Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Eklentiler

• Screenshot_2015-11-09-09-41-58.png
    Screenshot_2015-11-09-09-41-58.png
    109,9 KB · Görüntüleme: 63
Simdilik değişen birsey yok.bakalım gün içinde nasıl olacak..
Peki tatlim bugun biraz yeme gunu yapsan olur mu? Mesela bolca kisir yada bulgur pilavi oglen aksama da kuru fasulye koca bir tabak ve sonra birkac mandalina elma gibi. Bir gunde kilo almazsin korkma ertesi gun arti ciksanda iki gunde hepsi gider. Denemek istersen tabii :KK66:

Slm kızlar akşam giremicem şimdiden yazayım
Kahvaltı
Yarım simit
1 dilim peynir
Çay
Ara
Muz
Öğle
Yarım dürüm beyin söğüş
Yayık ayran

Akşam
Yağsız tavada 2 yumurta , 1 dilim buğday ekmeği
Yatan a kadar elma ve mandalin yerim
Adeti bekliyorum 2 gündür spor yapamıyorum
Güzel canım ekmek ve türevi az fazla ama dengelersin sen:KK49:
Sabah yok

Öğlen
Light kasar ve 2 ince dilim salamdan tost
Doğal maden suyu 1 bardak

Akşam
Kavrulmuş kıyma 1 tabak

Spor +
Spor odevi+
Yesilcay-
Bakim+
Ekmek+
Güzel canım aç kalmışsın bildiğin aralarda ağzınıza bir şey koyun bence:KK53:
Selam hanımlar
Menüm
Kahvaltı biraz geç yaptım
1 kk da az peyni, 5 zeytin, 1 yumurta ve maruldan oluşan 1 tabak ( dolu değil) salata
1 dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Ara 1 tane ülker piko ( kal. 105) :oops:

Akşam 1 dilim tam buğday ekmek
2 servis kaşığı dolusu et kavurma
Salata
2 saat sonra 2 ceviz ve 2 kuru kayısı yerim

2 litre su
40 dak yürüyüş
1 kupa yeşil çay
:KK54:
Akşam az fazla gibi ama öğlen yememişsin bir şey :KK76:
Sabah: haşlanmış yumurta bi kk beyaz peynir bi dilim tam buğday ekmeği donates salatalık

Öğlen: bi kase şehriye çorbası 1 mandalin

Ara: yarım yerli muz yarım elma şekersiz türk kahvesi bi tane kinder süt dilimi (130 kcalmiş süt dilimi )

Akşam: 150 gr fırında somon bol limonlu roka salatası 1 dilim tam buğday ekmeği
Harika canım maşallah:KK49:
Kizlar ders calistigim icin anca firsat bulabildim biraz gec oldu ama :/

Kahvalti :

Bir iki catal yumurta
2 bardak cay
Bir dilim domates
Ceyrek ekmek

Ogle : Hamsi bugulama kizartma arasi hafif yagda cevirdim bol roka bol acili yedim

Aksam bir sey yemedim sadece kahve ictim sut tozu az olacak sekilde :) 1 saat falan da yurudum
Çok güzel canım menün hamsi kaç tane 1 tane mi oluyor siz sayı yazmadığınızda anlamadım:KK53:
sabah ıkı dılım ekmek ıkı catal peynır ıkı uc dılım dom. salatalık.
ögle yok
aksam uc kasık ıspanak. yarım kase corba

sular ıcıldı
yesılcay ıcıldı
spor yapamadım mısafırımle bırlıkte mısafırlıge gıttım :/
bakım odevı yapıldı
ekmek ıkı dılım

aslında bugun spor yerıne gorumcemle bı saat evde horon teptık ama bılemedım yetermı
topıge yazamıyorum cok fazla.
özledım valla
Çok iyi canım hiç aralarda bir şey yemiyor musun aç kalmadın mı çok az yemişsin:KK51:
Sabah :

2 bardak cay

Ara ogun :

