Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Selam ♡♡

Sabah
İki dilim kepekli ekmek
Bir yumurta
Domates maydanoz
Tuzlu yoğurt

Öğle
Bi kase yoğurt

Akşam
Karnabahar yoğurtlama
bi dilim ekmek
Bol salata

2 lt su : 1.5 litre
Spor ödevi : zorlanıyorum sezaryen doğum yaptığım için zorlayamıyorum kendimi ama squat az miktarda yapabiliyorum çoğaltırım.
Bakım ödevi +
Canim cok cok iyisin ama bana gore cok cok az yiosun.

Yok cnm sallama yapiyoruz biz
Ondan olabilir mi acaba? Bilemedim simdi neyse ben dogru yolunu anlattim isteyen bu sekilde deneye bilir daha etkilidir :KK66: aklinizda bulunsun odem cayin ilk demlendigi anda atilir ilk iki uc dkka da, daha gec icmemeye calisin. :KK66:

Ondan olabilir mi acaba? Bilemedim simdi neyse ben dogru yolunu anlattim isteyen bu sekilde deneye bilir daha etkilidir :KK66: aklinizda bulunsun odem cayin ilk demlendigi anda atilir ilk iki uc dkka da, daha gec icmemeye calisin. :KK66:
Evet canim aynen oyle
Dedigim gibi tarcinli ve zencefilli cayda ayni etkiyi yapio
Farketmez yani
Herkes sevdigini icsin

Dün yazdıklarımı aynı şekilde yaptım fazladan 1 avuç çerez yedim sadece bir de 1 kupa mistik çayı içtim :KK53:

23.10.15

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • 2 kupa ıhlamur + 1 kupa mistik çayı : +
  • Spor : 20 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 70 squat +
  • Bakım ödevi : Tırnakların limonla ovulması + yüz maskesi + nemlendirme el yüz + manikür +
Hafta sonu yazamayabilirim öğlen işten çıkıyorum evde girmem zor olabilir genelde evde durmayacağım herkese hafta sonu da bol başarılar:KK68:

Son düzenleme:
Kizlar dis gebelik geciriyorum ben o yuzden suan spor yapamiyorum ama pztsi sonuclarima gore baslayabilirim cok fena yapicam :KK70::KK62:

Kizlar aksamko menum degisti.
Aksam balik demistim.
Aksam : 1 adet tavuk but haslanmis
5-6 kasik tavuk suyunda yapilmis bulgur pilavi
1 kase cacik ve bir dilim ekmek
Arada bizim koyun ozel asuresi normal asureler gibi degil corba gibi.
1 kase ictim baskada bisey yemedim canlarim.
2 lt su : 1.5 lt ictim offf olmuyoo
Max.3 dilim ekmek : +
2fincan y.çay : zencefilli limonlu iciorum 1 kupa
Spor : +
Spor odevi : mekik de dinlenme gunu
Mekik yapamadim
Bakim odevi: -
Berbat gidiorum.bee

Kizlar ben bugun 3 dilim ekmek hakkimi sabah bitirmis bulunmaktayim.
Kasarli salamli tost yaptim yanina sekersiz cay.
Bugun disardayim.
Duzgun biseyler yiyemem zaten.
Hafta sonlari yazamiorum

Canım kötü değil ya sonuçta tavuk yemişsin pilavda tüketeceğiz arada ne olur ondan sporunu yapmışsın mekikte zaten dinlenme gününmüş senlik bir şey yok yani :KK49:Aşure ayı herkes 1-2 tabak yer bence dayanılacak gibi bir lezzet değil ki yemeden duramam:KK70:Dışarıdayken dikkatli yersin olur biter ben sabah kahvaltı yapmadım öğlende yemek yemeyeceğim doğum gününe davetliyim orada dikaktli yiyeceğim artık akşamda hafif atıştırırım:KK16:Bende yazamam gibi pazartesi toplu yazarım artık:KK19:

Canım kötü değil ya sonuçta tavuk yemişsin pilavda tüketeceğiz arada ne olur ondan sporunu yapmışsın mekikte zaten dinlenme gününmüş senlik bir şey yok yani :KK49:Aşure ayı herkes 1-2 tabak yer bence dayanılacak gibi bir lezzet değil ki yemeden duramam:KK70:Dışarıdayken dikkatli yersin olur biter ben sabah kahvaltı yapmadım öğlende yemek yemeyeceğim doğum gününe davetliyim orada dikaktli yiyeceğim artık akşamda hafif atıştırırım:KK16:Bende yazamam gibi pazartesi toplu yazarım artık:KK19:
Ya evde bi tencere asure var nasi dayaniyim hem saglikli icinde kuru uzumden tut kayisiya bence aralarda yenilebilir ayrica cok saglikli
Ben disardayim ama yemem disarda yanima kepekli biskuvi alcam 4 gibi evde olurum temizlik falan utu anca canim iste

Ya evde bi tencere asure var nasi dayaniyim hem saglikli icinde kuru uzumden tut kayisiya bence aralarda yenilebilir ayrica cok saglikli
Ben disardayim ama yemem disarda yanima kepekli biskuvi alcam 4 gibi evde olurum temizlik falan utu anca canim iste
Anannemde yapacakmış hafta içi bana gönderir kıyamaz nasıl yok verme diyeceğim bilemiyorum az alayım bari bu diyetin aşureye denk gelmesi iyi olmadı:KK70:

Anannemde yapacakmış hafta içi bana gönderir kıyamaz nasıl yok verme diyeceğim bilemiyorum az alayım bari bu diyetin aşureye denk gelmesi iyi olmadı:KK70:
Kiz bisey olmaz senin koyuysa asure 1 tabak ye cunki bizim asure corba gibi cogu su
Istemem yan cebime koy dion yani :KK48:

Kiz bisey olmaz senin koyuysa asure 1 tabak ye cunki bizim asure corba gibi cogu su
Istemem yan cebime koy dion yani :KK48:
Aşırı koyu da değil su gibi de değil tam kıvamı gibi sanki içinde dediğin gibi yok yok enerji bombası gibi :KK53:Yiycem tabi kaçar mı :KK70:Hastalığım geçtiğinde diğer spor hareketlerine de başlıyorum nasılsa:cool:

bende şuraya sıkışayım, akşam zumba ya başladım, şimdilik haftada 2 akşam vücüt alışınca 3 akşam gidicem. 54 kgyle başladım, hoca tam diyet değilde azcık dikkat edersen yediklerine, çok yüklenmezsen ekmek ve pilava zumba desteğiyle zayıflarsın dedi. haydi bakalım :KK70:
şu kolay diyetlerinizi banada anlatın :)

X