Eski eş, kv de cocukları görmeye geleceklermis aylar sonra ?

bence cevresindeki insanlar cok haklı. salak gibi anilmak istemiyorsa salak salak işler yapmasin.
kendisine her seferinde kol kanat geren ailesi varken "onlarla konuşma" diye kistas koyan bosandigi esi kabul etmesin mesela. bosadigi adama tekrar tekrar donmesin, yalvarmasin. dayak atan, küfür eden, hakaret eden boşandığı adamin borclarini ustune yikmasina izin vermesin. daha universite okurken issiz gucsuz adam ve anasiyla yasamak icin kendi hayatini silmesin.
boyle davranana tabii ki salak gozuyle bakarlar
Ben üyenin hayatını bilemiyorum ama bu durumda silkelenip bir kendine gelmesi lazım sanırım artık :S

sacma sapan bir evlilik. bin kere ayrilip tekrar barisiyorlar. en son resmi boşanmana ragmen konu sahibi "cocuklar icin" adama yalvardi. adam da "ama yine kotu olursa seninle muhatap olmamak icin cocuklari bile silerim" dedi. konu sahibi de boyle bir babadan cocuklari mahrum etmemek icin nikahsiz adamla yasamaya devam etti. her gun hir gur derken kadin anasinin evine döndü. adam da "suclusu sensin, yine olmazsa cocuklar umrumda olmaz demistim. sen cocuklarini yaktin" falan diye manipulasyon yapti.
falan filan . sacma sapan seyler yani.
cocuklar da babasına telefonfa sen hakli i hakli muhabbeti yapıyormus. kucucuk cocuklar..boyle boyle bozmus iste psikolojisini iki manyak ebeveyn.
ama sorsan her sey onlar icin.

ayrica sizin eski üyeliğiniz @cehennet06
@Kazen sizin duvariniza yazmamis miydi "böyle siz sürekli üyelik aldıkça bana geliyorlar" diye .neden banliyken yeni uyelik aciyorsunuz?
Nasıl acabılıyor ki ip tanınmıyor mu

Nasıl acabılıyor ki ip tanınmıyor mu
aciliyor ikinci uyelik sorun degil ama ya izin alir açarsın ya da bir uyelik bdvyken digerinde sadece hamilelik surecini yazarsin falan. onlara karismiyorlar.
ama uyelik alip alip baska isimlerle ayni konulari acmasi yasak. ustelik cocuk sayisini bazen 1 diyor bazen 2. ama siklikla bir cocugum var diyor. o da ilginc

Alisacaksiniz artık eş değilsiniz Sadece anne ve babasınız.Cocuklar büyüyüp yetişkin oldugunda kendi hayatlarını kurduğunda buda iyice azalacak .Kendileri de gidip görebilecek.Bosanmak küsmek değil elbette artık ayrı hayatlarıniz var ve birbirinizin özel hayatına karisamazsiniz.Ne kadar erken bu fikre alisirsaniz o kadar iyi sizin için.Gormek istediği çocuklar siz değilsiniz.Aranizdaki kavgalar arık bitmeli kim haklı kim haksız başka kadın vs artık farketmez.Bitti.Yapacaklariniz yada soyledikleriniz cocuklari etkiler tekrar başlayıp tekrar biten evlilik çok bu nedenle kendi duzeninize ayak uydurun.Ne o ne siz degisemezsiniz yaşanılan hicbirsey değişmez silinmez bunlar oldu.Mantikli olun size gereken bu

Tabi aksini yapan insanlar çok anlıyorum duygusal olmayı ama birşey elde edebiliyorlar mi iyice nefret ettirmekten başka hayır .Ne kadar zor olsada derler ya başa gelen çekilir.Aynen öyle.Ben ne yaşarsa yasasin bir yerde içte halletmek gerektiğine inanıyorum kimseye kendimi perperisan gösteremem.Bu birşeyi düzeltmez.Bi yerde olmayanı istemeyeni niye memnun edeyimki.İnsani duyguları robot olmamayida anlıyorum yas tutmayida ama bı yere kadar.Kendini hasta edecek kendini iyice gözden düşürecek kadar olanı anlamam mümkün değil klinik olarak da 6 aydan fazlası kronikleşmiş depresyona girer hem tadavisi uzun sürer hem beyne vücuda zarari çok hemde değmez .

X