Sekersiz Türk kahvesi yaninda cevizli sucuk

Ogle :

Bol yesilli rokali salata

Aksam :

Hamsi yaninda da 5 kasik kadar pilav bol aci doktum ustune

yorumlarinizi bekliyorum kizlarr
Çok iyi canım hamsi ne kadar yedin balık yerken kimse yazmıyor ne kadar yediğini 5 taneyle 10 tane aynımı ki :KK53:
Merhaba kizlar geldim evimdeyim. Aksam karisik et kavurma ve cola ictim. Bugun

Sabah
1 adet gozleme
1 adet yumurta
1 kk peynir
Yarim domates
3 bardak cay

Ara
Yesilcay

Ogleden sonra (eve geldim sonunda)
Eki Görüntüle 1681775
İcerigi; uc kasiktan haslanmis karabugday,uc parca marul,bir kase karides,bir kase mantar,iki kasik sarimsakli yogurt ve zero.
Bugün az fazla olmuş ama olsun sporla sonraki gün dengelemişsindir:21:
selam kızlarrr
Kahvaltı
2 yumurta ve 2 yemek kaşığı yulaf ezmeli omlet
ayran

Ara
meyveli yoğurt

Öğle
yok

Akşam
1 porsiyon kıymalı karnabahar yemeği
1 bardak ayran
1 dilim buğday ekmeği

yaa arkadaşlar hala adet olamadım spor yapamıyorum kaç gündür ya yarın tartılmak içimden bile gelmiyor sporsuz kilo verebildiğimi sanmıyorum,
bakım olarak yüzüme pirinç unu maskesi yaptım.bu ay progesteron için yani yumurtlamayı gösteriyormuş 5 çıktı 10 ve üzeri çıkınca yumurtlama olduğu anlamına geliyormuş,testi yaptırmasam ümitlencem hamilemiyim diye 3 gün geçiktim off
Çok iyi canım menün:KK54:Spor neden yapmıyorsun ben regl dönemimde bile bırakmadım zararı mı var ki :KK51:
Cumartesi kahvaltimmm.
Ara: ufak bi kek.
Ogle : sucuklu yumurta 2-3 catal.
Domates salatalik.
Peynir zeytin yogurt.
Sekersiz cay.
Ara: yok.
Aksam: yok.
Esim yemek yiyp gelmis. Bende sonra yerim diye yemedim. Kayinvalidemler geldi.
2-3 biskuvi ve sekersiz cay.
2 lt su.
Yarim saat plates
50 squat .
20 mekik.
Akşam yememen kötü olmuş canım bende ne yediğimi bilemedim geri insanın oluyor öyle :KK53:
Bugün ki Menüm
Kahvaltım:1 kaşık netle,mandalina,armut
Öğle:1\2 tabak ıspanak yemeği,1 kase ypğurt,1-2 dilim kepek ekmeği
Ara öğün:1 elma,2 mandalina

3 litre su

Spor:10 dk kardiyo

Bugün çok mpralim bozuk :KK43: sanki 5 aylık hamile gibi karnım çıktı bugün nedense :KK70: spor yapiyim belki boraz diner şişi dedim azcık iyi geldi ama dinmedi yani :KK43: yarıdan hiç umudum yok fazla bile olabilirim :KK43:
Nasıl çıktı canım kilon bence fazla çıkmaz soğuk falan almışsındır karın şişliğin ondan yoksa menün gayet güzel:KK54:
Selamhanımlar
Menüm
Kahvaltı
1 dilim tam bugday ekmeği
Yarım kk peynir
5 zeytin
Yarım domates
Şekersiz çay

Ara yeşil çay
2 kuru kayısı

Ögle
2 yumurta ve maydonazla yapılmış az yağlı omlet ve 1 dilim ekmek

Ara 1 mandalina ve yarım muzo_O

Akşam 200 gram hamsi fırında
1 dilim ekmek
Yağsız salata

Ara 1 trabzon hurması ve 1 ceviz

10000 adım orta tempoda yürüyüş. Yaklaşık 1.5 saat sürdü
40 dakika pilates yapıcam akşam
2 litre su.
:KK68:
Çok güzel canım menün:KK76:Pilatesini yaptıysan bravo:KK9:
Valla cnm bende cumartesi temizlik yaptim.
Cok yoruldugum halde yarim saat yaptim.
Pazar sadece utu yaptim hicbi spor yok

