YoLcunun Dünyasina Hosgeldiniz :)

Tamam canim bi bakayim. En azindan 3-4tane 'yer minderi' gibi bisey olsunda. Sonra yine 'aaa yokmuymus' demesinler :S

canim,sizin orda nasildir bilmem ama,bana gore yer minderi cokta gerekli bisey degil,ne bileyim bir konsept yaratmak istersein,mesala atiyorum oturma odama,koltuk degilde soyle renkli minderler alip oyle kullanmak istyorum dersin ve ona gore odani planlar ve dosersin.onun haricinde aman aman gerekli bisey degil benim icin.sizin oralarda illaki kullanilan biseyse al tabi ,yoksa elalem ne der diye dusunme canim..kolay gelsin.

çoooookkkkk teşekkür ederim canım

canım cehizciklerinin hepsi birbirinden güzel, Allah güzel mutlu huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin (

Sedefcim cok cok tesekkür ederim Allah razi olsun daha güzelleri senin olsun insaAllah

royem canim bende tam bilmiyorum ya kaynanam 'ekisigin var' dedi diye daha ne alayim diye kafam karisti..

Maaşallah Subhanallah canım, Rabbim huzurla, sağlıkla, mutlulukla kullanmayı nasip etsin inşaAllah.. Listeni çok güzel hazırlamışsın muhakkak yine de eksikler oluyor misal ben 3.5 yıllık evliyim, bekarken kendimi adeta çeyiz hazırlamaya adadım ama sorsan şimdi evimde bir sürü eksik vardır öpüyorum

Amin canim güzel dualarina cani gönülden amin diyorum Allah razi olsun :) Yani eksikler hic bitmiyor dimi :) Allahim sana da mutlu huzurlu bir ömrü nasip etsin kocanla birlikte insaAllah. Varsin eksiklerimiz olsun yeter ki huzurumuz olsun

Sağol güzelim, eşim şuan uzaklarda ah bilsen ne kadar üzgünüm şuan aslında bu etrafımdaki eşyaların hiçbiri olmasa, eşim olsa diyorum inan.

Sağol güzelim, eşim şuan uzaklarda ah bilsen ne kadar üzgünüm şuan aslında bu etrafımdaki eşyaların hiçbiri olmasa, eşim olsa diyorum inan.

Hayirdir insaAllah nerde ki kocan? :44:

Bu arada ben es yerine koca demeyi terich ediyorum

'kari koca' diye bi yazi okumustum da o günden sonra 'kocam' demeye basladim :)

Hayirdir insaAllah nerde ki kocan? :44:

Bu arada ben es yerine koca demeyi terich ediyorum

'kari koca' diye bi yazi okumustum da o günden sonra 'kocam' demeye basladim :)

Kocacığım iş sebebiyle patronu ile birlikte Rusya' ya gitti canım ve 1 ay sonra dönecek henüz 2 gün oldu gideli ve ben onu çok özledim Bahsettiğin yazıyı ben de okumuştum 'eşim değil karım ol' gibi bir başlığı vardı yanlış hatırlamıyorsam :44: güzeldi gerçekten

Ah anladim canimcim Allah tez zamanda kavustursun insaAllah sende biz yeni gelinler gibi gün sayiyorsun demek ki.
Hasretlik zor gercekten. Bende yurt disinda yasadigim icin biliyorum. Ama bir ay hemencik gelir gecer insaAllah.
Evet, evet. Esim olma karim ol'du ismi evet. Cok begenmistim ben de okudugumda :)

Sağol canım, Allah kimseyi sevdiğinden uzak etmesin

Tek kisilik nevresim takimlari indirimdeydi hepsi kacirmayim dedim 5 takimdan 2ser tane aldim bu sayede hem kendim icin kullanabilirim hem misafir icin kullanabilirim bir de 10 parcadan olusan havlu takimi aldim oda indirimdeydi.

canim cizmeler cok hos, ben bunun biraz daha uzununu siyahini ismarladim ebayden:)

cok güzel duruyor icine sindiyse mutlaka al bence:) , nevresimlerinde cok hos güle güle kullan:)

balayi sayfana baktim niye okadar kisa balayi yapiyorsunuz canim??

Danke schön canim. Jellonun sayfasindan begendim bende haftaya gidip bizzat bakicam :)
Nevresimleri begenmene de sevindim canimcim.

Balayina gelince kocam en fazla bi hafta izin alabilecek canim.
Bir haftayi sadece balayina harcamak istemiyorum.
Onunla birlikte evimizde de vakit gecirmek istiyorum.
Balayindan sonra evimize birlikte gider alis veris yapariz.
Ceyiz serilecek ya birlikte toparlariz herseyi.
Bir iki gün de öyle kocami ise göndermeden zaman gecirelim istiyorum canim.
Deswegen nur maximal 3 tage olsun dedim.

achso hört sich gut an canim:) haklisin evinde gecir zamanini kocanla:) zaten varya günler okadar hizli geciyorki
o 1 haftada bile doyamicaksin esine.. :) cünkü ben nezaman nisanlima gitsem yada o bana gelse
ikimizde evdeyiz düsün ama doyamiyoruz bi bakmissiz günler gecmis ayrilik vakti.. doyamiyor insan:))
ben diyorum bazen kocisime isters 2 sene gecsin yinede doymam ben diye yanindayken bile özlüyor insan:)

Sorma. Biz o kadar hasretlik cektik ki sanirim bizde cicim ayi denilen zaman cicim senesi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…