Yine kv vakası

hoderi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
179
142
31
Herkese merhaba artık bişey bile olsa buraya yazıyorum etrwfımda paylaşacağım kimse olmayınca herneyse .
Eşimle meslektaşız aynı işlere başvurduk kv kp de işyerinden ilgili birini bulmuş bugün beni arayıp bu numarayı oğlum arasın kadınla konuşsun belki faydası olur vs vs dedi bende eşim şuan başka bir işte çalışıyor telefonunu aradım açmayınca kadını kendim aradım sonuçta aynı iş ve ikimizde başvurduk ve neticede benim de ağZım var (!) herneyse sonra tekrar aradılar dedimki ben aradım konuştum diyince kv oğlum arasın yarın o ararsa saha iyi olur dedi bende hiç uzatmadan ben aradım zaten siz oğlum arasın daha iyi olur diyosanız orası başka dedim he evet dedi bu kadının yaptığı her şey gözüme batıyor diyemi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama ha oğlu aramış ha ben ne farkeder ki ?

İki yönlü bakalım, adamlar oğulları için torpil bulmuş benim anladığım gönüllerinden oğlum arasın geçebilir. Fakat madem direkt o arasın istiyorlar , telefonla der numarayı ona verir seni aradan çıkarırlardı.
Söyleme tarzı da yanlış olabilir müsait bir an bir arayın denilebilirdi kapsayıcı
Sen niye tek aradın hırslanıp anlamadım. Ha tek ha çift ha kocan çok fark etmez bence de arama muhabbeti
Altı üstü bir numara arama mevzusu
İki taraf da birbirinden nem kaptı ise her laf batar artık yapacak bir şey yok.
Gözünün üstünde kaşın vardan ima aranır geçmiş olsun

Oğulları arasın görüşsün diye birisini bulmuş numarasını vermişler sana ne oldu ki?

Acaba karşı tarafa oğlum sizi arayacak dedikleri için olabilir mi hani önce kendi oğulları için aracı olmuşlardır.. belki evinizin geçimi için öncelik eşinize vermişlerdir.. size iyilik yapmaya çalışmışlar sizde üstünüze vazife almışsınız o kadar zormu eşinize numarayı atıp aramasını istemek

İşi oğlu için bağlamış, sizin için değil ki, yaptığı doğru mu tartışılır ama sizin aramanız uygun olmamış.

Kayınvalidenizi kıskanıyor olabilir misiniz

Torpille işe girmeye çalışmak nekadar etik maşallah. Kalite akıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…