Yorgan Ve Yastıkları Nereye Katacağım?

şimdi evet özellikle 10 yastık gereksiz duruyor

döşek lazım demişsiniz de bir tane döşekte 2 kişi yatar zaten o zaman bir yorgan iki yedek yastık yeter

bende de var bir sürü yorgan kv bir yün yorgan vermişti sonra bir tane daha verdi

iki pamuk daha var 4 eski tip yorgan

2 tane elyaf yorgan

2 büyük 2 de tek kişilik kullandığımız yorgan

yani 10 yorgan da bende varmış

bunlar bazada ve gardropta duruyor gayet de beni rahatsız etmiyor hatta battaniye de var galiba

bazanız mı çok küçük yazlık kışlık koyuyorum demişsiniz de onları azaltın

yorganları koyun bazaya, kıyafetler dolaba sığsın

ama o yun yorganlar dolapta bile dursa is cikarmiyor mu,
babannem her yil yunlerini cikarip biseyler yapardi, sonra geri koyardi.

Benim de hem kayinvalidem hem annem verdiler yun yorgan, yillarca ben hic bir sey yapmadim temizlik ve bakimlari icin, en sonunda da ikisine de geri verdim :olamaz: elyaflar en azindan makineye sigiyor, yikaniyor o sekilde.

ama o yun yorganlar dolapta bile dursa is cikarmiyor mu,
babannem her yil yunlerini cikarip biseyler yapardi, sonra geri koyardi.

Benim de hem kayinvalidem hem annem verdiler yun yorgan, yillarca ben hic bir sey yapmadim temizlik ve bakimlari icin, en sonunda da ikisine de geri verdim :olamaz: elyaflar en azindan makineye sigiyor, yikaniyor o sekilde.

kullanılırsa iş çıkar belki de

yıllardır duruyorlar

ilk yıllarda tek yorganımız onlardı kullandık

sonra elyafları kullandık

şimdi de yataşın ince yorgan serileri var hem pamuk hem yün

hem bizim hem oğlumun var onlardan

onlar yıkanıyor zaten yastık kadar da yer kaplıyor kendi çantalarında koltuğun altına sığıyorlar ya da dolabın üst rafına

bize misafir de gelmiyor zaten yatılacak tek kişilik yer var :)))

Neden o kadar fazla yorgan Vs varki ?
Velevki misafir gelecek birsürü kişi aynı anda gelmez . Azaltmanizi tafsiye ederim. Döşeğede bence hiç gerek yok gelen koltukta yata bilir . Arada bi gelecek yatılı misafir için neden eşya fazlaliği cekiyorsunuzki.
Yastıkları ve yedek çok olmayacak yorganı vakumla halledersiniz.
Evde ne kadar fazla eşya o kadar külfet . Hazır tasiniyorken herşeyinizi azaltmanızi tafsiye ederim.

Şaka maka sanırım 8 yorgan ve 6 yastık da bende var. Bebek yorganı ve yastığını saymadım. 😂
Ben de en aza indirmeye çalışsam da aynıyım. Kendimize 1 kalın yorgan, 2 elyaf yorgan, 1 battaniye,2 pike kullanıyorum havalara göre ve yıkadigimda yedeğini kullanıyorum.
Misafirim gelirse diye de 2 yorgan ve 2 battaniye var.6 da yastık var. Yastık yorgan bence gerekli, en azından ailesi ile aynı şehirde olmayanlar için çok gerekli.
Benim misafir için ayrı odam oldugundan döşek ihtiyacım yok bir de o olsa evi onlara verip ben çıkacağım :)

Kızlar merhaba. Ev taşıyacağız. Ve ben yeni evde yorganları, yastıkları ve döşekleri nereye katacağımı bilemedim. Yüklük dolabı yok bu evde. Yatak odası elbise dolabı ve yatağı anca alacak kadar büyük. Çocuk odası küçük. Oturma odası olmaz zaten. Salon desem abest durur. Ne yapsam bilemedim. 5 yorgan , 10 yastık, 1 döşek , battaniyeler, çarşaflar, pikeler , nevresimler .. daha bir sürü şey. Sizce nereye koymalıyım?? Koridor da dolap yaptıracak kadar yer de yok :KK43:
Yorganları kardolabin geniş bölümüne üstüste çözebilirsin sığarsa..

