Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

SU +
Spor -
Spor ödevi -
Max 3 dilim ekmek +
Bakım ödevi +
Yesil cay +
Sabah 1 dilim k.ekmegi.1 yumurtadan peynirli omlet,domates,1 y. Biber,2 zeytin
Ögle 1muz,1 paket eti form
Ara az üzüm
Aksam 1 büyuk dilim c.ekmegi..menemen..yarim kase yayla corbası

Spor mümkun degil kizlar belim fena...
Bi kac güne yavas yavas acilirim
Bide aksam yemegi cok gec oldu elimde olmadan 9 du:KK22:

Bu akşam yemek olmadigi icin disardan fast food yedim ve bir fincan kola içtim (aksama kadar diyetimi uyguladim)
Benim midem boyle seyleri hazmedemiyor aksamdan beri cok kotuyum..ve diyetimi bozdum diye cok moralim bozuk.ne guzel gidiyordum ya :cry:

Ama bazen umutsuzluga kapılıyorum..yine de bu grubu gördüğüm iyi oldu sizi gördükçe motive oluyorum iyi ki varsınız hanımlar :KK68:

Neyse devam edicem pes etmek yok :KK8::KK8:

Bu akşam yemek olmadigi icin disardan fast food yedim ve bir fincan kola içtim (aksama kadar diyetimi uyguladim)
Benim midem boyle seyleri hazmedemiyor aksamdan beri cok kotuyum..ve diyetimi bozdum diye cok moralim bozuk.ne guzel gidiyordum ya :cry:

Ama bazen umutsuzluga kapılıyorum..yine de bu grubu gördüğüm iyi oldu sizi gördükçe motive oluyorum iyi ki varsınız hanımlar :KK68:

bende bozdum bugun ama vazgecmek yok gecte olsaa zamanda alsa bırakmak yok

Ama insanin butun morali motivasyonu bozuluyor degil mi :KK34:
Ac kalsaymisim daha iyiymis en azindan moralim bozulmazdi keyfim yerinde olurdu
Çok pişmanım ya :cry:
aksam yazdıklarımı okudunmu bılmem ama aynı seylerı yasadım ALlah kımseyı dıyetteyken fazla yedıgı yemekler ıcın sonradan pişman etmesin dedim:KK14: ne gıcık bı duygu sinirden herseyı yesenmi yoksa kendıne kızıp aclıktan bayılana kadar yemesenmı:KK64: toparlanmak onemli er yada gec verılıcek gıcık kılolar:cool:

sabah = yok
öğlen = kıymalı pide hunharca :KK61:
akşam = yok

kaçamak = dibine kadar:110:
2 lt su= içildi
2 kupa yesıl cay= içildi
spor ödevi= yapıldı
bakım ödevi= yapıldı
spor = yapıldı
ekmek yemedım daha ne yıceksem pidenın yanında:oops:

spor= 15 dk leslie
15 dk jıllıan
5 dk twist
50 mekik
50 sguat
30 dk orta tempolu koşu

dövün beni :KK11: berbat bı menü:KK43:

Şimdi okudum
Canim ya en azindan sporunu yapmissin benim safra kesem yok o yuzden midir bilmiyorum agir bir sey yiyemiyorum cok hafif beslenmem gerekiyor
Yersem de yerimden kalkamiyorum fena oluyorum
Aksam 7 gibi yedim hala midem fena yani kusucak gibiyim. O yuzden sporum da kaldi.

Sen yakmissindir bir seyler uzulme
Ama yarin hic kacamak yapmayalim bu son olsun :21:

Merhabalar aksam yazamadim cok yorgundum hemen uyudum dunku menum
Sabah
1 altın ekmek 1 ayran
Öglen
1 mandalina
Aksam
Yarım kase corba 3 kasık pilav 4 kasık sulu köfte biraz salata...

Menüm
Sabah
2 yemek kaşığı menemen
2 zeytin
1 dilim beyaz peynir
2 dilim ekmek

Öğlen
2 tane kalın çubuk( kaynana sopası diyor kimisi ondan)

Akşam
2 tane ızgara köfte
Yoğurtlu yağsız makarna

Şu buhar banyosunu tam olarak anlatır mısınız? Ne katıcaz suya
Cok iyisin cnm aclik yasamiyorsundur ins

Selam :KK66:
Ben pek katılamadım sohbetinize. 28 yaşındayım. Bir yaşında kızım var. 59 kiloyum 50 yi görmek için burdayım. İnşallah. Doğum kilolarını doğumdan sonra ilk üç ayda verdim bol su ve emzirerek. Sürekli bulgur ve yeşillik yiyerek hem kiloları verdim hemde sütüm çoğaldı kesilmedi. :KK52:

O zamandan beri yeme düzenim değişmedi. Bulguru kısır yaparak hergün yiyebilirim ve yeşillik salata her daim soframdadır. Ama şimdi 59 kilonun altına bi türlü düşemiyorum.
Ekmek yemiyorum. Tatlı hamur işleri çok yemem. Ama gitmiyor daha fazla kilo.

