Yine kv vakası

Torpille işe girmeye çalışmak nekadar etik maşallah. Kalite akıyor.
Cv mi atıyorum hanımefendi işe alınmadım ve evet bir yıl önceye kadar bende bu kafadaydım ama artık değilim keşke siyasi biri olsa da araya soksam diye düşünüyorum ki yapacağımda önceki ben olsa şuanki düşünceme kızardı ama durum bu eski bir öemurluk mülakatımda imkanım olmasına rağmen etik değerlerim var benim ahlaken normal değil diyerek hakkımla girmeye çalıştım hakettiğimi düşünmeme rağmrn olmadı ki tüm gereksinimleride fazlasıyla karşılıyordum dolayısıyla kusurabakmayın ileriki süreçlerde torpille işimi halletmeye çalışacağım

kimse bunu yapmasa mesela? torpili isteyen istemese, yapan yapmasa? niye aklıyorsunuz ki bunda herkes suçlu
Yani zaten bu konuda haklı diye düşünmüyo bence kimse siz sahiden bu toplumun bu konuda yozlaşmadığını mı düşünüyorsunuz ? Kimsenin bunu yapmaması gibi bir ütopya yok boş yere polyannacılık oynamayalım bence . Bizde istemiyoruz da gözümüzün önünde mülakat sırasında adamların bi elinden tutup getirmediği kaldı . Oturup ozaman hakkımız değilmiş ya biz doğruyu yaptık demekde biraz garip kaçacak bunu kabul etmek gerekir .

İşi oğlu için bağlamış, sizin için değil ki, yaptığı doğru mu tartışılır ama sizin aramanız uygun olmamış.
Mülakat raddesine getiren benim . Ben olmasaydım bu raddeye bile gelemeyecekti . Karşı taraf oğlu ya da kızı olup olmadığımızı da bilmiyor . Etik bir davranış değil orasına birşey demiyorum .

Kadının dediği şeyde bence birşey yok

Karşı tarafa muhattabının cinsiyetiyle ya da rolüyle alakalı bir bilgi verilmedi . Dolayısıyla oğlu ya da kızı arayacak diye bir bilgiye sahip değil . Ki diğer aile üyeleri sen arasıanda olur ki onlar demese bile işin içinde ben de varım bu işin sayemde bukadar ilerlediğini de biliyorlar . Bunu özellikle eşimin annesi direttiği için garipsedim . Evimizin geçimini ikimizde gayet iyi sağlıyoruz . Hayat müşterek kadın ya da erkek diye birşey yok ayrıca attım zaten eşime araması için ama DEVLET DAİRESİ OLDUĞU VE MESAİ BİTECEĞİ VE İŞİN YARINA KALMASINI İSTEMEDİĞİMİZ İÇİN VE EŞİMİN TELEFONUNA ULAŞAMADIĞIMIZ İÇİN ARAMAK ZORUNDA KALDIM . Diğer üyelere de cevap olur umuyorum

Kv yi haklı bulduğum ender konulardan

Oğulları arasın görüşsün diye birisini bulmuş numarasını vermişler sana ne oldu ki?
Bence sorun sizde
Ne kadar sınır ihlali yapan ve rahatsız edici bir tarzınız var
Oğulları arasın görüşsün diye birisini bulmuş numarasını vermişler sana ne oldu ki?
İlk olarak yalnızca oğullarını ilgilendiren bir mevzu değil ikimizin bizzat gittiği benim önayak olduğum işi sözlü mülakata kadar getiren kişinin ben olduğunu belirtmek istiyorum . Ayrıca eşim telefonunu açmadığı ve mesai saatleri içinde aramamız gerektiği için bizzat mülakata giren biri olarak benim aramamda bir sakınca yok olamazda zaten . Oğulları tek başvursa her şeyi tek yapsa ve tek başvuru sürecindeki kişi olsa banane der kenara çekilirim yardımcı olacağım bi konu değildir çünkü . Oğulları da kocam ayrıca hahahsj yani teşekkür ederim eleştiriniz için ama sınır ihlali ya da rahatsız edici bir tavrım yok . Nerde durup nerde ilerleyeceğimi ne yapacağımı bilirim . Ayrıca bu konuyu buladar lafaya takmamın sebebi en ufak bişeyde bile muhattap ben bile olsam önüme eşimi koyup sanki benim ağzım yok ben aciz biriymişim gibi davranmaları . Bu tavır sürekli olan birşey .

Mülakat raddesine getiren benim . Ben olmasaydım bu raddeye bile gelemeyecekti . Karşı taraf oğlu ya da kızı olup olmadığımızı da bilmiyor . Etik bir davranış değil orasına birşey demiyorum .

Bunun bir önemi yok ki. Kadin oglu arasin demis size. Siz kendi üstünüze almissiniz. Kayinvalide oglunun aramasini isteyebilir. Siz ama gicik olmak istiyorsunuz söz konusu o oldugu icin. O ayri bir konu

Bunun bir önemi yok ki. Kadin oglu arasin demis size. Siz kendi üstünüze almissiniz. Kayinvalide oglunun aramasini isteyebilir. Siz ama gicik olmak istiyorsunuz söz konusu o oldugu icin. O ayri bir konu
Hanımefendi kadın oğlum arasın diyor ablası sen ara diyor babasının bilmemnesi sen ara o müsait değilse diyor . Sadece bir kişi illa oğlum arasın diyor bu normalmi hahsjajs

Hanımefendi kadın oğlum arasın diyor ablası sen ara diyor babasının bilmemnesi sen ara o müsait değilse diyor . Sadece bir kişi illa oğlum arasın diyor bu normalmi hahsjajs

Belki oglunun sizden daha iyi konusacagini düsündü. Olamaz mi? Bilmiyorum. Neyise. Size kolay gelsin torpil isiniz. Iyi aksamlar

İstediğiniz cevaplar gelmeyince daha ikna edici bilgiler vermeye cabalamaniz, sizle aynı minvalde düşünmeyen insanlarla dalga geçmeniz falan çok komik görünüyor dışardan.
Ben yaşadığım şeyi ve olanı söylüyorum kimseyi ikna etmek zorunda değilim sizde ikna olmak inanmak vs vs zorunda değilsiniz keyfiniz neyse düşünce yapınız neyse onu yapmakta özgürsünüz . Komik bulmanıza sevindim allah daha çok güldürsün hanımefendi

Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…