Evde kaç kişi yaşıyorsunuz?
Dolap ve bazanın altı hıncahınç dolu kıyafetlerinizde elemeye gidin derim.Büyük ihtimalle %80i kullanılmıyordur.
Salonda yatak dolabı olmaz.Hoş durmaz.
Vakumlu poşetler yer konusunda kolaylık sağlayacaktır.Koltuklarin altı ne durumda peki?
Çocukların bazaları varsa onların altı da olabilir
Koltuğumun altı yok altlı almamıştık kırılıyor diye. Bazanın altına sığmazlar çünkü elyaf değil pamuk el doldurması yorganlar 🙄

Taşınmanın en güzel tarafi fazla olan eşyaları ihtiyaç sahiplerine dağıtmak.

Yazlık kislikta ne fazlaysa verin bence.

O döşek varsa sizde demek ki misafiriniz çok oluyor.

Benimde tavsiyem oturma odasını iptal edip ütü ve yüklük odası yapmanız. Çok rahatlarsiniz.
Eşim oturma odasını kapatma taraftarı değil. Orayı çok beğendi balkonlu ve serin

Neden o kadar fazla yorgan Vs varki ?
Velevki misafir gelecek birsürü kişi aynı anda gelmez . Azaltmanizi tafsiye ederim. Döşeğede bence hiç gerek yok gelen koltukta yata bilir . Arada bi gelecek yatılı misafir için neden eşya fazlaliği cekiyorsunuzki.
Yastıkları ve yedek çok olmayacak yorganı vakumla halledersiniz.
Evde ne kadar fazla eşya o kadar külfet . Hazır tasiniyorken herşeyinizi azaltmanızi tafsiye ederim.
Eşimin ve benim ailem başka şehirlerde. Benim ailem 7 kişi birden geliyor eşimin ailesi 5 kişi. Aynı anda geldikleri de oluyor buluşma noktası gibi. Kalabalık oluyoruz

Yorganları kardolabin geniş bölümüne üstüste çözebilirsin sığarsa..
95C66C65-8394-4BE0-ABD8-C1187EB666B7.jpeg

3 çeyizlik beyaz hurcun içinde birinde 2 yorgan birinde yastıklar diğerinde kilim savan gibi şeyler var

Eki Görüntüle 2662368
3 çeyizlik beyaz hurcun içinde birinde 2 yorgan birinde yastıklar diğerinde kilim savan gibi şeyler var
😳😳😳😳😳 Ben böyle kalabalık , rengarenk kriz gecirebilirim sanırım .bunların hepsini aynı boya getirip üstünü ve 3 tarafını tamamen beyaz bir çarşafla kapatın en azından düzenli bir görünüm olur . Allah basıyorlar bana böyle kalabalık eşyalarda😂

😳😳😳😳😳 Ben böyle kalabalık , rengarenk kriz gecirebilirim sanırım .bunların hepsini aynı boya getirip üstünü ve 3 tarafını tamamen beyaz bir çarşafla kapatın en azından düzenli bir görünüm olur . Allah basıyorlar bana böyle kalabalık eşyalarda😂
Ewet canım maalesef kalabalık biraz. O açıkta olanlarıda hurca koydum ben. 3 hurç daha çıktı

Kızlar merhaba. Ev taşıyacağız. Ve ben yeni evde yorganları, yastıkları ve döşekleri nereye katacağımı bilemedim. Yüklük dolabı yok bu evde. Yatak odası elbise dolabı ve yatağı anca alacak kadar büyük. Çocuk odası küçük. Oturma odası olmaz zaten. Salon desem abest durur. Ne yapsam bilemedim. 5 yorgan , 10 yastık, 1 döşek , battaniyeler, çarşaflar, pikeler , nevresimler .. daha bir sürü şey. Sizce nereye koymalıyım?? Koridor da dolap yaptıracak kadar yer de yok :KK43:
Ben yatakidasinda dolabin ustune hurclarla koyuyorum.Kotu gorunmuyo.Nevresimleride dolabin icine koyabilirsiniz.

Abo felaket valla
Kaynanam bana verdiydi boyle hepsini dagittim gitti,indir kaldir zor,dalli gullu bi de amanin 😂
😂😂 he ya ben de çok çiçekli sevmem ama yapmışlar işte 😂 benim aldığım nevserimler ya düz renk ya da az desenli. Benim salon takımım yok zaten gerek yok diye almamıştık. Atayım salonda dursun kenarda şimdilik ne yapayım

😂😂 he ya ben de çok çiçekli sevmem ama yapmışlar işte 😂 benim aldığım nevserimler ya düz renk ya da az desenli. Benim salon takımım yok zaten gerek yok diye almamıştık. Atayım salonda dursun kenarda şimdilik ne yapayım
Bi de yunlu munlu olur bunlar agir kulce gibi. Nasil kaldirip indireceksiniz cok zor yaaaa.

X