Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

Kızlar kaç gündür birşey sorucam unutuyorumBenim yüzümde özellikle çene bölgemde çok fazla sivilce çıktı sizde böyle birşey oldu mu?

askrhpozitif merhaba öncelikle size, sonra okuyan herkese Pztesi 1. Seviyeye başlıyorum inşallah. Sağlıklı kilo verme niyetindeyim. Anlamadığım birkaç nokta var, yardımcı olan çıkar mı acaba...Sabah ve 15.30 civarı türk kahvesi bitki çayı , su , çay içiyoruz ya bunların sınırı var mı? Bir de tatlı olarak önerilen karışımı ne zaman yiyebilirim?

Bıldıgım kadarıyla bir sınırı yok bitki cayı ve kahvenin ama fazla abartmamak her zaman iyidir birde illa 3 bucuk ta ıcmek zorunda degılsiniz tatlı olarak dedıgınız nedır acaba

Bıldıgım kadarıyla bir sınırı yok bitki cayı ve kahvenin ama fazla abartmamak her zaman iyidir birde illa 3 bucuk ta ıcmek zorunda degılsiniz tatlı olarak dedıgınız nedır acaba
Tahin, kakao ve kuruyemişli karışım. Yani Türk kahvesi, bir bardak su ve sonra siyah çay peşpeşe içsem oluyor mu benim okuduğum yazılarda mutttlaka kırk gün yapın, esaslardan şaşmayın falan diyordu da saatler ve kurallar çok katı diye düşündüm

Seviye 1 de tahinli kakao karisimini ogunle beraber alman lazım canım. Sıvı kuralına gelince yemekten yarım saat once ıcmıs olman lazım ve yemekten enaz 1.5 saat sonra tekrar ıcmeye baslayabılırsın

Kuruyemişten oldu galiba ikinci seviyede benim de oldu bıraktım salata yoğurt geçiştirdim
Merhaba bende 3. Seviyedeyim 18 ocakta başladım nasipse 4. niyet edicem ama bendede sivilceler arttı anlamadım birde ben hala aşırı derecede tatlı istiyorum bu isteğim geçmedi ama başladığımdan beri. 6 kilo verdim devam edicem dahada böyle yapanları görünce birbirimize destek çıkalım nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…