Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Tombuldut Tombuldut canim.ben dun kendime ceza vermistim sabah kahvalti yapmadim.
Insan alisiomu napio
Kahvalti yapcam cnm istemiyooo
Kotu ornek olma bize lutfenn :KK43:
ay dün ben kahvaltı yapmadım dedıgın gıbı bugün midem bulandı zor yedım sabah. zaten kahvaltı alıskanlıgım bekarken yoktu yeni alısmıstım Kahvaltı düzenineo_O

Arkadaslar merhaba..ben bu gun tam 9 gun oldu diet yapiyorum..sabahlari haslanmis yumurta 1 tane kucuk salatalik 1 dilim siyahekmek yiyorum yaninda sekersiz yesil cay.ara ogun 1 yesil elma yiyorum ana ogun salata yogurt ve 1 kibrit kutusu tavuk gogsu 1 dilim siyah ekmek. Aksam da ayni salata yogurt..gunde 35 40 dakika yuruyus yapiyorum bol su tuketiyorum.evde 35 dakika cardio spor yapiyorum zumba dansiyla spor yapiyorum.23 yasindayim boyum 1.60 diyete baslarken 58 dim simdi 55.4. Ve 3 gundur 55.4 duruyorum sanki kilo vermem durdu.sizce dogrumu besleniyorum?yapdiklarim ne kadar sonra etkisini gosterir?

Gitmiyo kardesim bu kilolar napalim ac mi dolasalim anlamadim ki hayret bisey yaaaa yerken guzel hopbidi hopbidi aliyoruz verirken yok ciks valla olum orucu tutucam ha :KK62::KK20::mad:

Arkadaslar merhaba..ben bu gun tam 9 gun oldu diet yapiyorum..sabahlari haslanmis yumurta 1 tane kucuk salatalik 1 dilim siyahekmek yiyorum yaninda sekersiz yesil cay.ara ogun 1 yesil elma yiyorum ana ogun salata yogurt ve 1 kibrit kutusu tavuk gogsu 1 dilim siyah ekmek. Aksam da ayni salata yogurt..gunde 35 40 dakika yuruyus yapiyorum bol su tuketiyorum.evde 35 dakika cardio spor yapiyorum zumba dansiyla spor yapiyorum.23 yasindayim boyum 1.60 diyete baslarken 58 dim simdi 55.4. Ve 3 gundur 55.4 duruyorum sanki kilo vermem durdu.sizce dogrumu besleniyorum?yapdiklarim ne kadar sonra etkisini gosterir?
Takilip kalanlar arasina hosgeldin canim tam da bundan bahsesiyordum:mad:

ben gecen sene 20 kılo verıp sonra ğis bogazlıgından geri almıs bi diyet canavarı olarak sunu söylebılırım, mesela insanın sabit bir kılosu varmıs dıyelımkı ben hep 60 kıloydum on kılo alıp 70 oldum. o 10 kıloyu rahat veririm ama 60tan sonrası zor ve yavas gider. yani bıldıgım kadarıyla. ayrıca ilk dıyet yaparken nasıl hemen ıkı kılo falan verıyoruz vucut ödem attıgı için. fakat daha sonradan vucut tekrar ödem toplayabılıyo kılon fazla cıkabılıyo. aslında oda kılo agırlıgı degıl ödem oluyo. moralını bozma vucut suan senın uyguladıgın düzene alısmıs arada kacamaklar yaparak vucudu sasırtman gerekırmıs. sana sunu soyleyeyım ben gecen sene dıyetımın son bır ayında 1 saat tempolu yuruyus fıtness hareketleri üstüne leslie, twist, mezdeke oynuyodum inanırmısın sadece üc kılo verebılmıstım ve ac kalıyodum. oyuzden vazgecme diren:KK14:

Gitmiyo kardesim bu kilolar napalim ac mi dolasalim anlamadim ki hayret bisey yaaaa yerken guzel hopbidi hopbidi aliyoruz verirken yok ciks valla olum orucu tutucam ha :KK62::KK20::mad:
vucut bıle agzının tadını bılıyo enayımı versın etleri yagları dısarı:KK48:

Kızlar
Öncelikle günaydın
Bir sey söylemek istiyorum darılmazsanız(tabi yeni gelmek isteyenlere bu sözüm)
Biz burada 10 kilo vermekten bahsediyoruz. Çoğumuzun daha da fazla verecek kilosu var. 15 belki 20kilo. Belki de benim gibi yaklaşık 30 kilo.
Siz buraya gelip 3 kilo vermek istiyorum, 5 kilo vermek istiyorum dediğinizde pek hoş karşılamıyorum ben bunu. Tabi ki insan kendini değiştirmek istiyorsa 2 kilo fazlası da batar gözüne. Ama şuan benim psikolojim 3kilo fazlalığı için üzülenleri gördükçe daha da bozuluyor.
Amacımız genel olarak 10 kilo vermek. Başlıkta da yazıyor bu.
3-5 kilo fazlası olanların fayda görebileceği başka gruplar var. Karsılıklı hepimiz için daha iyi olur sanırım böylesi.
Biraz asabi biraz da pat diye konuşan bir insanım mazur görün. Bu da benim kusurum.

Kızlar
Öncelikle günaydın
Biz burada 10 kilo vermekten bahsediyoruz. Çoğumuzun daha da fazla verecek kilosu var. 15 belki 20kilo. Belki de benim gibi yaklaşık 30 kilo.
Siz buraya gelip 3 kilo vermek istiyorum, 5 kilo vermek istiyorum dediğinizde pek hoş karşılamıyorum ben bunu. Tabi ki insan kendini değiştirmek istiyorsa 2 kilo fazlası da batar gözüne. Ama şuan benim psikolojim 3kilo fazlalığı için üzülenleri gördükçe daha da bozuluyor.
3-5 kilo fazlası olanların fayda görebileceği başka gruplar var. Karsılıklı hepimiz için daha iyi olur sanırım böylesi.
Biraz asabi biraz da pat diye konuşan bir insanım mazur görün. Bu da benim kusurum.
:KK62::KK8:

Kızlar
Öncelikle günaydın
Biraz asabi biraz da pat diye konuşan bir insanım mazur görün. Bu da benim kusurum.[/QUO

Hala kahvaltı yapmadım ya. yumurtalı şeylerden sıkıldım domates salatalıktan sıkıldım. Tostlada doymam şimdi.
Ne yesem derdi cok sinir bozucu.
Haftasonu oldugu için pek kimse de yok konuda.

X