Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

bak bende kaybettim bu ay bebeğimi sabrediyorum napalımmm:26:

akıntına dikkat et ve kokulu falansa hiç vakit kaybetme canım
bende seni hamiş diye duymuştum canım çok üzüldüm Allah sabrını versin

akıntına dikkat et ve kokulu falansa hiç vakit kaybetme canım:54:[/QUOTE .!.:
utanıyorum yazarken :26:

ilişki sonrası akıntı oluyor ben onu spermlere yoruyordum ertesi gün akmıyor çünkü :26:

utanıyorum yazarken :26:

Ilişki sonrası akıntı oluyor ben onu spermlere yoruyordum ertesi gün akmıyor çünkü :26:

ilişkiden sonra akıntı olması çok normal akıntıda değil spermdir onlar...
Gündüz gözüyle dikkat et oldu mu korkma bu kadar

kızlar bende geldim nasılsınız bakalım umutlar nasıl gidiyor

toparlandıgına sevindim canım yapacakta başka bişe yok zaten hem daha yaşın çok genç lütfen yıpratma kendini

yıpratmıyorum canım hayırlısı böyleymiş napalım...
her ay yeni umut
hakkımızda hayırlısı olsunnn

yıpratmıyorum canım hayırlısı böyleymiş napalım...
her ay yeni umut
hakkımızda hayırlısı olsunnn

evet inanmış insanlar olarak hayırlısı demekten başka çaremiz yok rabbim nezaman ol derse ozaman olacak benimde 1hafta var adetime yumurtlamamda 19.günde oldu ve ben şuan çok hastayım anibiyotık kullanıyorum sende bi zararı olurmu hamilede kalırsam

olur tabikii....
kullanma öyle antibiyorik falan..
ALLAH KORUSUN bebeğin gelişimde bozukluklar olabiliyomuş.

ben boyle elimde torbalarla bebek kiyafetleri almak istiyorum...esim, elinde kocaman bebek bezi paketleri ile eve gelsin istiyorum...buzdolabinda bolca sut sisesi gormek istiyorum...

ve en güzeli alışveriş merkezlerindeki bebek bakım odalarına gidip bebeğimi emzirmek ve altını almak istiyorum ((

olur tabikii....

kulagımda iltihaplanma olmuş agrı kesicilerle ayakta dolaşıyorum gce uykumdan agrıyla uynıyorum düşün agrı kesici alıp öyle uyuyorum hatta iltihap kulak zarımı bile delebilirmiş okadar çok benim adetime 1 hafta var ama ayın 14 ü ovulasyon günümdü yinede bişe olurmuki

gebeliğin her döneminde kullanılan ilaçlar sakıncalı diye biliyorum ben :26:
ağrı kesici bile içilmiyo gebelikte :44:

olur tabikii....

ay oflucum sen bu konularda bilgilisindir simdi benim 24 26. günlerde mutlaka lekelenmem başlıyor 28-29 gündede adet oluyorum bu ay ilk defa ovulasyon testi yaptım ve adetimayın 4 ünde bitti ovulayon testimdede 14 ünde çift çizgi gördüm sence ben nezamanı batım olarak sayayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…