Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

ya kızlar bişey sorucam benim hala az az kanamam var... 12. günüm...
kanama varken yani bu şekilde yumurtlama olur mu :26:

niye canım bi sorun mu var :26:

çok şükür büyük bi sorunum yok canım. 2 gündür gribim dün ateşim 39 lara kadar çıktı ama ben bütün gün dondum saolsun eşim erken geldi baktı bana oğluşum yardım etti bugünde akşama kadar yattım şimdi de bi gram uykum yok kocişte uyudu ööle bakınıyorum işte sabah olur mu ki bugün

çok şükür büyük bi sorunum yok canım. 2 gündür gribim dün ateşim 39 lara kadar çıktı ama ben bütün gün dondum saolsun eşim erken geldi baktı bana oğluşum yardım etti bugünde akşama kadar yattım şimdi de bi gram uykum yok kocişte uyudu ööle bakınıyorum işte sabah olur mu ki bugün

canım geçmiş olsun ya kendine dikkat et aman sıkı sıkı giyin özellikle ayaklarını sıcak tut...

canım geçmiş olsun ya kendine dikkat et aman sıkı sıkı giyin özellikle ayaklarını sıcak tut...

etrafta salgın var sanırım canım inan 2 haftadır evdeyim izinliyim sadece oğlumu sabah okula götürürken birde alırken dışarı çıkıyorum anlamadım ki nerden geldiler

bikaç gündür ilk defa giriyorum inan ateş takibiymiş ovulasyonmuş hepsini unuttum bu arada :18:

etrafta salgın var sanırım canım inan 2 haftadır evdeyim izinliyim sadece oğlumu sabah okula götürürken birde alırken dışarı çıkıyorum anlamadım ki nerden geldiler
evet salgın var malesef bende gribim ama sadece burnumda tıkanıklık var biraz...
dikkat edelim kendimize..

bikaç gündür ilk defa giriyorum inan ateş takibiymiş ovulasyonmuş hepsini unuttum bu arada :18:

ben hepsini unuttum desem yeridir heralde :KK53:

Günaydınnn hanımlar kimseler yok yine bakıyorumda.neyse akşam rüyamda yine aynı şey.adet oluyorum ama bu kez parça geliyor gördüm .hayır olsun kızlar ya .bu akşam dokotra gideceğim.akşam test yaptım negatif çıktı:KK43::KK43::KK43:üzüldüm doğrusu:KK5:

Günaydınnn hanımlar kimseler yok yine bakıyorumda.neyse akşam rüyamda yine aynı şey.adet oluyorum ama bu kez parça geliyor gördüm .hayır olsun kızlar ya .bu akşam dokotra gideceğim.akşam test yaptım negatif çıktı:KK43::KK43::KK43:üzüldüm doğrusu:KK5:

canım benim hakkında hayırlısı olsun neyle yatarsan rüyanda onu görürmüşsün sanırım bu aralar fazla takıldın ondandır kötü şeyler düşünme olur mu

canım benim hakkında hayırlısı olsun neyle yatarsan rüyanda onu görürmüşsün sanırım bu aralar fazla takıldın ondandır kötü şeyler düşünme olur mu

evt canım haklısın son 2 gündür hep adet olduğumu gördüm rüyamda.sürekli:KK30:, aklımdan çıkmıyor ki...

selam kızlar..
bende dün akşam dayanamayıp test yaptım.. ve ikinci çizgi çok çok silik olarak belirdi bi anda.. oha ne oluyo filan dedim..
yarım saate yakın test bana ben teste baktım.. resmen ordaydı ikinci çizgi ama çok çok incecik ve silik.. sonra bıraktım içeri geçtim.. 1 saat sonra filan bi daha gidip bakayım dedim.. anaaa çizgi yok olmuş.. ne demek bu şimdi.. bi daha da test yapamaya korktum.. boşa ümitlenmekten bıktım artık valla yaaa... heves etmek istemiyorum.. daha 27. günümdeyim.. bakalım ne olacak.. 30 günde geliyor genelde adetim.. çatlatma iğnesi olduğum aylarda 33. günde geliyor.. bu ay iğne olmadım.. inşallah içimde bebek vardır.. size de yazmak istedim.. testimin fotoğrafları var ekleyim bir de siz bakın..

Eki Görüntüle 311087
Eki Görüntüle 311088

sizde orda çizgi görüyor musunuz? yoksa ben hayal mi kuruyorum :KK9::KK9:

fotoğrafların üstüne tıklayınca büyüyor..

Son düzenleme:
X