Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Hala kahvaltı yapmadım ya. yumurtalı şeylerden sıkıldım domates salatalıktan sıkıldım. Tostlada doymam şimdi.
Ne yesem derdi cok sinir bozucu.
Haftasonu oldugu için pek kimse de yok konuda.
aynen yaa gına geldi domats salatk kk beyz peynr yumurta be yesek degısık cıleklı nefsıt ve sut gelıyo aklıma baskada bı alternatf bulamadm

aynen yaa gına geldi domats salatk kk beyz peynr yumurta be yesek degısık cıleklı nefsıt ve sut gelıyo aklıma baskada bı alternatf bulamadm
Himmmmm ne olabiliiiirrr bazlama borek bogaca saka saka :KK47: soyle az yagli bi melemen olabilir yada biberleri dograyip kavurup lorla pisirip yiyebilirsiniz yada cingen pilavi mesela:kk77:

Kızlarr daha şimdi oturdum ve şu ana kadar 1 öpün yedim kahvaltı:KK43: ölüyoruö ben!!
bak canım yemeyerek zayıflayamazsın bu sadece vücuduna eziyet olur.sen yemediğinde vücudun enerji kaybeder ve en ufak bişi yediğinde bunu kendisini korumak için yağa çevirir.herşeyden belli bir miktarda ye kğ vermene ancak bu yardımcı olur.sağlıklı kal :)

Arkadaşlar kendinizi diyet yapıyorum işte mahrumum şu yiyecek'den ay şu olsaydı yeseydim falan filan gibi şeyler düşünürseniz yani diyet psikolojisiyle olmak sonra dönüşü çok acı olması demektir herşey den yiyin az yiyin kesinlikle mahrum bırakmayın kendinizi ve yaşam stili haline gelicektir zaten,ben öyle hata yaptım işte ayy keşke diyette olmasaydım tiramisu istiyorum yiyemiyorum, pişi yapıyorlar ev halkı diyetteyim diye hiç yemiyordum sonra aaa yeter be dedim can bu dedim :)bozdum ve eskisinden daha kilolu oldum tiramisu yapıcam bu hafta günüm var ince dilim yicem ,galiba sonunda doğru yolu buldum :KK68:

Bugün ki Menüm(regliyim spor yok :KK43:
Kahvaltım: IMG_20151024_104154-1.jpg

Ara Öğün:elma,ayran

Öğle Yemeğim:1 k.tabağı lahana sarma,ayran
3-4 köfte,2 dilim kepek ekmeği

Ara Öğün:Kahve,1 tane petito
Bir avuç çerez

Akşam:yarım kase yoğurtlu makarna

3 litre su

(Yarın çok daha güzel bir menüyle geliceeem)

Kizlar valla ben.haftada bi kac kez bozuyorum yememezlik yapmayin asirida bozmayin siddetke tavsiye ediyorum

Canim.ben mart 2014 de basladim sonra hamile.kaldim.dogumdu kilo al ver al ver oldu 15 temmuzda kk ya uye oldum 92 idim bugun kendi tartimda 79.2 dyt de 78.4 geldim

Bu olcumlerde gecen ayin 28 de alindi
Diyetten sonra hamile kaldın demek darısı benim başıma ya :KK43: yavaş kilo vermek sağlıklı evet tebrik ederim Azmin ve sabrından ötürü.

Sabah : çok az yağa kaşarlı menemen salatalık şekersiz çay 4 tane zeytin

Öğlen yok

Akşam 1 kase tarhana çorbası 4 tavuk kanat ızgara salata

Birazdan bi yerli muz yarım armut şekersiz tğrk kahvesi bi kare bitter çikolata gece ders çalışca. Çünkü

Spor tüm gün alışverişteydim ve çok yürüdüm belki yapmam belki yaparım

Yeşilçay içmedim dokuzlu içtim su da sadece 1 lt içtim

Bakım ödevini yapıcam

Canim ben 3.5 yil vajinusmus illetiyle.ihrastim sonra pskologa gittim ve 2 ayda cozduk o iki ayda da 102en 92 ye indim hamile kaldim senin suan ki kilon canim 95 le de dogum yaptim

İnan ve azim.et elbette ki en onemlisi de dua canim bi 5 kg ver bak nasil hamis olacan :)

Kizlar bugun ben diyetisyene anacigimi dr a goturdum erken gittik annemin isleri uzadi biraz ogunler karisti

KAHVALTİ 11.30 biraz menemen biraz peynir 3 zeytin 2 tb ekmegi cok az cemen

OGLE 14.30 disarida yedim tavuk parcaciklari ayran

SAAT 17.50 1 kepce asure
(Komsum yapmis sagolsun)

AKSAM 19.30 8 yk patlican yemegi salata 2 kasik pilav

2 lt su : +
Max.3 dilim ekmek : +
2fincan y.çay : +
Spor : izinli
Spor odevi : cok yorgunum yapamadim
Bakim odevi : +

Canim ben 3.5 yil vajinusmus illetiyle.ihrastim sonra pskologa gittim ve 2 ayda cozduk o iki ayda da 102en 92 ye indim hamile kaldim senin suan ki kilon canim 95 le de dogum yaptim

İnan ve azim.et elbette ki en onemlisi de dua canim bi 5 kg ver bak nasil hamis olacan :)
Ayy inşallah canım ya 94.1 ile başladım (1 ekimde) pco olduğumu öğrendim kilo vezmezsen daha çok hamile kalmayı beklersin gibi konuşunca doktor , aklım başıma geldi 2 gündür tartılmıyorum pazartesi büyük gün bakalım

X