Yılbaşında neler yapabiliriz ?

Ben de bir senesinde eltimleri ve kv demleri çağırmıştım.

Eltimin kurduğu cümleyi aynen yazıyorum " Ağaç varsa gelmeyelim :)" Dedim ki ben de "aaa ben de diyordum ki x abla gelse de birlikte süslesek yılbaşı ağacını:) "
"Yılbaşı ağacı değil o olsa duramazdin elticim " deseydin 😂😂😂😂

Bana cok sacma geliyor agaca kutlmaya bu kadar karsi olmak ve hirslanmak. 😁 Eşime de anlam veremiyorum. 🙄 Hoş istesem kurarim ama o da benim istemedigim şeyi yapacaktir muhtemelen. 😬 Hiç o kapişmaya girmiyorum.

hele senin eşine daha da şaşırdım
hiç o vaybı almamıştım (sanki gördüm :KK70: )
benim eşim elinden gelse cadılar bayramını da kutlayacak
maksat eğlence olsun :KK70:

yılbaşı kutlamayı sevmeyen insanlara bilale anlatır gibi noel ve christmas ile yılbaşının aynı şey olmadığını anlatmak isterdim ama ben eski ben değilim üşeniyorum artık.

neyse normalde hep kalabalık plan yapardık ya arkadaşlarla ya da aileyle büyük masalar rakı, meze, müzik hatta çiğ köfte parti:))

ama bu yıl yurtdışındayız eşimle baş başa olacağız. şimdiden camın önünü ışıl ışıl süsledim. güzel bi masa hazırlamayı düşünüyorum ama daha çok atıştırmalık alkol alacağımız için. ben böyle gecelerde kokteyller hazırlamayı severim değişik bişeyler denerim muhtemelen. bir de film açtık mı tamamdır. en sevdiğim yılbaşı filmi "love actually" izlemeyen varsa izleyin pişman olmazsınız.

Yilbasi kutlamak istemeyen eşim yilbasi ve noel arasindaki farki biliyor. 😁 Yorumlardaki gibi agac olan yere girmem, ickili masada oturmam tripleri yoktur ama sevmiyor işte. Kendi dogum gunlerimiz ve evlilik yil dönümümüz disinda sevgili gunu vs kutlamaz. Annesinin anneler gununu de kutlamaz. Oyle de gicik işte
😁

Yilbasi kutlamak istemeyen eşim yilbasi ve noel arasindaki farki biliyor. 😁 Yorumlardaki gibi agac olan yere girmem, ickili masada oturmam tripleri yoktur ama sevmiyor işte. Kendi dogum gunlerimiz ve evlilik yil dönümümüz disinda sevgili gunu vs kutlamaz. Annesinin anneler gununu de kutlamaz. Oyle de gicik işte
😁

yani bir de yaşıt sayılır mıyım bilemedim şimdi ama
bir kısmımız evde tek başına yı sinemada izlemiş insanlarız
sevmemek imkansız yahu :KK70:

😁

o zaman sizin için ufak bir kutlama yapabilir incileri dökülmez bence dini bir hassasiyet falan yoksa çok sert değildir

Kedi olan evde yılbaşı ağacı nasıl yapıyorsunuz🤪

Gecen sene iple yukarı asmıştık
Merak ediyorum çözüm bulan varsa yazabilir mi🙈

hele senin eşine daha da şaşırdım
hiç o vaybı almamıştım (sanki gördüm :KK70: )
benim eşim elinden gelse cadılar bayramını da kutlayacak
maksat eğlence olsun :KK70:

Ben de eşimden hiç o hissi almiyorum yilbasi kutlamak istemeyince asiri muhafazakar gibi gorunuyor ama oyle degil aslinda yani oyle olsa benimle evlenmezdi.
😁Ama boyle yani sadece yilbasi degil şu sevgililer gunu gibi, anne baba gunu vs bunlari da asla kutlamak istemez niyeyse. 🙄

o zaman sizin için ufak bir kutlama yapabilir incileri dökülmez bence dini bir hassasiyet falan yoksa çok sert değildir

Bilmem oyle çoook israrci olmadim istemiyorum dedikten sonra. 🙄🙄 Boyle gunleri zorla incileri dokulmesin diye kutlatamam ki sonucta istemedigi birsey yaparken o enerjiyi alacagim.

yılbaşı kutlamayı sevmeyen insanlara bilale anlatır gibi noel ve christmas ile yılbaşının aynı şey olmadığını anlatmak isterdim ama ben eski ben değilim üşeniyorum artık.

beni yerden yere vurabilirler ben noel şarkılarını bile seviyorum :KK70:
hooooliii naaaayyy saaaylıntt naaayytt
ool isss kaalm oll iss braytt
falan...

Kedi olan evde yılbaşı ağacı nasıl yapıyorsunuz🤪

Gecen sene iple yukarı asmıştık
Merak ediyorum çözüm bulan varsa yazabilir mi🙈
Benimki hiç bulaşmıyor ağaca. İlk kurunca biraz kokluyor sonra sıkılıyor. Ama ben ortaya ağaç koymak yerine sanatçı yönümü ortaya serip duvara ağaç yapıyorum son bikaç senedir. 😂 tavsiye ederim hem el emeği hem güzel oluyor hem de kedili ev için ideal.

Benimki hiç bulaşmıyor ağaca. İlk kurunca biraz kokluyor sonra sıkılıyor. Ama ben ortaya ağaç koymak yerine sanatçı yönümü ortaya serip duvara ağaç yapıyorum son bikaç senedir. 😂 tavsiye ederim hem el emeği hem güzel oluyor hem de kedili ev için ideal.
Teşekkür ederim yorum için☺️Harika fikir gercekten ama bende o sanatçı yönün olduğuna pek emin değilim😂😂çıkacak eserden korkuyorum kedimde korkabilir🤪ama belki cam için yapıştırılan süsler varya onların duvar için olanları varsa onlardan alıp yapıştırabılırım🤔

Teşekkür ederim yorum için☺️Harika fikir gercekten ama bende o sanatçı yönün olduğuna pek emin değilim😂😂çıkacak eserden korkuyorum kedimde korkabilir🤪ama belki cam için yapıştırılan süsler varya onların duvar için olanları varsa onlardan alıp yapıştırabılırım🤔
Yok ya zor değil. Yaratıcılık yoksa kopya çekin. Milyon tane örnek var pinterestte falan. Duvar için yapıştırılan süs var mı bilmiyorum ama trendyolda duvara asılan tahtadan ağaçlar var. Durun hatta bulup link vereyim size.

Bunlara ışık falan da asınca tatlış oluyorlar.

Yok ya zor değil. Yaratıcılık yoksa kopya çekin. Milyon tane örnek var pinterestte falan. Duvar için yapıştırılan süs var mı bilmiyorum ama trendyolda duvara asılan tahtadan ağaçlar var. Durun hatta bulup link vereyim size.

Bunlara ışık falan da asınca tatlış oluyorlar.
Bayıldım ilk linkteki çok güzel hemen sipariş veriyorum çok teşekkür ederim🙏

X