Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

gerçekten düzensiz bu adetin varmış...
ama şunu söyleyeyim ovucanda pozitifi görünce yumurtlamış oluyosun ve yumurtlamadan 14 gün sonra adet günündür...
bu böyledir...
adetin düzensizde olsaa atıyorum 20. günde ovucanda pozitif görmüşte olsan yumurtlamadan 14 gün sonra yani 34. günde adet başlar...
anlatabildim mii :26:

yani bu durumda benim 28 en ende 29unda gelmesi lazım yani aslında ovulasyon testini en çokta batımı ögrenmek için kullandım demekki ben önceki aylar ya yumurtlama olmuyormuş yada erken oluyormu öylemi yani canım

günaaaydııın kızlar. bakıyorum kimsecikler yok. neyse beni de bir sürü iş bekler. ütü, silme, süpürme.... görüşürüz

yani bu durumda benim 28 en ende 29unda gelmesi lazım yani aslında ovulasyon testini en çokta batımı ögrenmek için kullandım demekki ben önceki aylar ya yumurtlama olmuyormuş yada erken oluyormu öylemi yani canım

evet 28 29da gelmesi lazım yumurtlama olmuyo demek yanlış olur...
her ay aynı anda yumurtlama olmyabiliyo bazen geç yumurtlama erken yumurtlama olabiliyo...
hiç ovucan kullanmadım ama merak ediyorum bende kullanabilirim

ben boyle elimde torbalarla bebek kiyafetleri almak istiyorum...esim, elinde kocaman bebek bezi paketleri ile eve gelsin istiyorum...buzdolabinda bolca sut sisesi gormek istiyorum...

bu cümle beni çok duygulandırdı(inşallah cemrecik inşallah...

1.5 yıllık evliyim 21 yaşındayım :)
senn benden baya büyüksün gibi geliyo

sen daha 21 yaşında mısın.Aman Allahııııııııııım!tam 11 yaş var aramızda,çok küçüksüüüüüüüüüüüüüüün,ama çok güçlüsüüüüüüüüüüüüüün maşallah:)

evet canım :))
Maşallah deyin kız ama dışardan baktığınızda yine de 21 demezsiniz 17 18 ancak

Ofluuuu
sen daha cok gencmissin yaaaa
senin ooo bir suru cocugun olur benim yasima gelene kadar
ben 27 olmusum

yani ben size abla mı diyim şimcikk...
İnşallah hepimizin bebişi olur İnşallahhh

ben sana küsüm daha yeni mi aklına geldim
iyice unuttun beni..

ya küsme cnm bnm ben kasım topigine kez yazdım ama sne üzüntülü oldugundan dikat etmedin görmedin heralde.. valla başından her geceni biliyorum yanii:)küsme bana balım:)

selam oflucan ben varım
hg canım :))

ya küsme cnm bnm ben kasım topigine kez yazdım ama sne üzüntülü oldugundan dikat etmedin görmedin heralde.. valla başından her geceni biliyorum yanii:)küsme bana balım:)
iyi balkalım öyle olsun toparladım ben kendimi merak etme iyiyim sen nasılsın .)(

nasılsın bakalım
iyiyim kuşum sen nasılsın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…