Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

05.11.2015 menüm
sabah: peynir zeytin 1 dilim ekmek domates salatalık
ara :4 badem yeşil çay
öğle : orta boy balık ve az salata
ara :1 dilim ananas yeşil çay
akşam:3 4 yk yeşil fasulye yemegi,salata,3 4 dilim patates yemeği

spor+
spor ödevi +
çay+
su+
bakım ödevi+

bu kahvaltım canım sadece kahvaltıda ortalama bu dilim tam bugdaylı yada açavdalı ekmek tercih ediyorum..
Bende bu dilimde ayni kalinlikta yiorum.
Herkes yenegini cekip godnerse daha mantikli

Takilmicak gibi degilki
Ben mesela ymk kaşığıyla adetle hesaplıyorum herkes direk balık adı yazıyor balıkta kaç tane balık:KK70:adet kaşık sayarsak daha az yeriz bence:KK49:
05.11.2015 menüm
sabah: peynir zeytin 1 dilim ekmek domates salatalık
ara :4 badem yeşil çay
öğle : orta boy balık ve az salata
ara :1 dilim ananas yeşil çay
akşam:3 4 yk yeşil fasulye yemegi,salata,3 4 dilim patates yemeği

spor+
spor ödevi +
çay+
su+
bakım ödevi+

bu kahvaltım canım sadece kahvaltıda ortalama bu dilim tam bugdaylı yada açavdalı ekmek tercih ediyorum..
Güzel canım menün:KK16:3-4 dilim yemek nasıl oluyor kız kaşık demek istedin herhalde:KK53:
Gram hesaplamak daha mantikki ahahah

Tabi ki :cool::KK70:

Güzel canım menün:KK16:3-4 dilim yemek nasıl oluyor kız kaşık demek istedin herhalde:KK53:

Tabi ki :cool::KK70:[/QUOTE]

hayır canım dilim:))) kızartma gibi dogranmış patates :)

Canım sanki fazla ekmek ve türevi tükettin resmen sabahtan 1 poğaça 2 dilim ekmek yedin farkında mısın bütün gün ekmek yememen gerekir kurala göre:KK51:
1 pogaca 2 dilim ekmek oluyor diosun nehir ne alakasi var.
1 pogaca 1 dilim ekmek sayarim ben

IMG_20151106_112453.jpg
İste cayim kizlar sekersiz ve cok demli degil hadi sizde icin bereber icelim :KK76:

hayır canım dilim:))) kızartma gibi dogranmış patates :)
Anladım canım şimdi:KK53:
Gunaydin kizlaarr :)
Bende cekeyim bundan sonra madem. Ama kahvaltimi yapmis bulundum malesef.

1 domates
1\3 kk peynir
2 has.yumurta
1 bardak sicak tarcinli sut

Birazdan keyif cayi icicem:KK19:
Güzel canım bende sabahları akşamları çekerim öğlen iş yerinde çekmek sıkıntı gibi:KK53:
1 pogaca 2 dilim ekmek oluyor diosun nehir ne alakasi var.
1 pogaca 1 dilim ekmek sayarim ben

Sabah 2 dilim ekmekle tost yapmış poğaçayla 3 dilim oluyor diyorum yanlış yazmış olabilirim ama sence öyle değil mi ayrıca ev yapımı olmayan dışardan olan poğaçalar çok yağlı ve katkı maddeli ben aylardır yıl oldu yemeyeli:KK59:evde kendim yaparım 1 sıvıyağla 15 tane çıkartırım bu şekilde ancak az kalori alınır belki:KK51:

Anladım canım şimdi:KK53:

Güzel canım bende sabahları akşamları çekerim öğlen iş yerinde çekmek sıkıntı gibi:KK53:

Sabah 2 dilim ekmekle tost yapmış poğaçayla 3 dilim oluyor diyorum yanlış yazmış olabilirim ama sence öyle değil mi ayrıca ev yapımı olmayan dışardan olan poğaçalar çok yağlı ve katkı maddeli ben aylardır yıl oldu yemeyeli:KK59:evde kendim yaparım 1 sıvıyağla 15 tane çıkartırım bu şekilde ancak az kalori alınır belki:KK51:
Dogru diyorsun aslinda ben sadece gorunhm olarak bakiorum olaya yagini fln hic hesaba katmadim.
Ama disardaki pogacalarda cok az yag kullananda var.
Bizim burda 2 tane pastane var.
Biri abarti yag koyar.
Biri cok az koyar.
Yag varmi yokmu anlayamazsin.
Yapilirkende gormustum

Dogru diyorsun aslinda ben sadece gorunhm olarak bakiorum olaya yagini fln hic hesaba katmadim.
Ama disardaki pogacalarda cok az yag kullananda var.
Bizim burda 2 tane pastane var.
Biri abarti yag koyar.
Biri cok az koyar.
Yag varmi yokmu anlayamazsin.
Yapilirkende gormustum
Anladım canım yapana göre değişir tabi ki ama evde yapılması taraftarıyım ben poğaçayı evlendiğimizden beri bir kere eşime dışarıda yedirdim ya tost yaparım ya evde poğaça yaparım çok sağlıksız bence dışarıdakiler:KK53:

Kızlar dün geceden beri hastanedeyim acilde. Şimdi geldim annemin evine. Eşimle birlikte karbonmonoksit zehirlenmesi geçirmişiz ölümden döndük eşim hala hastanede tedavi goruyo.
Perişanım ya.
queenEb queenEb ciddi ciddi göz var bizde herlde bebeğim ya.
Adli vaka diye karakolla ugrascam bide
Gecmis olsun neden oldu ki?

Kızlar dün geceden beri hastanedeyim acilde. Şimdi geldim annemin evine. Eşimle birlikte karbonmonoksit zehirlenmesi geçirmişiz ölümden döndük eşim hala hastanede tedavi goruyo.
Perişanım ya.

çok geçmiş olsun canım yaaa çok üzüldüm...
bol sadaka verin ayetel kürsi eksik etmeyin agzınızdan...

Ya bide ben kendimi soyliyim.
Ozellikle boyle ekmek banacak yemekler olsun.
Yarim ekmek yiyen birisiydim.
Diyete baslayinca gunluk 3 dilim hakkimiz var.
Gunluk 3 dilim veya daha az yersen daha cok kilo verirsin.
4-5 dilim yersen az verirsin oluyo.
Birden boyle dusurmek vucuduma sok yaratti sanirim

Perişanım ya.
Geçmiş olsun canım neden oldu sobadan falan mı nasıl zehirlendiniz çok üzüldüm Rabbim göstermesin bir daha :KK43:

X