmadı yine gittim bu seferde beni 10 dk içinde başından attı.neden geldin sen dediçbekle diyorum ya sana dedi acele edıosun dedi.bende dedim 6 ay oldu gelin demiştiniz falan sonra git gel 1 yılı tamalayınca dedi.dokotrumdan soğudum üstelik herkes onu öneriyor:anlamadım nasıl öneririler bu badanmı sadece bana mı ilgisiz bu adam anlamıyorum.şimdi de özel bir hastaneden yarın için randevu aldım ama doktoru ne duydum nede bilmiyorum iyimi kötümü nasıl biri.artık bir istikrara bağlamak istiyorum bu işi ama dokotrlarım ya çok aceleci yada çok ilgisizdi.kafam allk bullak ne yapsam bilmiyorum.

bencede sen 3. doktora git artık doktra bile güvenemiyoruz ne olacak halaimiz bilmem...
neyse umarım yarınki doktor iyice bakar sana...
çok şey yaşamışsın ya ALLAHIM inşallah tedavi falan olmadan yüzünü güldürür...

tuncsss merhaba
ben seni ates topicinden taniyorum
nasilsin??? uzun zamandir gormedim

merhabalar :))
teşekkür ederim iyiyim canım.. aynen devam herşeye.. klomenler iğneler ateş ölçmeler ve artık hiçbir anlam içermeyen çalışmalar.. artık hayal kırıklıkları had safhada..
bu klomende son ayım, eğer yine olmazsa aşılama diyor doktorum ama beklemek istiyorum ben birkaç ay..
ya da inşallah gerek kalmaz da bu ay bebek gelir..
sende durumlar nedir? bebiş var mı bebiş? sanki senin hamile olduğunu okumuştum ama emin değilim..

evet gecen ay hamileydim ama dusuk yaptim bu ay basinda malesef...
simdi korunuyorum, ama cok istiyorum bebek yeniden
insallah cabalarinin sonucunda bebegin en kisa zamanda gelir canim

evet gecen ay hamileydim ama dusuk yaptim bu ay basinda malesef...
simdi korunuyorum, ama cok istiyorum bebek yeniden
insallah cabalarinin sonucunda bebegin en kisa zamanda gelir canim

hmm ne denir ki.. Rabbim'in sınavı bunlar bizler için.. en azından hamiş kalabiliyorum diye bile sevinebilirsin.. ben ocak ayında korunmayı bırakalı 2. yılımı doldurmuş olacağım.. yine ocak ayında doktor konrtolünde oluşumun da 1. yılı geride kalmış olacak.. inşallah bu sefer hamiş olarak gidebilirim kliniğe.. kasadaki kızlar artık her ay gene mi bebek yok demeye başladılar.. çok sinirimi bozuyorlar.. en son gel kolaysa sen yap dedim arkamı dönüp yürüdüm.. dengesiz insanlarla dolu etrafım.. Allah'ım hayırlısı ile hepimize nasip etsin..

bende bebek istiyorum

ya benim aklima soyle birsye takiliyor bazen
biz ilk bebeklerde dusuk yaptik ya
simdi yeniden hamile kaldik diyelim (diyelimmmmm diyelimmm olalimmm)
acaba dusuk yasadik diye ilk 3 ay cinsel iliski yasak mi olur bize?
ya da hep?? bu biraz endise yaratiyor ya:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…