Ayy bende bi 59 lulari goreydimmm

Cumartesi zaten squatta dinlenme günümdü plank yapıp bıraktım çünkü zamanım kalmadı temizlik bitti annemler geldi geç gittiler arkadaş falanda geldi beraberinde evi temizlemekle bir de eve gidene kadar yaptığım yürüyüşle tamamladım pazar günü de aynı ev temizliğini sil baştan yaptım bu sefer lavabolar balkon yıkama içinde squat ödevimle plankımı yaptım bıraktım:KK53:

Göreceğiz canım az kaldı:KK55:En Büyük KK

Çok güzel canım menün hamsi kaç tane 1 tane mi oluyor siz sayı yazmadığınızda anlamadım:KK53:

Çok iyi canım hiç aralarda bir şey yemiyor musun aç kalmadın mı çok az yemişsin:KK51:

Çok iyi canım hamsi ne kadar yedin balık yerken kimse yazmıyor ne kadar yediğini 5 taneyle 10 tane aynımı ki :KK53:
Cumartesi zaten squatta dinlenme günümdü plank yapıp bıraktım çünkü zamanım kalmadı temizlik bitti annemler geldi geç gittiler arkadaş falanda geldi beraberinde evi temizlemekle bir de eve gidene kadar yaptığım yürüyüşle tamamladım pazar günü de aynı ev temizliğini sil baştan yaptım bu sefer lavabolar balkon yıkama içinde squat ödevimle plankımı yaptım bıraktım:KK53:Çok güzel canım menün:KK76:Pilatesini yaptıysan bravo:KK9:

Canim dogru diyorsun ama hamsinin 1 porsiyonu 210 kaloriydi sanirim o yuzden sayiyla yemiyorum ben ama 10 tane yemisimdir :)) Yaa gidimde tartilayim bakalimm heyecanlandim sen super 5lileri gormussun darisi bana

Kızlar hafta sonu sadece dün kaçamak yaptım. O da şöyle..
Dünkü menüm
Sabah
1 dilim kepek ekmek
Beyaz peynir
Domates
Öğle
Domates
Peynir
1/4 simit
Akşam
İşte saçmalık
McDonalds menü
(Kuaföre söylenmiş napayım:KK43:)
Ama saatlerce yürüdük, oynadık erimiştir umarım..

Gelelim bugunkü menüme

Sabah
Haşlanmış yumurta
Peynir
Domates
Zeytin

Öğlen
Araba için koşturmamız vardı yiyemedim.
Otobüste 1 bardak meyve suyu içtim.

Akşam
Valla mola yerinde
Az ezogelin çorbası
Ve izmir köftenin sadece köftesi 3tane

Böyle kızlar.. Ben hala otobüsteyim. Anca sabah girerim. Yatmam lazım.. Sabah dersim var.. Umarım kilo almamışımdır.. Öptüm sizi
Çok kaçamak görmedim canım bende ayda 1 kere mecburen dışarıdayken yiyorum küçük menüyse yürüyüşle falan dengeleniyor diğer gün daha da iyisin mesela:KK49:
Sabah: 1 patates kızartması 1kk beyaz peynir domates salatalık

Öğle: bi yeşil elma bi mandalin şekersiz türk kahvesi

Ara: tarçınlı ılık süt

Akşam: taze fasülye yemeği 2 yemek kaşığı pirinç pilavı 3 yemek kaşığı sarımsaklı yoğurt.

