Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Selam kizlar uzun suredir burdaki diyet gunluklerini takib ediyorum. Araniza bende katilabilirmiyim acaba? 19 yasindayim 157 boy kilom malesef 87.1 :KK43:

Kızlar ben baya yazamadım sınavım var hem ders hem iş bi türlü fırsat olmadı:KK43:

bu haftaki kilom 57,4 geldi 600 gram kaybım var:KK9:

dünkü menüm

sabah

bir dilim fıstık ezmeli ekmek
1 kk peynir

öğlen
makarna

akşam
çorba

spor yok
bakım +
2 litre su +
2 fincan yeşil çay +

bugün pilates günüm güzelce bi sporumu yapacam...

Çok iyi canım menün verdiğin kiloda çok güzel ama makarna ya da çorbayı ne kadar içtiğini yediğini yazmamışsın bir porsiyon varsaydım:KK53:Benimde squatta dinlenme günüm ama pilatese ağırlık vereceğim:KK49:

Çok iyi canım menün verdiğin kiloda çok güzel ama makarna ya da çorbayı ne kadar içtiğini yediğini yazmamışsın bir porsiyon varsaydım:KK53:Benimde squatta dinlenme günüm ama pilatese ağırlık vereceğim:KK49:

Porsiyonları pek kestiremiyorum ama bir tabak makarna bir kase de çorba diyebiliriz..
Pilatesi nasıl yapıyosun salona mı gidiyosun yoksa evde kendin mi yapıyosun canım

Porsiyonları pek kestiremiyorum ama bir tabak makarna bir kase de çorba diyebiliriz..
Pilatesi nasıl yapıyosun salona mı gidiyosun yoksa evde kendin mi yapıyosun canım
Evde kendim yapıyorum canım aslında pilatesin sadece bacak eritme egzersizlerini yapıyorum o da günde 10-15 dakika falan squatla beraber olunca çok zorluyor çünkü :KK53:

Sabah; Tost ekmeğiyle yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa zencefilli limonlu çay + 1 ad.şekerpare (şekerparelerin bitmesine son 2 gün:KK53:)
Öğle; Yarım kase tarhana çorbası + 3 ymk kaşığı erişte makarna domatesli + 1 kase limonlu biberli yoğurt

Sonra arada sanırım yarım portakal yerim suya devam akşama da yoğurtlu sadece haşlanmış karnabaharım var evde bitki çayımla onu hallederim az çekirdekte yemeyi düşünüyorum:KK53:

Sabah; Tost ekmeğiyle yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa zencefilli limonlu çay + 1 ad.şekerpare (şekerparelerin bitmesine son 2 gün:KK53:)
Öğle; Yarım kase tarhana çorbası + 3 ymk kaşığı erişte makarna domatesli + 1 kase limonlu biberli yoğurt

Sonra arada sanırım yarım portakal yerim suya devam akşama da yoğurtlu sadece haşlanmış karnabaharım var evde bitki çayımla onu hallederim az çekirdekte yemeyi düşünüyorum:KK53:
Nehir sekerpare kac gun dayanir yahu.
Baya beklettin sende.
Bu arada cok iyisin masallah ama bana kimse yorum yapmiyo yani

Nehir sekerpare kac gun dayanir yahu.
Baya beklettin sende.
Bu arada cok iyisin masallah ama bana kimse yorum yapmiyo yani

Şerbetli tatlıların pek günü yok gibi bayramdaki baklavalarımız sonuçta 1-2 hafta rahat dayanıyor bir şey olmuyor da şekerpare bozulurmu ki dışarıda duruyor öyle tadında bir değişiklik yok atmıyım diye kendimi zehirlemiyim kız :KK70:Bana da pek yapılmıyor sabah ki dün yediklerime yorumu bir arkadaşım yaptı sadece onun dışında ben herkese yapıyorum :rolleyes:zaten pek gelen giden de yok bir kaç kişi dışında:KK52:

Ben de aranıza katilmak istiyorummmm.bugün bi fincan yeşilçay yarım pogaca 2 kupa su.bakim ise geldiğim için var .spor eve gdince squat planlıyorum.yapınca haber veririm.öğlen menum de çorba+ yoğurt olacak büyük ihtimalle .
bugün ezogelin+tavuksote+yoğurt tabuldot usulü+mandalina yedim öğlen.bilginize.tabi ekmek hiç yemedim.

Selam
En son kaçıncı sayfada bıraktım hatırlamıyorum geçmişe dönmek zor olacak biraz o yuzden dönemiyorum. Bu hafta tartı tablomuzu es gecelim ptesi güncelleriz. Umarım hepiniz güzel kilolar vermişsinizdir.

hoşgeldin canım...çok geçmiş olsun umarım daha iyisinizdir.
neden kaynaklandı zehirlenmeniz...
yeniden aramızda olman güzel....
rabbim bir daha göstermesin...

Şerbetli tatlıların pek günü yok gibi bayramdaki baklavalarımız sonuçta 1-2 hafta rahat dayanıyor bir şey olmuyor da şekerpare bozulurmu ki dışarıda duruyor öyle tadında bir değişiklik yok atmıyım diye kendimi zehirlemiyim kız :KK70:Bana da pek yapılmıyor sabah ki dün yediklerime yorumu bir arkadaşım yaptı sadece onun dışında ben herkese yapıyorum :rolleyes:zaten pek gelen giden de yok bir kaç kişi dışında:KK52:
bilmiyorumkı tadında bi değişiklik yoksa yemeye devam et
bana yorum yapmadın ama :KK43:

Selam
En son kaçıncı sayfada bıraktım hatırlamıyorum geçmişe dönmek zor olacak biraz o yuzden dönemiyorum. Bu hafta tartı tablomuzu es gecelim ptesi güncelleriz. Umarım hepiniz güzel kilolar vermişsinizdir.
Geçmiş olsun canım iyisinizdir inşallah:KK68:
bilmiyorumkı tadında bi değişiklik yoksa yemeye devam et
bana yorum yapmadın ama :KK43:

Sabah yaptım ya kız neye yapmadım:KK53:

X