Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

iyidir ne olsun. tüm gün ev işi falan yaptım. ne zaman adet olacağım diye canım sıkkın. olsa da ben de yeni dönem çalışmalarına başlasam di mi ama:KK37:

iyi sevindim cnm bnm bende iyiyim ovulasn bittii beklemedeyim. bi umutluyum bi umutsuzum herzamanki gibi:)

iyidir ne olsun. tüm gün ev işi falan yaptım. ne zaman adet olacağım diye canım sıkkın. olsa da ben de yeni dönem çalışmalarına başlasam di mi ama:KK37:
bende ev işi yaptım valla yeni oturdum :)
ev işi biter mi hiç... :)

iyi sevindim cnm bnm bende iyiyim ovulasn bittii beklemedeyim. bi umutluyum bi umutsuzum herzamanki gibi:)

ohh ne güzel çalışmalar bitmiş...
bu ay tutar inşallah...
belirti var mı :KK53::KK53::KK53:

bende ev işi yaptım valla yeni oturdum :)
ev işi biter mi hiç... :)

ohh ne güzel çalışmalar bitmiş...
bu ay tutar inşallah...
belirti var mı :KK53::KK53::KK53:

sorma bacımmmm ovulsyon testi aldım bu ay... çünkü biz düzneli ilişki yapamıyoruz.. 16-17-18-19 da pozitif çıktı..
bense 15-16-18-20 de ilişki yaptım inş tutmuştur..
gögüslerim çok agrıyor oflu sne hamişlik geçirdin bilirsinnn belirtileri.. bide kasıklarıma bastırınca agrı oluyor.. normalde yüzüstüyatmayı çok severim ama son 3-4 gündür nfesi kesiliyor gibi oluyorum yatamıyorum.. adam akıllı tek belirtim gögüs agrısı bide ıslak genitalim aradada akıntı geliyo okdr..sne başladınmı çalışmalara bacım

sorma bacımmmm ovulsyon testi aldım bu ay... çünkü biz düzneli ilişki yapamıyoruz.. 16-17-18-19 da pozitif çıktı..
bense 15-16-18-20 de ilişki yaptım inş tutmuştur..
gögüslerim çok agrıyor oflu sne hamişlik geçirdin bilirsinnn belirtileri.. bide kasıklarıma bastırınca agrı oluyor.. normalde yüzüstüyatmayı çok severim ama son 3-4 gündür nfesi kesiliyor gibi oluyorum yatamıyorum.. adam akıllı tek belirtim gögüs agrısı bide ıslak genitalim aradada akıntı geliyo okdr..sne başladınmı çalışmalara bacım

göğüslerde şişme acıma akıntım yoktu sonradan başlamıştı kasıklarda ağrı değilde saniyelik batmalar vardı...
ne güzel ilişki olmuş bak :)
inşallah tutar...
bende başlıyprum artık çalışmalara :KK1:

göğüslerde şişme acıma akıntım yoktu sonradan başlamıştı kasıklarda ağrı değilde saniyelik batmalar vardı...
ne güzel ilişki olmuş bak :)
inşallah tutar...
bende başlıyprum artık çalışmalara :KK1:

sen çalışmaları sıkı tuutyorsun cnmm en güzeli öyle beni koçiş pek arası yok cinsellikle:)eee gökyüzündende gelmiycek dmei bu bebek:) aslında kendimi dinlemek istemiyorum ama olmuyorda gögüs agrım iç olmasdı erkenden... sadece adetime bi kaç gün kala olurduu.. bakaılm hayırlısı elimden gelen herşeyi yaptım.. ateş ölçüyorum ovulasyon testi aldım hayıt tohumu içiyorum.. daha olmassa kısmet diycem içim rahat en azından:)