Bugün ekmek hiç yemedim. 2 lt su içtim. Spora da bi iki güne tekrar dönücem umarım ciğerlerim tam iyileşsin :) bakım da manikür pedikür yaptıım :)
Çok iyisin canım devam:KK55:
Gunaydin kizlar :) kilo bildirimimi yapiyorum istedigim gibi 5 li rakamlari goremedim ama haftaya kesin gorucem:KK55: Evelynn Evelynn
Eki Görüntüle 1682318
Göreceksin canım eminim çok iyi gidiyorsun:KK76:
Günaydın kızlar ☺
Dün charmant charmant önerdigi detoksu yaptım. Ve bu hafta giden -1.1 kg

charmant charmant nehirnil111 nehirnil111 THEY- THEY- tebrik ediyorum sizleride:KK9::KK9:
Teşekkürler canım seni de tebrik ederim aynı kiloyu vermişiz:KK19:
Dunki menum .
Sabah: 1 ince katmer.
Domates salatalik.
Peynir zeytin
Sekersiz cay
Ara: 1 kupa 9lu cay.
Aksam: 2 baget tavuk haslanmis.
3 kasik bulgur pilavi
1 kase salata.
Su 1 lt ictim.
Spor yok .
Mekik plates squat yok.
Ne yaptimki ben.
Utu yaptim sayiliomu :KK43:

nehirnil111 nehirnil111
Ya ben bayiliorum su trileceye hele frambuazlisini.
Offf ne kadar guzel ya
Onun yanina butun tatlilari koysalar yinede onu secerim

nehirnil111 nehirnil111
Korkmamiza gerek yok bak resime
Çok fazla bir şey yememişsin hafta içi toparlarsın canım iyi kilo vermişsin olsun:KK50:

Bende ilk defa frambuazlısını yedim bayıldım:21:Evet bende bakmıştım sütlü olduğu için çok kalorili değil:KK76:

Ne kadardı geçen hafta kilon canım olsun az da olsa vermen güzel vücut bazen değişiyor:KK68:

Çok kaçamak görmedim canım bende ayda 1 kere mecburen dışarıdayken yiyorum küçük menüyse yürüyüşle falan dengeleniyor diğer gün daha da iyisin mesela:KK49:

Çok iyisin canım devam:KK55:

Göreceksin canım eminim çok iyi gidiyorsun:KK76:

Teşekkürler canım seni de tebrik ederim aynı kiloyu vermişiz:KK19:

Çok fazla bir şey yememişsin hafta içi toparlarsın canım iyi kilo vermişsin olsun:KK50:

Bende ilk defa frambuazlısını yedim bayıldım:21:Evet bende bakmıştım sütlü olduğu için çok kalorili değil:KK76:

Ne kadardı geçen hafta kilon canım olsun az da olsa vermen güzel vücut bazen değişiyor:KK68:
Geçen hafta 91.5 ti. Yani - 400 hem de bu hafta sporu da arttırdığım halde. Kilo vermeye çok odaklandığım için kaçamak felan da yapmıyorum. Ama sonuç bu işte. :KK42:

Canim dogru diyorsun ama hamsinin 1 porsiyonu 210 kaloriydi sanirim o yuzden sayiyla yemiyorum ben ama 10 tane yemisimdir :)) Yaa gidimde tartilayim bakalimm heyecanlandim sen super 5lileri gormussun darisi bana

Canım ben hep sayıyla kaşıklarla yediğimden o yüzden dikkatimi çekiyor k.bakma:KK53:Normal yemişsin yani tartıl merakla bekliyorum:KK49:Ben sanırım hep 5 lilerdeydim:KK70:ilk hafta tartılmamıştım gerçi o aralar sanki 60-61 arasındaydım o da sayılır tabi:KK49:

Geçen hafta 91.5 ti. Yani - 400 hem de bu hafta sporu da arttırdığım halde. Kilo vermeye çok odaklandığım için kaçamak felan da yapmıyorum. Ama sonuç bu işte. :KK42:
Günlük yediklerine daha dikkat edeceğim bakalım bir yerde mi kaçırıyorsun canım ya da vücut sıktı bir süre sonra bırakacak:KK54:

Bugün az fazla olmuş ama olsun sporla sonraki gün dengelemişsindir:21:

Çok iyi canım menün:KK54:Spor neden yapmıyorsun ben regl dönemimde bile bırakmadım zararı mı var ki :KK51:

Akşam yememen kötü olmuş canım bende ne yediğimi bilemedim geri insanın oluyor öyle :KK53:

Nasıl çıktı canım kilon bence fazla çıkmaz soğuk falan almışsındır karın şişliğin ondan yoksa menün gayet güzel:KK54:

Çok güzel canım menün:KK76:Pilatesini yaptıysan bravo:KK9:

Cumartesi zaten squatta dinlenme günümdü plank yapıp bıraktım çünkü zamanım kalmadı temizlik bitti annemler geldi geç gittiler arkadaş falanda geldi beraberinde evi temizlemekle bir de eve gidene kadar yaptığım yürüyüşle tamamladım pazar günü de aynı ev temizliğini sil baştan yaptım bu sefer lavabolar balkon yıkama içinde squat ödevimle plankımı yaptım bıraktım:KK53:

Göreceğiz canım az kaldı:KK55:En Büyük KK
Ins cnm ama mecbur kaldim dedigim gibi.
Yoksa yerdim yani beni biliosun.

ben cuma tartıldım 69,400 düm ya bugün 70,100 biri bu işi açıklasın bana iki haftadır gram oynamadı çıldıracağııımmm :KK42:

Ins cnm ama mecbur kaldim dedigim gibi.
Yoksa yerdim yani beni biliosun.
Biliyorum canım bende ne bulsam yemeye çalıştım koşuşturmadan hafta sonu hiç kahvaltı yapmadım ya pazar kahvaltılarını ne kadar severim mesela:eek:
ben cuma tartıldım 69,400 düm ya bugün 70,100 biri bu işi açıklasın bana iki haftadır gram oynamadı çıldıracağııımmm :KK42:

Sporunu yapıp suyunu fazlasıyla içiyorsan ufakta olsa oynaması gerekirdi canım kalorili şeyler mi yedin acaba farketmeden bazen vücut tutuyor ondan mı oldu ki bende de çok oynama yoktu bu hafta oldu sadece:KK51:

Canım ben hep sayıyla kaşıklarla yediğimden o yüzden dikkatimi çekiyor k.bakma:KK53:Normal yemişsin yani tartıl merakla bekliyorum:KK49:Ben sanırım hep 5 lilerdeydim:KK70:ilk hafta tartılmamıştım gerçi o aralar sanki 60-61 arasındaydım o da sayılır tabi:KK49:

Yok kizz ne kusuruu olur mu oyle sey :KK15: Ayy cok mutluyum 500 gr vermisim :nazar:
3 gundur falan burdayim ben bide pcos hastasiyim o yuzden buyuk basari benim icinn:KK6: Oyle mi kiz banada sirrini anlat ya ne yapmaliyim metabolizmam hizli aslinda su pcosla basa ciktigimda gunde 3 kere bile calisir metabolizmam ama :KK23:

Biliyorum canım bende ne bulsam yemeye çalıştım koşuşturmadan hafta sonu hiç kahvaltı yapmadım ya pazar kahvaltılarını ne kadar severim mesela:eek:

Sporunu yapıp suyunu fazlasıyla içiyorsan ufakta olsa oynaması gerekirdi canım kalorili şeyler mi yedin acaba farketmeden bazen vücut tutuyor ondan mı oldu ki bende de çok oynama yoktu bu hafta oldu sadece:KK51:
Aynen ya bende cok severim.
Sevmemin nedeni tek o gun esimle basbasa kahvalti yapiorum.
Kafam rahat ohh misss

yediklerime dikkat ettimm spor yapamıyorum ben fazla zaten haftada 3-4 gün yürümüyü çalışıyorum onun dışında işe yürüyerek gelip gidiyorum oda günlük toplamda 30 dk ya tekabül ediyor

X