Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Valla seninki çok daha güzel bi kere vilne ekşi, tarçın tatlı:KK66: çok güzel valla ımmm

Çok motive gördüm seni, valla süpersin:) böyle devam, o kilolar gidecek:KK66: menüye de bir şey diyim dedim ama, yok valla hepsi güzel:KK66:
Biz eşimle beraber diyete başladık. İkimizde ders çalışmaktan kilo aldık şimdi ders bitti zayıflayalım sonra hamilelik düşünücem inşallah. :KK49:

Biz eşimle beraber diyete başladık. İkimizde ders çalışmaktan kilo aldık şimdi ders bitti zayıflayalım sonra hamilelik düşünücem inşallah. :KK49:
Ayy ne güZelll:KK200: benim kocam da sporcu ama o diyet yapmıyor o spor yapıyor, ben yapamıyorum amaaan olsunn ben de çenemi tutuyorummEn Büyük KK

Sabah
1kase yogurt
2dilim peynir
3kozlenmis biber bayilirim
bolca yesillik marul nane dereotu
2dilimde ekmek
ogle
2icli kofte yaninda marul
aksam
2icli kofte
yaninda sirkeli marul salata ve 1 jase yogurt
herzamanki gibi 6dan sonra bisi yemek yok
2.5 lt su tamam
spor sadece sabah hastaneye gittigim icin yurudum simdi squat ve plank yapacam
bu arada 3 kupada yesilcay ictim

Selam :KK54:

Sabah
Bi dilim kepekli ekmek
Mücver
İki bardak çay
Domates yeşil soğan

Öğle
Karnabahar yemeği yaptım ama tadı güzel olmadı yemedim. Bir tane küçük nar yedim

Akşam
Patlıcan yemeği dört kaşık
Ayran turp turşu

Su +
Bakım ödevi birazdan yapacağım
Spor ödevi 105 squat çok zorlanıyorum bunda azalttım mecburen. Sezaryen kesiği yüzünden.

Narın metabolizmayı hızlandırdığını biliyormusunuz? Ve turpta öyleymiş. Hergün bi tane mutlaka yiyoruz kızımla. Bazen tuzlayıp yiyoruz :KK48:

Kuzuuu ekmek yemee, 3 dilimi geçme, bak o zaman almazsın, vermeSen de almazsın:KK66:

Kızlarr ben menümü yazayım, çünkü ben bu saatten sonra bir şey yemiyorum, anca belki kahve:KK66:

Sabah
Geç kaldım koşa koşa gittim dershaneye bir şey yiyemedim

Öğlen
Kepek ekmeğine sandwich(beyaz peynirli domatesli)

Akşam
Valla eve de geç geldim, evde kabak patlıcan biber patates ne varsa ince ince doğradım fırına attım. Değişik hafif bir şey oldu, fırın kızartma:KK66:
Dünden kalan bulgurdan 1 kaşık
Yarım ızgara tavuk göğüs
Yoğurt

Çok gibi gözüküyor ama bunların hepsi bir servis tabağındaydı. Çok güzel gözüküyordu

Şimdi dizimi izliyorum poyraz karayel.. Sonra spor ve bakım ödevimi yapıcam:KK66: özetteyken bisiklete binicem şimdi:KK66: öptüm kızlar
Fırında yapılan herşey az yağlı olduğu sürece çok hafif oluyor. Bende başladım kızartma tarzı şeyleri fırında yapmaya:)

inanamıyorum ya herkesin diyeti muhteşem gidiyor
sizi tebrik ediyorum
bense resmen diyette değilim
buraya yazasım bile gelmiyor
yarın ciddi anlamda başlıyorum.
1 hafta baya karmaşıktı bu yüzden iyice saldım
tabi bunlarda bahaneler.
şimdiye kadar ki günlerim diyet değildi
kendimi kandırışımdı
asıl diyete yarın başlıyorum
ve bakım ödeviymiş spor
ödeviymiş hepsini eksiksiz yapacağım
yeşilçayımı da aksatmicam
kendime söz veriyorum.

aboo bu squat nemiş böyle ya 70 tane yaptım (35'te molalı) pertim çıktı ya la :KK57:

Günün özeti:

28.10.2015/66
  • 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : + (ekmek yemedim)
  • 2 fincan bitki çayı : +
  • Spor : + (45 dk yürüyüş/temposuz)
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +
Menüm:

Eki Görüntüle 1670623

Bu programın adını ogrenebilirmiyim sakıncası yoksa☺☺

Günün Özeti

Sabah:tek yumurtalı Mantarlı omlet
Az peynir Domates salatalık 1 dilim ekmek

Ogle: 1 elma 1 probiyotik yoğurt

Aksam: 1,5 kase yogurt corba
Salata

Yeşil cay+
Su+
Spor+
Spor odevi-
Ekmek+
Bakim+

İyi geceler bayanlar.mutlu kalın gülmekten ayrılmayın. .

Dip nott :
Yüksek sesle atılan 15 dakikalık kahkaha 50 kalori taktiriyormus:KK66:

Evet çok ama annem rahat bırakmıyor ki :-) 2-3 kaşık aldım anca kurtuldum :/

Canım çok geçmiş olsun, boll limonlu baharatlı çorbalar da iç onlar da iyi gelri, nane limon yap arada, aynen bir salgın var sorma

Ben senin menülerini beğeniyorum genelde ama burda dikkatimi çekti, hem tavuklu pilav hem köfte çok olmamış mıo_O

Canım senin morale ihtiyacın var:KK66: uzun ağustosan beri bebek istiyorum ben de bak ne güzel almışsın çocuğunu kucağına annesi:KK66: ama benim bildiğim emziren anne diyet yapmamalı.. Emzirmek zaten kilo verdiyor diyorlar. Ama sütüm olsun diye ne yapmam gerek diyosan valla bilmiyorım..

Aslında akşam yememek çok iyi bşr şey de hep yapabilcek misin? Çünkü sonra almayasın kiloları geri?? Ama diyet için çok mantıklı:KK66:

Ben de kendimden önce bi seni buldum:KK66: ama pastayla günü açmışsın:KK66:) ama sabah zaten daha rahattır ya alınan kalorileri ordan yırttın:KK66: diğer öğünlerin iyi:kk77:

Ben sabah çok erken çıkıyorum vaktim olmuyor, gece yatmadan yaZsak daha iyi değil mi? Ya da siz öyle yaparsanız ben sabah yazsam olur mu?? Ama eşleme süper, hem etiketleriz de eşlediğimizi, böylelikler aramayız çok mantıklı bence:KK9:

Dünü yazıyorum;D Sabah; Yağsız kaşarlı tost + limonlu ılık su Öğlen; Domates çorbası yarım kase + 4 minik köfte + 1 kase salata Ara; Sabahtan 2 kupa ıhlamur öğleden sonra 1 kupa şekersiz nescafe. Akşam; Çiğ köfte dürüm + yarım kase aşure Spor ödevi; 105 squat + bakım + 2 lt su tamam :-) 30 dakika rahat tempo yürüyüş ve ekmek sınırına da uyuldu 1 dilim anca yemişimdir ;D

X