sen çalışmaları sıkı tuutyorsun cnmm en güzeli öyle beni koçiş pek arası yok cinsellikle:)eee gökyüzündende gelmiycek dmei bu bebek:) aslında kendimi dinlemek istemiyorum ama olmuyorda gögüs agrım iç olmasdı erkenden... sadece adetime bi kaç gün kala olurduu.. bakaılm hayırlısı elimden gelen herşeyi yaptım.. ateş ölçüyorum ovulasyon testi aldım hayıt tohumu içiyorum.. daha olmassa kısmet diycem içim rahat en azından:)

hadi bakalım bu ay sıkı tutmuşsun sen :)
hayıta başladığın iyi olmuş..
bende bugün yarın başlıcam hayıta :)

hadi bakalım bu ay sıkı tutmuşsun sen :)
hayıta başladığın iyi olmuş..
bende bugün yarın başlıcam hayıta :)

herkes memnun kalmış ilk günlerde zorla içiyordumda alıştımmm bu ay hamile kalmassam devam edeyimmiki karar veremedim.. inş gerek kalmaz hamiş oluruz:)

herkes memnun kalmış ilk günlerde zorla içiyordumda alıştımmm bu ay hamile kalmassam devam edeyimmiki karar veremedim.. inş gerek kalmaz hamiş oluruz:)

aynen canım benim biraz var yine başlıcam işte... :)
hadi umutluyum senden ben :KK31:

hayırlısı hakkımıza cnm rabbim canı yürekten bebiş isteyen herkese er gec verirmiş bakalım kısmetimizde nezaman:)

hayırlısı....
İnşallah bebeklerimiz gelir...
gerçi bu aydan sonra korkudan başka bişey hissetmiyorum desem yeridir..:26:

oflu merhaba canım nasılsın.merak ettim seni.kürtaj yaptılar mı.korunmana gerek varmıymış.

merhaba bebeğim :KK19:
iyiyim tatlım sağol...
ilgin için teşekkür ederim canım benim...
kürtaj olmadım çok şükür.. kendisi düştü...
doktorum korunma vermedi..
bakalım kısmet...
bidaha ne zaman olur ALLAH bilir..:KK50:

hayırlısı....
İnşallah bebeklerimiz gelir...
gerçi bu aydan sonra korkudan başka bişey hissetmiyorum desem yeridir..:26:

pozitif olki iyi şeyler olsun bebegimmm..doktora gittiginde düşük gecirmenin nedeni neymiş söyledilermii..pıhtılaşma falanmı var yoksa sebebsizmi düşüyor

merhaba bebeğim :KK19:
iyiyim tatlım sağol...
ilgin için teşekkür ederim canım benim...
kürtaj olmadım çok şükür.. kendisi düştü...
doktorum korunma vermedi..
bakalım kısmet...
bidaha ne zaman olur ALLAH bilir..:KK50:

oflu yeni görüdüm ve cok üzüldüm.. Allah inşalh bir daha böyle acı yaşatmasın ne sana nede başklarına..:KK50:

pozitif olki iyi şeyler olsun bebegimmm..doktora gittiginde düşük gecirmenin nedeni neymiş söyledilermii..pıhtılaşma falanmı var yoksa sebebsizmi düşüyor

sordum tabiki birdaha olursa araştırma hastanesine yönlendirecekler...
çapa veya cerrahpaşaya...
bidaha mı acı çekmem gerekiyo yani dedim...
diğeri çok erkenden düştüğü için normal kabul etti..
bakalım ne olacak beklemedeyiz...:44:

oflu yeni görüdüm ve cok üzüldüm.. Allah inşalh bir daha böyle acı yaşatmasın ne sana nede başklarına..:KK50:

canım sağol ALLAH RAZI OLSUN...
gerçekten düşük kadar zorr bişey yok...
gece yarıları ağrılardan duramadım hastanelerdeydim..
kürtaja almak istediler dırf ağrı kesilsin diye riske atmadım kendimi...
ne olursa olsun acıyı çektim kürtaj olmadım...
RABBİM KİMSEYE VERMESİN BÖYLE ACI :KK5:

X