yokluğuna alışamadım çok özlüyorum

Denmur

Popüler üye
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
1.260
-10
46
annemi kaybedeli 3yıl oldu çok özlüyorum:1no2:yaşadıklarım her an gözümün önünde senağlama mutsuzum

canım bısın saolsun yattıgı yer nur mekenı cennet olsun...
canım bu dunyadakı en gercek sey olum
ve her bırımızın basına gelecek...tabıkı annen uzuleceksın ama uzulmekte fayda etmez
allaha bol dua et samımı ol...helekı şu aylarda
ınan annen hısseder canım ruhun rahat eder
allah sabrını bol versın....sevdıklerımızede uzun omur versın

başın sağolsun allah sabır versin:çok üzgünüm: kolay değil tabii ki mutlaka herşeyede aklına gelecektir. ne söylesem boş biliyorum sonuçta annen seni doğurup büyüten kadın acısı hiçbirşeye benzemez.:teselli:

canım öncelikle başın sağolsun anne bu unutmak tabiki mümkün olmaz ama yaralarını birazda olsa hafifletmen lazım bak yaşıyosun hala yaşanabiliyormuş...güçlü olmak zorundasın emin ol o seni böyle gördükçe çok üzülüyodur

canım bu durumda ne söylenebilir bilemiyorum ama üzülme annecinin mekanı cennet olsun malesef herkes ölümü tadacaktır birgün bizlerinde başına gelecek kendini üzme allah geride kaanlara uzun ömürler versin

Bazen annemle kavga ediyorum ve böyle nefret miş gibi olan duygular yükleniyor içime.sonra okuyorum görüyorum ölümleri ve çok korkuyorum.
Onunla kavgalarimi bile özlerim...
Allah sevdiklerimizin acisini göstermesin.
Allah senin yardimcin olsun, allah sabir versin...

Bu hayattan gidenler daha şansliymiş, onun için mutlu ol.ama sen daha yaşamak zorundasin

Başın sağolsun canım
Allah hizir içinde yatırsın
Allah sana da sabır versin canım

canım benim yaa başın sağ olsun böyle zamanlar kelimenin bittiği anlar gibi benim için söyleyecek bişey bulamam ama okuyupta geçemedim..
benimde hayatta en cok korkum annemi kaybetmek senağlama
Allah sana sabır versin anneciğininde mekanı cennet olsun rahat rahat uyusun...

rabbım sabır versınnn basnız sagolsun canım gercekten cokm zor bısey olsa gerek

basin sagolsun canim annenin yerini hicbirsey doldurmaz diye düsünüyorum :teselli:

.....................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de annemi çok özledim inanın...beş yıldır onu görmedim hep tatile gittiğini düşündüm ilk zamanalr ve gelecegini...rüyalarımda hep ona telefonlar ettim ve hiç açmadı telefonlarımı ve ben hep ağlayarak uyandım...bi fincan kahve içsek sadece yarım saat sohbet etsek şimdi dünyalar benim olurdu..ama bu imkansız biliyorum ..mezarına gidip yılda bir -uzak oldugundan-saatlerce oturuyorum ve kalkmak istemiyorum ...kokusunu cok özlüyorum annem akıllı birkadındı ve su an onun sevgisine aklına cok ihtiyacım var inanın ki yasınız büyüse de anneye sorulacak danışılacak çok şey var arkadaslar.ve hiç kimse baba d adahil anne kadar içten olamıyor zaten suna inanın ki anne ölürse baba d aölüyor ya da hayatını yeniden kuruyor...arkadasım sadece dua et annene bazen geliyor benimki cok nadir de olsa uyur uyanık arası ..paylaşmak isterim gecen o kadar cok dertliydim ki arkadaslar bi ondakika dalmıştım salonda yorgunluktan karsımdaki koltuga uzandı biraz konuştuk sonra gözlerinden yas aktı ve el salladı yavasca ve o an uyandım bildim ki gercekten o yanımdaydı...

ölüme insan alışamıyor kolaymı canından bir parçan artık hiç gelmeyecek onu göremeyeceksin dokunamayacaksın sesini duyamacaksın sizi anlıyorum aynı durumdayım başınız saolsun bu kelime çok yetersiz ama bunu demek düşüyor insana

hayat bu allah ne zaman ne yazdıysa o oluyo
onun ıcın dua et elden baska bıse gelmez yerıde hıc bı zaman dolmaz
allah rahmet eylesın sanada sabır versın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…