Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Yok kizz ne kusuruu olur mu oyle sey :KK15: Ayy cok mutluyum 500 gr vermisim :nazar:
3 gundur falan burdayim ben bide pcos hastasiyim o yuzden buyuk basari benim icinn:KK6: Oyle mi kiz banada sirrini anlat ya ne yapmaliyim metabolizmam hizli aslinda su pcosla basa ciktigimda gunde 3 kere bile calisir metabolizmam ama :KK23:
Bende bu hafta 1100 gr vermişim ve bende pco hastasıyım insana iyi geliyor biz çünkü zor kilo verebiliyoruz:KK51:Bir sırrım yok canım ekmeği kestim gibi günde 2 dilim maksimum yemeye çalışıyorum pilavı kestim ara misafirlikte 1-2 kaşıkla sınırlandırıyorum kola içmeyi bıraktım patates kızartmasından falan uzak duruyorum ve sağlıklı beslenmeyi öğrenmeye çalışıyorum kış sebzelerine ağırlık vereceğim artık biz pco hastaları için önemli olan sağlıklı beslenmek:KK76:
Aynen ya bende cok severim.
Sevmemin nedeni tek o gun esimle basbasa kahvalti yapiorum.
Kafam rahat ohh misss
Evet baş başa kahvaltı güzel oluyor :KK68:
yediklerime dikkat ettimm spor yapamıyorum ben fazla zaten haftada 3-4 gün yürümüyü çalışıyorum onun dışında işe yürüyerek gelip gidiyorum oda günlük toplamda 30 dk ya tekabül ediyor

Spora yönelmelisin bence canım bende günlük 30 dakika falan eve gidip işe gelme minübüse binme mesafesi o kadar tutuyor aynıyız evde squat ya da mekik programını uygulayabilirsin hangi bölgene ağırlık vermek istiyorsan bir de pilates hareketleri çok işe yarayacaktır bence:KK54:

Güzel canım ekmek ve türevi az fazla ama dengelersin sen:KK49:

Güzel canım aç kalmışsın bildiğin aralarda ağzınıza bir şey koyun bence:KK53:

Akşam az fazla gibi ama öğlen yememişsin bir şey :KK76:

Harika canım maşallah:KK49:

Çok güzel canım menün hamsi kaç tane 1 tane mi oluyor siz sayı yazmadığınızda anlamadım:KK53:

Çok iyi canım hiç aralarda bir şey yemiyor musun aç kalmadın mı çok az yemişsin:KK51:

Çok iyi canım hamsi ne kadar yedin balık yerken kimse yazmıyor ne kadar yediğini 5 taneyle 10 tane aynımı ki :KK53:

Bugün az fazla olmuş ama olsun sporla sonraki gün dengelemişsindir:21:

Çok iyi canım menün:KK54:Spor neden yapmıyorsun ben regl dönemimde bile bırakmadım zararı mı var ki :KK51:

Akşam yememen kötü olmuş canım bende ne yediğimi bilemedim geri insanın oluyor öyle :KK53:

Nasıl çıktı canım kilon bence fazla çıkmaz soğuk falan almışsındır karın şişliğin ondan yoksa menün gayet güzel:KK54:

Çok güzel canım menün:KK76:Pilatesini yaptıysan bravo:KK9:

Cumartesi zaten squatta dinlenme günümdü plank yapıp bıraktım çünkü zamanım kalmadı temizlik bitti annemler geldi geç gittiler arkadaş falanda geldi beraberinde evi temizlemekle bir de eve gidene kadar yaptığım yürüyüşle tamamladım pazar günü de aynı ev temizliğini sil baştan yaptım bu sefer lavabolar balkon yıkama içinde squat ödevimle plankımı yaptım bıraktım:KK53:

Göreceğiz canım az kaldı:KK55:En Büyük KK
Bakalım şimdi tartılcam

Planlanan menüm:

Kahvaltı: 1 ince dilim nutellalı esmer ekmek + nescafe

Ara: yeşilçay, çay (şekersiz)

Öğlen: Kabak kavurma+yoğurt

Ara: yeşilçay, türk kahvesi (şekersiz)

Akşam: Izgara tavuk + booool yeşil salata

Gece: Yoğurt Kürü

Bende bu hafta 1100 gr vermişim ve bende pco hastasıyım insana iyi geliyor biz çünkü zor kilo verebiliyoruz:KK51:Bir sırrım yok canım ekmeği kestim gibi günde 2 dilim maksimum yemeye çalışıyorum pilavı kestim ara misafirlikte 1-2 kaşıkla sınırlandırıyorum kola içmeyi bıraktım patates kızartmasından falan uzak duruyorum ve sağlıklı beslenmeyi öğrenmeye çalışıyorum kış sebzelerine ağırlık vereceğim artık biz pco hastaları için önemli olan sağlıklı beslenmek:KK76: [/QUOTE]

Aynen öyle canım ben vallahi 100 gr versemde havalara uçardım sanırım evet bizde kilo vermek zor malesef :KK51: Bende ekmeği az yiyorum kolayı tam bırakamadım pilavıda çok severim genelde ama bulgur pilavı yemeyi tercih ediyorum sence tamamen mi bırakmalıyım? Ne güzel yaa bende aslında karnabahar falan severim ama şeit yapmayı bilmiyorum yani tencerede üstüne yoğurt dökük yiyorum hep o da sıkıyor bir süre sonra :KK72: nehirnil111 nehirnil111

