Yokmu bu göbekten beni kurtaracak!!!

Mnktsb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2013
69
56
Kızlar merhaba benim sorunum fazla klom olmasına rağmen kilo vermek değil.1.57 boyum 65 kiloyum.Orantılı olsa kiloluyum diye hiç problem etmiycem ama vücudumun üst bölgesi alttan iki beden büyük ve ben bu durumdan çok rahatsızımbu durumda olup kurtulan yada çözümü olan var mıdır acaba:deli:

ahhhhhh ahhhhhhh aynı ben yani altımda çok küçük diyemem ama üstüm az ufalsa harika olacak ammaaaaa öyle olmuyo her zaman altım daha fazla küçülmeye devam ediyo sonuna kadar diyet bakalım sonuç ne olacak sıra belimede gelicek elbet
birde belim çok fazla ince altım normal ama göbek ve yanlarım bıngıl bıngıl hala vücudumu çözebilmiş değilim

ahhhhhh ahhhhhhh aynı ben yani altımda çok küçük diyemem ama üstüm az ufalsa harika olacak ammaaaaa öyle olmuyo her zaman altım daha fazla küçülmeye devam ediyo sonuna kadar diyet bakalım sonuç ne olacak sıra belimede gelicek elbet
birde belim çok fazla ince altım normal ama göbek ve yanlarım bıngıl bıngıl hala vücudumu çözebilmiş değilim
Benm kot mesela 27 28 beden klasikte 38 alt ama üstüme aldıklarım 42 bedengöbeğime göre aldıklarım bacaklarıma büyük geliyo bacağıma tam gelen belime dar geliyo.boyda Yok ki tutsun

Benm kot mesela 27 28 beden klasikte 38 alt ama üstüme aldıklarım 42 bedengöbeğime göre aldıklarım bacaklarıma büyük geliyo bacağıma tam gelen belime dar geliyo.boyda Yok ki tutsun

aynı cnm vallahi ne alsam tam yakıştıramıyorum orantı yok çünkü bacağıma göre alsam yanlar fışkırıyo belime göre alsam hoş durmuyo offfffffff

Kızlar merhaba benim sorunum fazla klom olmasına rağmen kilo vermek değil.1.57 boyum 65 kiloyum.Orantılı olsa kiloluyum diye hiç problem etmiycem ama vücudumun üst bölgesi alttan iki beden büyük ve ben bu durumdan çok rahatsızımbu durumda olup kurtulan yada çözümü olan var mıdır acaba:deli:
diyet yapmaktan başka çaren yok birde düzenli mekik çek

Eliptik bisiklet aldik koşuyorum bacim
Zayiflicam insallah :deli:
Karın bölgesi için
Eliptik bisiklet aldik koşuyorum bacim Zayiflicam insallah :deli:
Kelin merhemi olsa kendi başına surermiş :110:

Soyliyeydin keşke :KK70:
Aslında neden yazmadım bilmiyorum :))

Malzemeler
1 kase az yağlı yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın

1 kase az yağlı yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.

Fakat akşam yemeği niyetine de yiyebilirsiniz sadece. 1 hafta yapılacak.

diyet yapmaktan başka çaren yok birde düzenli mekik çek
Hayattımın yaklaşık son 8 yılı diyetle geçiyo sağlıklı sağlıksız çoğunu denedim.sıkı yapınca kilo da veriyorum ama karın bölgesi kara leke gibi duruyo orda.şu estetik yöntemlerle mi halletsem acaba diye düşünüyorum ama iyileşme süreci korkutuyo beni

Malzemeler
1 kase az yağlı yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın

1 kase az yağlı yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.

cnm bunu ben zencefilsiz yaptım ama sıkıldım ve bıraktım her yemekten önce haftada 2 gündü
şimdi bunu bir hafta yapınca nasıl farkı anlıyosun onu anlamadım ara verip devammı yani

Malzemeler
1 kase az yağlı yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın

Siz verebildinizmi acaba bununla. buna benzer denemiştim ama bunuda yapabilirim

cnm bunu ben zencefilsiz yaptım ama sıkıldım ve bıraktım her yemekten önce haftada 2 gündü
şimdi bunu bir hafta yapınca nasıl farkı anlıyosun onu anlamadım ara verip devammı yani

Siz verebildinizmi acaba bununla. buna benzer denemiştim ama bunuda yapabilirim
Benim göbeğim yok arkadaşlar ama ablam yaptı sadece akşam yemeği niyetine yedi başka hiçbir şey yemedi. Ve İnan'ın göbeği gitti. Denemekten zarar gelmez bence.

X