Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kızlar 30 günlük squat programımın bitmesine son 5 gün kaldı şu zamana kadar çok gözle görülen bir değişiklik yok gerçi en zor kısmı 200 den sonrası sanırım en son 190 yaptım hiç aksatmadım 1 gün bile bugün 220 nasipse bundan sonra daha etkili olabilir artık kan ter içinde kalıyorum :KK70:Özellikle charmant charmant sana sormak istiyorum bu program bitince ne yapmalıyım pilatesi bırakmayacağım orası kesin ama bacak inceltme tarzında başka neye yönelebilirim ya da squatın başka tarzları devam niteliğinde var mı ? :cool:
En guzel bacak yuruyerek incelir kuzum. Squata devam etmek istersen yine ayni duzen gidebilirsin gunde 100-150 yada gun asiri yeterli olur onemli olan devamlilik. Uzun vadede cok iyi olacak bacaklarin :KK66: pilatesi de birakmayip onu biraz arttirirsan oldu bitti iste :KK66: daha da etkili olmasini istersen squati agirlikla desteklemeni oneririm :KK15:

selam kızlar
Kahvaltı
1 dilim buğday ekmeği(biber salçalı)
domates

Ara
2 dilim bitter ve türk kahvesi

Öğle
1 dilim buğday ekmeği
kırmızı biber turşusu yaptım sirkeli sarımsaklı kışlık olarak ondan yedim

Ara
elma

Akşam 16.15
1 porsiyon pastırmalı kuru fasulye
3 yemek kaşığı yoğurt
1 dilim buğday ekmeği

tabi pilavda yaptım ama yememmmm,spora bir başladım pir başladım durup durup yapıyorum :)
yatana kadar 1 portakal tüketebilirim
10 numara menu olmus:KK66: ekmek yemeden yapamiyorsun sanirim. En azindan aksamlari yemezsen daha etkili olur.

Kızlar 30 günlük squat programımın bitmesine son 5 gün kaldı şu zamana kadar çok gözle görülen bir değişiklik yok gerçi en zor kısmı 200 den sonrası sanırım en son 190 yaptım hiç aksatmadım 1 gün bile bugün 220 nasipse bundan sonra daha etkili olabilir artık kan ter içinde kalıyorum :KK70:Özellikle charmant charmant sana sormak istiyorum bu program bitince ne yapmalıyım pilatesi bırakmayacağım orası kesin ama bacak inceltme tarzında başka neye yönelebilirim ya da squatın başka tarzları devam niteliğinde var mı ? :cool:
O değişiklik hemen anlaşılmaz bende selülüt çok vardı ne zaman squata başladım yok oldu gittii :)

selam kızlar
Kahvaltı
domates

Ara

Öğle
1 dilim buğday ekmeği

Ara
elma

Akşam 16.15
3 yemek kaşığı yoğurt
1 dilim buğday ekmeği

tabi pilavda yaptım ama yememmmm,spora bir başladım pir başladım durup durup yapıyorum :)
:nazar::nazar: süper menün

selam kızlar
Kahvaltı
domates

Ara

Öğle
1 dilim buğday ekmeği

Ara
elma

Akşam 16.15
3 yemek kaşığı yoğurt
1 dilim buğday ekmeği

Güzel canım menün :KK54:
En guzel bacak yuruyerek incelir kuzum. Squata devam etmek istersen yine ayni duzen gidebilirsin gunde 100-150 yada gun asiri yeterli olur onemli olan devamlilik. Uzun vadede cok iyi olacak bacaklarin :KK66: pilatesi de birakmayip onu biraz arttirirsan oldu bitti iste :KK66: daha da etkili olmasini istersen squati agirlikla desteklemeni oneririm :KK15:
Squatta kaslanşma bacaklarda kalınlaşma oluyor diyorlar doğru değil dimi:KK53:Pilatese çok ağırlık vereceğim canım o daha çok işime yarayacak gibi squat programı bitirdiğimde dediğin gibi sürelerde yapacağım pilates yarım saat daha fazla yapacağım inşallah yürüyüşte yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum hafta sonu çok yürüyeceğim ama orası kesin yediklerimi anca veririm tabi:KK53:
O değişiklik hemen anlaşılmaz bende selülüt çok vardı ne zaman squata başladım yok oldu gittii :)
İnşallah olur canım yani dedikleri kaslanma kalınlaşma olmuyor dimi:KK16:
Sabah
Tost(light kasar ve 2.dilim salam)
6 tane zeytin

Öğlen
Mandalina 1 tane
Muz 1 tane
Çay keyfi 4 tane
1 bardak light süt

Akşam
1 tabak domates soslu kepek makarna
2 kaşık light yogurt
Çok iyi canım:KK24:
Kizlar Evelynn Evelynn hakkinda bilgisi olan var mi? Kendisi mi kapatti hesabini yoksa banlandi mi?

Banlandı sanırım sayfasında mesaj olarak yazmış bir kaç arkadaş az ama öz cevap verdin diye:KK51:

Squatta kaslanşma bacaklarda kalınlaşma oluyor diyorlar doğru değil dimi:KK53:Pilatese çok ağırlık vereceğim canım o daha çok işime yarayacak gibi squat programı bitirdiğimde dediğin gibi sürelerde yapacağım pilates yarım saat daha fazla yapacağım inşallah yürüyüşte yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum hafta sonu çok yürüyeceğim ama orası kesin yediklerimi anca veririm tabi:KK53:

Banlandı sanırım sayfasında mesaj olarak yazmış bir kaç arkadaş az ama öz cevap verdin diye:KK51:
Eger cok fazla ve yuksek agirlikla yaparsan kalinlasir cunku kas kutlesi buyur canim.

Yok kuzum bi hurafediyor gidiyor :KK70: öyle bişe yok

nehirnil111 nehirnil111 Canim ben ogrencilerime az sayida uc set yaptiriyordum. Sen de o sekilde yapabilirsin. Goreceksin bacaklarin ilerleyen zamanlarda cok guzel olacak :KK66: hem sıkı hem sekillenmis olacak. Kas icin yemegini kuvvetli yiyip yuksek agirlikla yapman gerek tatlim. Korkma. :KK19:

Kahvaltım:2 dilim kepek ekmeği,5 adet zeytin,1 fincan sütlü kahve
2 adet yumurta ile peynirli yumurta

Ara öğün:1 armut

Öğle:1 tabak kabaklı yoğurt mezesi

Ara öğün:2 mandalina ve 1 elma

Akşam:1 tabak peynirli salata

3.5 litre su

Spor
100 mekik
100 squat
Vayy çok guzel ve hafif bir gün olmuş kahvaltida çok sağlam:KK9:

X