Yoğunum diyip yazmayan insan

Hala benimle evlilik neden düşünmüyor diyorsun ama ya. böyle biriyle evlenmek mı istiyorsun cidden anlamadım.seninle takılalım görücü usulü evlencem ben diyor senle niyetim yok diyor bunun meali bu. hala benle neden düşünmüyor diyorsun gerçekten yazık etme kendine ayrıl gitsin ya
Durup durup evlilik konusunu açıyor. Bugün yine devam edersek 1 sene sonra bana neden evlenmiyoruz istemiyorsun der misin dedi

Siz üniversite okuyorsunuz bu adam çalışıyor büyük ihtimalle parası için görüştüğünüzü biliyor anlıyor asla ama asla sevmiyor sizi . Seven insan konuşmaları değil bunlar bence parasını yemeye devam edin siz ne olacak önceki ilişkinizde fakir diye ayrılmıştınız
Ne para yemesi ya arabası olduğu halde gelip beni alma yorgunsun diyip ben gidiyorum yanına. Yeri geliyor ben hediyeler yemekler alıp götürüyorum. Para yemek isteyen bunları yapmaz

Niye derslere odaklanmiyorsunuz ?Hayatta tek bu kişi varmış gibi yaşıyorsunuz babası kızar evet evlenmeyi düşünmüyor sizinle bence tam olarak bu ....size doğruyu söylese iyi vakit geçiriyoruz sadece dese yanında dururmusunuz ki ....insanlar niye menfaati varsa doğruyu söylesin .....aldatanlar karilarina seni artık sevmiyorum ama çamaşırlar yıkanmalı çocuklar büyümeli nafaka vermek istemiyorum ama o kadın gönlüme iyi geliyor tamammmi hayatım diyormu .....siz seçim yapacaksiniz size bir duygu bir insan rahatsızlık hissi veriyorsa o iş yanlıştır.....o zaman o duyguyu kesip mantığı devreye sokup buna harcayaginiz eforu kendinize harcayacak siniz .
Derslere odaklanmadığımı nerden biliyosunuz, o zaman dışarda kimsenin sevgilisi olmasın herkes iş güç peşine koşsun.

Erkek arkadaşımın ailesi çok muhafazakar. Dün buluştuk gayet iyiydik. Sonra dedi ki babam buralarda olabilir. Ee dedim olsun görsün ne olacak. Görürse sıkıntı dedi. Bizim aile hemen evlilik istiyor. Babam görse ne zaman evleneceksin der ben de şu an o kafada değilim. Genel olarak evlilik düşünmüyorum dedi. Benim suratım düştü bu konuşmadan sonra. Her buluştuğumuzda bu arada yakınlaşma oluyor. Ve güya ilk yakınlaştığı kız benmişim. Büyüme yetişme tarzı buymuş. Bunu da söyledim cinsellik için mi eğer öyleyse bitirelim dedim. Hayır tabiki sana hislerim var olmasa bu da olmaz vs dedi. Bugün de ilk kez tüm gün mesaj atmadı bu konuşmalardan sonra. Normalde uyanır uyanmaz yazardı. Bugün içinde yarın görüşürüz okul çıkışında senin demişti. Konuşmaların son halini atıyorum ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Vakit ayırmak isteyen inşaatta çalışsa yine vakit bulur yaratır beş dakika olsun yazar
Amacı cinsellikten başka bir şey değil
Sizi cepte tutuyor ve ciddi düşünmüyor
Aşikar belli

Arkadaşlarımın gayet normal ilişkileri hepsi şu an evlilik hazırlığı yapıyor bulan da buluyor

Seçimlerle alakası da olabiliyor bazen o arkadaşlarının bulduğu tipleri sünepe buluyor olabilir misin? 😂 Herkesin istatistiğine bakmıyorum ben ya. Genel olarak ilişkilerde ki yozlaşmalardan bahsettim, roller çok değişti.

Bazen gerçekten yoğun olabiliyorlar ama yazamayabilirler çok darlamayı ben uygun bulmam ama illa bir şarkı linki falan atar arada yine de atar yemişim yoğunluğunu 😂
Yoğun olur ben ona laf yapmıyorum ama sabah bi günaydın yazsa bugün yoğunum tek çalışıcam bi şey demem ama tüm gün yazmıyor

Seçimlerle alakası da olabiliyor bazen o arkadaşlarının bulduğu tipleri sünepe buluyor olabilir misin? 😂 Herkesin istatistiğine bakmıyorum ben ya. Genel olarak ilişkilerde ki yozlaşmalardan bahsettim, roller çok değişti.
Evet baksana babasının prensesi otobüse binip gelemez yorulurmuş 😂

Yoğun olur ben ona laf yapmıyorum ama sabah bi günaydın yazsa bugün yoğunum tek çalışıcam bi şey demem ama tüm gün yazmıyor

Valla mesaj atmadığım bir adam dedi ki bana ben banyo da bile yazarım yemişim yoğunluğu istersek yazarız demişti bana atar yapmıştı evet değer verseydim atardım kafam çok karışıktı. 😂 Buarada boş biri değil çalışan biri bu çocuk.
Tüm gün yoğun olması imkansız.

Derslere odaklanmadığımı nerden biliyosunuz, o zaman dışarda kimsenin sevgilisi olmasın herkes iş güç peşine koşsun.
Yorumumu yanlış anladınız nasıl biliyorsanız öyle devam edin istediğiniz şeyin peşinde koşun elbette .Beni terslemenize gerek yok .başarılar dilerim iyi kosmalar

Sevgili aramıyor ki bu.sevgi gibi güzel bir duyguyu bu olaylara karıştırmayın rica ediyorum alakası yok ya bu yağlı kapı arıyor herhalde önüne gelene yazıyor takılıyor vs vs.

X