Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Öğle yemeğin yok mu canım o_Odiğerleri güzel:KK68:

Akşam az fazla kaçmış gibi canım dolmalar büyükse eğer ama güzel sporların fazla:21:

Güzel canım devam sporunu eksik etme ne olursa olsun :KK75:

Çok fazla değil canım ya ekmek az yemişsin bugün biraz fazla kaçmış oldu ekmek olsun bugün toparlarsın yemek olmadığında oluyor sonuçta:KK51::KK36:

Yarasın canımcım bugünde sen ye 1 günden ne olacak:KK53:Cumartesi-Pazarda az ben kaçıracağım doğum günümün hatrına:KK70:

Öğle yemek yiyip akşam ki pilavı yemeseymişsin tam olacakmış canım ama olsun yine de çok iyi :KK19:

Sporu eksik etme derim canım tavuk ızgara da az fazla kaçmış bugün telafi edersin inşallah:KK24:

Güzel canım karnabahardan vazgeçtin he :KK53:

Fazla yememişsin canım güzel buttan alsaydın şu pilavı bıraksaydın ya :KK70:
Tamam canı.

çok güzel canım menün sporun herşeyin tastamam

canım ekmek çok kaçmış harbiden yahu :KK43:

neyseki sporlar tamam :KK53: bende de sporlar eksik :KK43:

oooooohhh sefan olsun :21: çeşit çok ama miktarlar az senin sefan da charmant usulü olmuş :KK70:

canım tavuğun kanadını hiçbir şekilde yemeni önermem :KK43: ızgara tavuk yiyeceksen but ya da göğüs yemelisin :KK51:
Evet öylr oldu napalım

İyi akşamlar :KK200::KK200:

KAHVALTIM:1 kupa sütlü nescafe
2 ceviz

ÖĞLE YEMEĞİM:2 dilim kepek ekmği arasına 1 kk peynir,biraz domates

ARA ÖĞÜN:2 tane elma

AKŞAM YEMEĞİM:1 kahvaltı tabağı tavuk sote,1 kase yoğurt

2 LİTRE

:KK200:SPOR:KK200:
2 Saat yürüyüş yaptım

selam kızlar
Kahvaltı
1 büyük dilim köy ekmeği (biber salçalı)
ıhlamur

Ara
Meyveli yoğurt

Öğle
yarım ince dürüm çiğ köfte
ayran

Ara
1 bardak portakal suyu(taze sıkılmış)

Akşam
dünden kalan 4 kaşık kepekli makarna
1 yumurtadan yağsız tavada omlet

spor 30 dk yürüyüş yapıldı,dip boya ve fön çektim eşimin doğum günü akşama çikolatalı pasta yaptım 1 dilim kaçamak yapabilirim..yarın adetin son günü muhtemelen yarın spora başlıcam ve durmak yok yola devam 80 i görmeyi and içtim :)

İyi akşamlar :KK200::KK200:

KAHVALTIM:1 kupa sütlü nescafe
2 ceviz

ÖĞLE YEMEĞİM:2 dilim kepek ekmği arasına 1 kk peynir,biraz domates

ARA ÖĞÜN:2 tane elma

AKŞAM YEMEĞİM:1 kahvaltı tabağı tavuk sote,1 kase yoğurt

2 LİTRE

:KK200:SPOR:KK200:
2 Saat yürüyüş yaptım
İyi aksamlar tatlim :KK66: hersey cok guzel sadece elma tek olsaydi mukemmel olurdu ama onu da saymayalim hadi :)

selam kızlar
Kahvaltı
ıhlamur

Ara
Meyveli yoğurt

Öğle
ayran

Ara

Akşam

spor 30 dk yürüyüş yapıldı,dip boya ve fön çektim eşimin doğum günü akşama çikolatalı pasta yaptım 1 dilim kaçamak yapabilirim..yarın adetin son günü muhtemelen yarın spora başlıcam ve durmak yok yola devam 80 i görmeyi and içtim :)
Tatlim hadi oluversin diyorum ama o portakal suyu tasirmis menunu iyice kac porsiyon meyve yerine geciyor o :KK12: hadi esinin dogum gunuymus bugunluk olsun ama yarin hepsini sporla yak mahfet onlariii :KK62: - bu arada nice mutlu yillar :) benimde kardesimin dogum gunu:KK39:

İyi aksamlar tatlim :KK66: hersey cok guzel sadece elma tek olsaydi mukemmel olurdu ama onu da saymayalim hadi :)

Tatlim hadi oluversin diyorum ama o portakal suyu tasirmis menunu iyice kac porsiyon meyve yerine geciyor o :KK12: hadi esinin dogum gunuymus bugunluk olsun ama yarin hepsini sporla yak mahfet onlariii :KK62: - bu arada nice mutlu yillar :) benimde kardesimin dogum gunu:KK39:
Saa zaten heptende açlıktan ölmeye niyetim yok günde 3 tane meyve yeme hakkım var benim az bile yedim

selam kızlar
Kahvaltı
ıhlamur

Ara
Meyveli yoğurt

Öğle
ayran

Ara

Akşam

Menü güzel canım

Seb öyle san ben bu yollardan geçtim öyle açlıktan kırılıp meyve bike yemessen hem kas gider hemde o kilolar geri gelir tam uzmanından biliyorum ben!
Tamam kusum bildigin gibi yap sen:KK59: ama yanlis yollardan gecmissin ki geri gelmissin :KK66: (bu arada hic yeme dememistim zaten dikkatli okuduysan) kilolar meyveyle sabit kalmaz :) kaslarin gitmesin istiyorsan da onlari guclendirmeni oneririm. Yine de yolunda basarilar tatlim :KK50:

Tamam kusum bildigin gibi yap sen:KK59: ama yanlis yollardan gecmissin ki geri gelmissin :KK66: (bu arada hic yeme dememistim zaten dikkatli okuduysan) kilolar meyveyle sabit kalmaz :) kaslarin gitmesin istiyorsan da onlari guclendirmeni oneririm. Yine de yolunda basarilar tatlim :KK50:
Tesekkürler sizede başarılar

X