2 litre su -
Kepek ekmeği 2 dilim
Spor mekik çekemiyorum yatmadan squat deneyeceğim.

Bakım ödevi greyfurt aromalı bi sabun var onunla yüzümü yıkıyorum iki günde bir

Yeşil çayı içemiyorum ama demin bi arkadaşın dediği doğadan büyülü bahçe çayını alıp içeceğim inşallah.

Bugünkü menü

Sabah bir dilim kepekli ekmek ile iki bardak siyah çay
Bi kase yeşil zeytin
Üç kaşık menemen

Öğle
Bir büyük kase kısır yanında bol marul

Akşam
4 kaşık türlü bi küçük kase yayla çorbası

Lütfen yediklerime bakıp yanlış yapıyorsam fazlalık görüyorsanız söylermisiniz. :KK15: teşekkür ederim :KK68:
Eksikler var kiz ne fazlaligi hosgeldin aramiza bu arada

Neden herkes bozuldu ya :KK43:

2 lt su : _ 1 lt
Max.3 dilim ekmek : - borek yedigim icin
2fincan y.çay : -
Spor : +
Spor odevi: hicbisey yapamadim sebebi asagida
Bakim odevi: oda yok
Kizlar dun 2 dilim borek yicem dedim. Borek normalde kalin olmasi gerekio ben cok ince yapmisim 3 dilim yedim. Hala icimde pismanlik var. Yorum bekliorum sizden.normal borek kalinliginda degildi.
Bide annem lahana sarmasi yapmis 4-5 tane ondan yedim.
Spor odevimi ve bakim odevimi yapamadim.
Mutfagimi temizledim.perdesi halisi.
Dolabin ustu firin falan temizledim. Indir bindir in cik anlicaginiz.
Yapamadim affedin saygilar o_O

22.10.15
  • 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : Hiç ekmek yemedim:KK53: + akşam hamburger yedim ama :KK14:
  • 2 kupa ıhlamur : +
  • Spor ödevi : Squatta dinlenme günü:KK49:
  • Bakım ödevi : - Kınadaydım yapamadım:eek:
  • Yürüyüş : 20 dakika +
Sabah; 2 kupa ıhlamur
Öğle; 3 yemek kaşığı yeşil fasulye + 4 yemek kaşığı bulgur pilavı + 1 ufak kase puding
Akşam; Dışarıda olduğumuzdan 1 küçük hamburger:oops: + patates + kola yarım bardak + çerez :KK51:

Son düzenleme:
2 lt su : _ 1 lt
Max.3 dilim ekmek : - borek yedigim icin
2fincan y.çay : -
Spor : +
Spor odevi: hicbisey yapamadim sebebi asagida
Bakim odevi: oda yok
Kizlar dun 2 dilim borek yicem dedim. Borek normalde kalin olmasi gerekio ben cok ince yapmisim 3 dilim yedim. Hala icimde pismanlik var. Yorum bekliorum sizden.normal borek kalinliginda degildi.
Bide annem lahana sarmasi yapmis 4-5 tane ondan yedim.
Spor odevimi ve bakim odevimi yapamadim.
Mutfagimi temizledim.perdesi halisi.
Dolabin ustu firin falan temizledim. Indir bindir in cik anlicaginiz.
Yapamadim affedin saygilar o_O
Canım akşam başka bir şey yemediysen bence abartı değil yediklerin bir de mutfakta bir sürü iş yapmışsın o da bir nevi sporun yerine geçer en azından yediklerini yaktın:KK49:

Canım akşam başka bir şey yemediysen bence abartı değil yediklerin bir de mutfakta bir sürü iş yapmışsın o da bir nevi sporun yerine geçer en azından yediklerini yaktın:KK49:
Ayyy cnm benim gercektenmi cok yoruldum ya hem yika utule valla. Baska bisey yok. Ayrica yine sutlac yaptim ve yemedim. Cok guzel olmus dedi esim bidaha yaptim ayyyy ins kiloma yansimazzz

X