Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

candy_candy candy_candy
nehirnil111 nehirnil111
Fiyatinin 8 tl oldugunu gorunce vazgectim.
They bogazini tut dedim kendi kendime :KK20:
Trileçemi lazanya mı canım 8 TL trileçe uygun ama lazanya pahalı:KK51:Ben kendim de trileçe yapmıştım bir kere benzemişti tabi ki normalinde 3 çeşit süt kullanılıyor ben tek inek sütüyle yapmıştım ondan az farketmişti:KK37:

ve son kelime kesinlikle doğru çok aç kalmamalı vücut o yüzden her diyetisyen sağlıklı beslenme ara öğünler atlanmamalı ağız boş kalmamalı yani diyor :KK53:

bazı arkadaşları görüyorum çok az yiyorlar ama çok yanlış yapıyorlar.belki böyle çabuk kilo verirler ama verdikleri kas ve su olur ve kısa sürede tekrar alırlar.
yağ yakarak kilo vermek biraaz zaman ve düzenli beslenme gerektirir kızlar unutmayın :KK66:
nerdesin charmant charmant :KK39: helpp

Trileçemi lazanya mı canım 8 TL trileçe uygun ama lazanya pahalı:KK51:Ben kendim de trileçe yapmıştım bir kere benzemişti tabi ki normalinde 3 çeşit süt kullanılıyor ben tek inek sütüyle yapmıştım ondan az farketmişti:KK37:
Yok cnm trilece bizim burda lazanya satmiyolar

bazı arkadaşları görüyorum çok az yiyorlar ama çok yanlış yapıyorlar.belki böyle çabuk kilo verirler ama verdikleri kas ve su olur ve kısa sürede tekrar alırlar.
yağ yakarak kilo vermek biraaz zaman ve düzenli beslenme gerektirir kızlar unutmayın :KK66:
nerdesin charmant charmant :KK39:
Ben yavaş gidiyorum mesela sporla vermeye çalışıyorum aslında sonradan geri almak zor olsun diye daha çok sağlıklı beslenme şeklini öğrendim ben buradan hiç yemediğim sebzeleri yemeye başlayacağım önümüzdeki haftadan itibaren:KK53:

Yok cnm trilece bizim burda lazanya satmiyolar
Lazanyayı kendin yapıyorsun zaten canım marketlerin makarna bölümlerinde paket içerisinde yaprakları satılıyorHoppaTrileçe pahalıymış geçende çiğ köfteciden almıştık 5-6 TL birşeydi herhalde daha da uygun olabilir hatta:cool:

Ben yavaş gidiyorum mesela sporla vermeye çalışıyorum aslında sonradan geri almak zor olsun diye daha çok sağlıklı beslenme şeklini öğrendim ben buradan hiç yemediğim sebzeleri yemeye başlayacağım önümüzdeki haftadan itibaren:KK53:

en güzelini ve doğrusunu yapıyorsun.tebrik ederim..
bende öyle yapmaya çalışıyorum.alacağım kalori miktarını çok azaltmamaya çalışıyorum...
sporuda unutmuyorum :)

Lazanyayı kendin yapıyorsun zaten canım marketlerin makarna bölümlerinde paket içerisinde yaprakları satılıyorHoppaTrileçe pahalıymış geçende çiğ köfteciden almıştık 5-6 TL birşeydi herhalde daha da uygun olabilir hatta:cool:
Yok cnm 5 tlden az yok zaten

en güzelini ve doğrusunu yapıyorsun.tebrik ederim..
bende öyle yapmaya çalışıyorum.alacağım kalori miktarını çok azaltmamaya çalışıyorum...
sporuda unutmuyorum :)
Aynı şekilde canım karnabahar pırasa ve lahanayı farklı şekillerde yapıp yemeye başlayacağım:KK53:

yazma :63: cadı seni :KK60:
Çok minnak birşeyim sevilirim kız :KK53::KK19:
Ona bakarsan özsütte 9 tl.
Bizim burda dandik pastanede 5 tl.
Ama tadlari ayni

Ahh ahh esim yese keske.
Pirasada yemez lahanada yemez karnibahar hic sevmez

Evet aynıdır eminim tadı canım mantıksız yani 9 TL vermek:KK53:

Bizde hiç yemiyoruz ama sevecek mesela pırasayı pırasa dolması yaparak yedireceğim enfes oluyor bende yemeğini sevmem ama sarmasına bayıldım. Karnabaharı aynı şekilde yemeği midemi bulandırır ama ben haşlayıp üzerine kavrulmuş soğan ve sarımsaklı döküp yedireceğim. Lahanayı sever yer kapuska arada dolma falan yapmayı düşünüyorum:KK76:

Sayfanın kopup giden kızları selam:KK66: hemen menümü yazayım..