Aynen öyle canım ben vallahi 100 gr versemde havalara uçardım sanırım evet bizde kilo vermek zor malesef :KK51: Bende ekmeği az yiyorum kolayı tam bırakamadım pilavıda çok severim genelde ama bulgur pilavı yemeyi tercih ediyorum sence tamamen mi bırakmalıyım? Ne güzel yaa bende aslında karnabahar falan severim ama şeit yapmayı bilmiyorum yani tencerede üstüne yoğurt dökük yiyorum hep o da sıkıyor bir süre sonra :KK72:

Ben kestim canım bende işe yarıyor sana ne söylesem bilemedim ama olabildiğince az tüket patatesten makarnadan da uzak durmalıyız mesela :KK51:Ben hiç sevmem ama yiyeceğim bugün varsa alıp pişireceğim mesela kıymalı sosum var üzerine sarımsaklı yoğurtla haşlayıp götüreceğim:KK53:

Ben kestim canım bende işe yarıyor sana ne söylesem bilemedim ama olabildiğince az tüket patatesten makarnadan da uzak durmalıyız mesela :KK51:Ben hiç sevmem ama yiyeceğim bugün varsa alıp pişireceğim mesela kıymalı sosum var üzerine sarımsaklı yoğurtla haşlayıp götüreceğim:KK53:

Ayy çok teşekkür ederim ya gerçekten kilo veremeyince adette olamıyorum ben o yüzden kilo verip her gün yürümem gerekiyor :KK43: O zaman tamam bende bugün alayım internetten bakayım yarın pişireyim tarife uygun :)

Ya çok konuştum ama bişey daha soracağım annem sarma yaptı kaç tane yesem vicdan azabı çekmem :KK53: :KK53:

images-10.jpeg
:KK50:

Ayy çok teşekkür ederim ya gerçekten kilo veremeyince adette olamıyorum ben o yüzden kilo verip her gün yürümem gerekiyor :KK43: O zaman tamam bende bugün alayım internetten bakayım yarın pişireyim tarife uygun :)

Ya çok konuştum ama bişey daha soracağım annem sarma yaptı kaç tane yesem vicdan azabı çekmem :KK53: :KK53:
Estagfirullah canım hiç çok olur mu :KK68:Ben kuru kayısı alacağım iyi geliyormuş metabolizmaya canım bir de bize soğan kürünü maydanoz yememizi öneriyorlar denemedim ama:KK53:

Anne sarmasımı ben öğle yemeği yerine ya da akşam yemeği yerine dayanamaz rahat 10 tane yerdim herhalde:KK70:

Evelynn Evelynn nehirnil111 nehirnil111
Ya şu tartilmayi cuma gunune alsak ya .
Catliorum pazartesi gal geldi gelecek.
Hafta sonu salarız ama olmaz ki ben mesela bugün tartı günü diye dikkatli yedim misafirlerle yoksa bir kaç günüm var diyerekten abartıdım:KK53:

Ahahha çok komikler:KK70:

image.jpg
gene aynıyım ne aldım ne verdım. mısafırler gıdene kadar image.jpg sanırım aynrn bu dıyetı yapıcam. ıster ıstrmex evınde mısafır olunca olmuyor cayın yanına bı tattlı bısey yapıyosun e yemeklerı de aynı sekılde kendı kafama gore yapamıyorum üzülmedım hatta sevındım en azından aynı kıloda kalmısım

Eki Görüntüle 1682619
gene aynıyım ne aldım ne verdım. mısafırler gıdene kadar Eki Görüntüle 1682625 sanırım aynrn bu dıyetı yapıcam. ıster ıstrmex evınde mısafır olunca olmuyor cayın yanına bı tattlı bısey yapıyosun e yemeklerı de aynı sekılde kendı kafama gore yapamıyorum üzülmedım hatta sevındım en azından aynı kıloda kalmısım
Canım kilo almamanda güzel bir şey moral bozmak yok gidecek elbet hepimiz misafirliğe gittiğimizde ya da misafir geldiğinde öyle durumlarla karşılaşıyoruz sonuçta bunun bir süresi yok kafamıza koyduk ya 1 aya ya 1 seneye istediğimiz kiloya kavuşacağız tabi 1 sene sürmesinde kavuşmamız:KK53:

Sabah; Tost ekmeğiyle yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu ılık su
Öğlen; Yaylı çorbası 5 ymk kaşığı + 3 ymk kaşığı yeşil fasulye + 4 ymk kaşığı sade makarna + 1 kase limonlu biberli yoğurt

Arada sanırım şekersiz nescafe içerim sade şekilde akşama mercimek çorbası var hafta sonu anneme yaptırdım mis gibi :KK70:yanına bulursam yoğurtlu kıymalı karnabahar yapacağım bulamazsam cacıkla yerim sonra çayımı içerim:KK53:

Sabah; Tost ekmeğiyle yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu ılık su
Öğlen; Yaylı çorbası 5 ymk kaşığı + 3 ymk kaşığı yeşil fasulye + 4 ymk kaşığı sade makarna + 1 kase limonlu biberli yoğurt

Arada sanırım şekersiz nescafe içerim sade şekilde akşama mercimek çorbası var hafta sonu anneme yaptırdım mis gibi :KK70:yanına bulursam yoğurtlu kıymalı karnabahar yapacağım bulamazsam cacıkla yerim sonra çayımı içerim:KK53:
Cok iyisin cnm ya

X