YoLcunun Dünyasina Hosgeldiniz :)

Kizlar baktim ki herkez fazladan yatak örtüsü yada pike takimi almis.

Benim bir tane yatak örtüm diktirilmeye verilidi ama günlük degil.

Bir tane de pike takimi aldim.

Ama battaniyem 3 tane var.

Battaniyeleri yatak örtüsü niyetine kullanabilirmiyim?

:44:

Kizlar baktim ki herkez fazladan yatak örtüsü yada pike takimi almis.

Benim bir tane yatak örtüm diktirilmeye verilidi ama günlük degil.

Bir tane de pike takimi aldim.

Ama battaniyem 3 tane var.

Battaniyeleri yatak örtüsü niyetine kullanabilirmiyim?

:44:

bence kullanabilirisn canım özellikle çalışan bayanlar için çok pratik oluyormuş. benimkiler çok desenli olduğu için kullanmayı düşünmüyorum. düz bir renk almam lazım....

bence kullanabilirisn canım özellikle çalışan bayanlar için çok pratik oluyormuş. benimkiler çok desenli olduğu için kullanmayı düşünmüyorum. düz bir renk almam lazım....

Battaniyelerin mi cok desenli canim? Benim bi tanesinde seni seviyorum yaziyor. Diger ikisi yazisiz ama renkli. Yine de kullanabilirmiyim? Ki yatak odama herkesi sokmamayi düsünyüorum ama bakalim nasil olur bilemem :S

Camasir Selem'i TRye götüremeyecegimi düsünmüstüm. Ama gecen gün gönderdim :nazar:

$2011_9_22_17_10_5_191kopie.jpg

romance kahvaltı takımınaa bayıldım herşeyin çok güzelll ama bende ondan istiyorummmmm uzun zamandır daha almakk kısmet olmaasadaa :)) alıcağımm ilk çeyiz olabilirrr güle güle kullan herşeyini maşşallaahhh tatlımmm:nazar:

romance kahvaltı takımınaa bayıldım herşeyin çok güzelll ama bende ondan istiyorummmmm uzun zamandır daha almakk kısmet olmaasadaa :)) alıcağımm ilk çeyiz olabilirrr güle güle kullan herşeyini maşşallaahhh tatlımmm:nazar:

Canim kahvalti takimini nisanlimla birlikte sectik karacadan :) Amin canim insaAllah mutlu günlerde kullanmak nasip olur. Darisi ve daha güzelleri senin basina insaAllah :nazar:

Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin canım bu arada listeni kopyaladım bana da lazım olucak :KK9::KK16:

Evde bi tane tek kisilik yorganim vardi. Bugün annemden babamdan Rabbim gani gani razi olsun, bi tane daha aldilar bana :KK17::nazar:

Yani ki tek kisilik misafir icin yorganim var cok sükür onu da hall ettim. Bugün nevresimleri de ismarladim. Gelince onlari da paylasirim alacaklarimi.

$692048a.jpg

canım maşallah ayrıtılara varana kadar halletmişsin( nazar bocuğu:) ifade ekleyemiyorum oyüzden yazdım) benimde çeyizim var diyodum ama seninkileri görünce bende bir liste yapayım:)

canım maşallah ayrıtılara varana kadar halletmişsin( nazar bocuğu:) ifade ekleyemiyorum oyüzden yazdım) benimde çeyizim var diyodum ama seninkileri görünce bende bir liste yapayım:)

Allah razi olsun canim cok tesekkür ederim. Bende listmei internette arastira arastira bu sekilde hazirladim kendime göre. Isine yarayacaksa sende kullanabilirsin canim. Darisi ve daha güzelleri senin olsun insaAllah :nazar:

(Ifadeleri nasil ekleyebilirsin diye sana özelden yazicam, ayni sorun bende de vardi.)

Kizlar tipik türk minderi diktirmek istemiyorum. Maddi acidan ne kadar pahali olur bilmiyorum.

Bu sekilde ki minderlerden alsam olur mu?

Tanesi 3,50€ = 8TL civari
40x40 yüksekligi 7cm

Rahat olur mu sizce?

$3einhalb40-7-40.jpg

Son düzenleme:
Kizlar tipik türk minderi diktirmek istemiyorum. Maddi acidan ne kadar pahali olur bilmiyorum.

Bu sekilde ki minderlerden alsam olur mu?

Tanesi 3,50€ = 8TL civari
40x40 yüksekligi 7cm

Rahat olur mu sizce?

Eki Görüntüle 312536
canım minderi ne için kullanacaksın yerde mi? sandalye üzerinde mi?
türk minderi derken ottan yapılan sedir minderlerini mi diosun ? onlar biraz pahalı olabilir, emin değilim ama en azından bu minderler kadar ucuz değildir:KK50:

canım minderi ne için kullanacaksın yerde mi? sandalye üzerinde mi?
türk minderi derken ottan yapılan sedir minderlerini mi diosun ? onlar biraz pahalı olabilir, emin değilim ama en azından bu minderler kadar ucuz değildir:KK50:

Evet canim yer icin düsündüm ben.
Kaynanam cünkü 'yer minderin yok diktirelim mi' diye sormustu.
Bende maliyeti ne kadar olur diye bilmiyorum ama senin de dedigin gibi sanirim pekte ucuz degilidir.

http://www.deryabaykalorgu.com/wp-content/uploads/2011/03/minder-3-300x209.jpg
Canim tipik türk minderleri nasil olur bende bilmiyorum aslinda.
Benim kuzenin evinde buna benzerlerden vardi 4-5 tane.

Sence bunlari alsam ayip olur mu?
7 cm yüksekligi yani cok yüksek olmayacak.
10 cm olanlarin fiyati 8€ = 16TLden fazla :26:

canim o minderler sandalye icin yanilmiyorsam,yerde nasil olur bilemedim simdi:26:biraz rahatsiz eder insani otururken,bence cok modern tarzda pofuduk pofuduk,soyle dolgulu buyukcene minderler var onlardan alsan ya,odana gore renk renk.bence daha bir guzel olur,gogel den bidenkissen yazip resim gorsellerine bak,orda bir suru degisik modeller ve secenekler var,ayrica boyle seyleri kendin de dikebilirsin,cok daha ucuza kapatmis olursun

Son düzenleme:
canim o minderler sandalye icin yanilmiyorsam,yerde nasil olur bilemedim simdi:26:biraz rahatsiz eder insani otururken,bence cok modern tarzda pofuduk pofuduk,soyle dolgulu buyukcene minderler var onlardan alsan ya,odana gore renk renk.bence daha bir guzel olur

Ama onlarda cok büyük kacmaz mi sence?
Ve fiyat olarak ne kadar olduklarini bilmiyorum :26:

Ama onlarda cok büyük kacmaz mi sence?
Ve fiyat olarak ne kadar olduklarini bilmiyorum :26:

bir fikrim yok canim fiyat konusunda...istersen bir bak saga sola,belki bulursun kesene gore biseyler...ya bide cok buyuklerde var,orta karar buyuklukte olanlarda var..onu ayarlarsin kendine gore..

bir fikrim yok canim fiyat konusunda...istersen bir bak saga sola,belki bulursun kesene gore biseyler...ya bide cok buyuklerde var,orta karar buyuklukte olanlarda var..onu ayarlarsin kendine gore..

Tamam canim bi bakayim. En azindan 3-4tane 'yer minderi' gibi bisey olsunda. Sonra yine 'aaa yokmuymus' demesinler :S

canım cehizciklerinin hepsi birbirinden güzel, Allah güzel mutlu huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin (:-)

X