Sabah
1 dilim kwpek ekmeği
Beyaz peynir

Öğlen
1 avuç büyüklüğünde tost(kepek ekmek)

Akşam
Yemek yapmaya üşendim, annem fırınfa tavuk yapmış, hemen aldım 2 kişilik:KK66:
Yoğurt

Akşamı yemedim daha ama, menü kesin. Bu arada kahve aram var:KK66:

Kızlar eşimin kuzeninin düğünü varmış, ben hafta sonu oradayım. Eşimin tüm sülalesi orada olacağı için fazla giremem. Müsait oldukça akşamları menü yazarım. Bu arada düğün istanbulda, yine bana yollar:KK43: Evelynn Evelynn sorun olmaz değil mi? Umarım pazartesiye kilolu dönmem:KK43: yani ben yemiycem dedikçe, onlar ısrar ediyor, sonra eşim kırma insanları al bi lokma diyor! Bi lokma bi lokma oldu 10 lokma! Çok kararlıyım yapmıycam da, yine de umarım ısrar etmezler

Canım sanki fazla ekmek ve türevi tükettin resmen sabahtan 1 poğaça 2 dilim ekmek yedin farkında mısın bütün gün ekmek yememen gerekir kurala göre:KK51:

Akşam balık yiycem ekmek yemem inşallah

Eyvahlar olsun nehir az bile soylemis bak internet elinin altinda ikisinin kalorisini karsilastir anlarsin esit mi?:KK20:

Eşit değildir de minik poğaçaydı

[

evet canım 2010 nisan doğumlu boyum 168 evet fazla durmadığını söylüyorlar :110:

Benim boy kısa fazla gösteriyorum canım, okula göndermiyorsun miniği galiba

Kızlar dün geceden beri hastanedeyim acilde. Şimdi geldim annemin evine. Eşimle birlikte karbonmonoksit zehirlenmesi geçirmişiz ölümden döndük eşim hala hastanede tedavi goruyo.
Perişanım ya.
@queenEb ciddi ciddi göz var bizde herlde bebeğim ya.
Adli vaka diye karakolla ugrascam bide
Çok geçmiş olsun

Ya bide ben kendimi soyliyim.
Ozellikle boyle ekmek banacak yemekler olsun.
Yarim ekmek yiyen birisiydim.
Diyete baslayinca gunluk 3 dilim hakkimiz var.
Gunluk 3 dilim veya daha az yersen daha cok kilo verirsin.
4-5 dilim yersen az verirsin oluyo.
Birden boyle dusurmek vucuduma sok yaratti sanirim

Ekmek banmaya bende bayılıyorum, ekmeksiz yemek düşünemiyorum

Sayfanın kopup giden kızları selam:KK66: hemen menümü yazayım..

Sabah
1 dilim kwpek ekmeği
Beyaz peynir

Öğlen
1 avuç büyüklüğünde tost(kepek ekmek)

Akşam
Yemek yapmaya üşendim, annem fırınfa tavuk yapmış, hemen aldım 2 kişilik:KK66:
Yoğurt

Akşamı yemedim daha ama, menü kesin. Bu arada kahve aram var:KK66:

Kızlar eşimin kuzeninin düğünü varmış, ben hafta sonu oradayım. Eşimin tüm sülalesi orada olacağı için fazla giremem. Müsait oldukça akşamları menü yazarım. Bu arada düğün istanbulda, yine bana yollar:KK43: Evelynn Evelynn sorun olmaz değil mi? Umarım pazartesiye kilolu dönmem:KK43: yani ben yemiycem dedikçe, onlar ısrar ediyor, sonra eşim kırma insanları al bi lokma diyor! Bi lokma bi lokma oldu 10 lokma! Çok kararlıyım yapmıycam da, yine de umarım ısrar etmezler
Güzel canım menün inşallah hafta sonu da çok ısrar etmezler fazla kaçırmadan pazartesi kilo vermiş şekilde dönersin:21:
Akşam balık yiycem ekmek yemem inşallah

Yanında salata varsa ekmek yemeden salatayla beraber yiyebilirsin bence canım ekmeği kestiğinde inan bana hızlı kilo verirsin:KK49:

Evelynn Evelynn geçmiş olsun. okut kendine mutlaka bende nazara çok inanırım:nazar:. herkese iyi hafta sonları girmeye calışıciiimmm inşallah hafta sonu:emir_bebek:giremesemde dikkat ediyor olacağımdır inş:confused:hepiciğinizi sevgi ve muhappetle selamlıyorumm efenim iyi akşamlar :KK36:

Kızar bu diyet listemden:KK66:

Eklentiler

• 20151106_171401.png
    20151106_171401.png
    770,8 KB · Görüntüleme: 46
06.11.2015 menum
Sabah:peynir zeytin yumurta 1 dilim ekmek Domates salatalık
Ara:yesilcay
Ogle 3 mantar izgara 1 kucuk but salata
Ara yesilcay
Ara yarım kivi yarim mandalina
Aksam karnibahar haşlama üzerine sarımsaklı yogurt