YoLcunun Dünyasina Hosgeldiniz :)

Insanlari ve hayatlarini tanimadan bilmeden yargida bulunmak ne kada kolay degil mi?

evet seni tanımıyo olabilirim haklısın...
ama peş peşe kullanıcı profili değiştirmeler falan.evet kullanıcı isimlerin farklıydı ama konuşmaların yazmaların nişanlına paşam demelerin yurt dışında yasaman kocaeline gebzeye gelin gidecek olman takıntılı biri olman falan hepsi aynı sen istediğin kadar kandırıyorum san canım egonu tatmin ediyosan no problem.mutluluklarrrrr :nazar:

Neden mi?

Cünkü o kadar psikolojisi bozulmus biryim ki intihara bile kalkistim ölmek istedim bunu denedim.

Cünkü gögüs estetigi olmayi düsndüm estetik bölümünde paylasimlar yaptim.

Cünkü yeni gelinlerle arkadas olmak istedim ama „bu estetik olmak istiyor“ diyip dislayacaklarindan emindim.

Cünkü senelerdir ailem disinda kimseyle kontagim yok ve tüm dertlerim icimde birikiyor.

Cünkü kk de yardim alabilecegimi düsünüyordum.

Bana bunlari özelden sormayip konuya bunu yazma amacin beni rencide etmekti biliyorum.

Ama Allah rizasi icin bir düsün.

Bir insan durduk yere böyle birsey yapmaz heralde?

Demek ki bir sorunu var demek ki bir problemi var diye hic mi aklinizdan gecmedi?

Hic bi „iyimisin, neden böyle yapiyosun, bi sorunun mu var“ diye sormak aklinizdan gecmedi?

Allah razi olsun ne diyeyim.

Bu mesajimi tüm “bu kiz manyakmidir nedir hep gelip gidiyo” diyenlere devam iletebilirsin.

Hosca kalin.

Ayrica tatmin edebilecegim bir egoya sahip olsaydim burada bulunamzdim bile.

Kazen LÜTFEN konuyu kitlemeni rica ediyorum.

neden o kadar özelden msj attıgımda saçmaladın madem canımm ?

surda acıtasyon yapıyosun zamanında özeldende söyledim bunları sana ama kabul etmedin.kusura bakma ama internet ortamı diyede bu kadar insanlar tii ye alınmaz !!!!! tanıdıgım tanımadıgım birçok arkadasım için yapmak zorundaydım kusura bakma !!!!!!!!

Yolcu, bu kadar hassas olmasan ve kimsenin yorumuna bu kadar icerleyip gitmesen daha iyi olurdu..
Burada ne olaylar oluyor da cogu insan cekinmiyor, kendinle ilgili bir sorun yüzünden asla cekinme, yapma bunu güzelim.
Sen kendini bildikten sonra, gerisi önemli degil.. Umarim sorunlarini cözüp tekrar gercek nickinle dönersin buraya..

Konu istek üzerine yorumlara kapatilmistir.

Son düzenleme:
X