Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kabak çok az kalorili bir şey acaba yanliş mi hesapladin

Yok canım zaten sabahki sucuklu yumurta 300 kalori yapıyor
Ayva 100 kalori nescafe 80
Akşamki kabak yemeğinde de sadece kabak yok. Kabak havuc biber domates soğan süt salça yağ falan. Ama en cokta içinde 1 yemek kaşığı mayonez var. O tek basına ucuruyor kaloriyi. Yoğurtta 150 kalori. Ekmek var bide tabi.
Böyle işte:)

Mrb kızlar bugünkü menum:
Sabah 1 ince dilim tulum peyniri
5 6 zeytin
4 dilim saltalik ve domates
1 dilim ekmek
2 çay kaşığı çilek reçeli

Ara 2 ceviz 1 yeşil çay

Ogle 150 gr kadar yeşil mercimek salatasi
Yarım kase yogurt

Ara 150 ml süt
1 mandalina

Aksam 5 mantar izgara
3 yk bulgur pilavı
Kibrit kutusu kadar et
1 kornison turşu
Az yogurt (2 yk) salata

Spor+ yesilcay+su+bakım odevi+
Spor odevi yapılacak

Evelynn Evelynn Kizlar çok şey yemiş gibi görünüyor ama 1000 kaloriyi gecmismidir ???

Bilmem ki canım okuyunca güzel görünüyor ama bir hesapla istersen. Zaten 1200 kalori de alsan olur. Benim metabolizma yavas calıstıgı için 1000 yaptım sınırımı

hhahahahhaha ay bu karikatür bana yapılmış sanki baksanıza:KK70::KK70::KK70::KK70:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 41
Yok canım zaten sabahki sucuklu yumurta 300 kalori yapıyor
Ayva 100 kalori nescafe 80
Akşamki kabak yemeğinde de sadece kabak yok. Kabak havuc biber domates soğan süt salça yağ falan. Ama en cokta içinde 1 yemek kaşığı mayonez var. O tek basına ucuruyor kaloriyi. Yoğurtta 150 kalori. Ekmek var bide tabi.
Böyle işte:)
Sana fazladan boşuna kalori aldiran şeylerden kurtulmaya çalis mesela mayonez ve nescafe gibi

sabah yok
ögle on yaprak sarma
ara kahve
aksam bir top karnıbahar
5 6 kasık bulgur pilavı salata yogurt

cayın yanında hain kociş tatlı almıs bırascık tadına bakmayı ıstıyorumo_O

ekmek hıc yemedım
2lt su ıcıldı
2kupa yesıl cay ıcıldı
spor spor ödevı dızıden sonra yapcm
kacamak tatlıyı yıyıp yememe baglı :)

sabah yok
ögle on yaprak sarma
ara kahve
aksam bir top karnıbahar

ekmek hıc yemedım
2lt su ıcıldı
2kupa yesıl cay ıcıldı
Aksamlarini azalt biraz daha :KK20: bide ustune tatli yicem diyor yaa:KK57: kiz yeme yemeee:stop:

Sana fazladan boşuna kalori aldiran şeylerden kurtulmaya çalis mesela mayonez ve nescafe gibi

Nescafeyi şekersiz denicem o azaltıcak kalorisini. Mayonezde 40 yılda 1 zaten bugunku yemeğe gerektiği için ekledim. Aslında ekmeğe mayonez sıkıp yerim o derece seviyorum ama işte :KK70:

sabah yok
ögle on yaprak sarma
ara kahve
aksam bir top karnıbahar

ekmek hıc yemedım
2lt su ıcıldı
2kupa yesıl cay ıcıldı

Ay durmuşsun durmuşsun akşam yemişsin tombulum dutum. Hiç acıkmıyor musun akşama kadarrr

Mrb kızlar bugünkü menum:
Sabah 1 ince dilim tulum peyniri
5 6 zeytin
4 dilim saltalik ve domates
1 dilim ekmek
2 çay kaşığı çilek reçeli

Ara 2 ceviz 1 yeşil çay

Ogle 150 gr kadar yeşil mercimek salatasi
Yarım kase yogurt

Ara 150 ml süt
1 mandalina

Aksam 5 mantar izgara
3 yk bulgur pilavı
Kibrit kutusu kadar et
1 kornison turşu
Az yogurt (2 yk) salata

Spor+ yesilcay+su+bakım odevi+
Spor odevi yapılacak

Evelynn Evelynn Kizlar çok şey yemiş gibi görünüyor ama 1000 kaloriyi gecmismidir ???
Evet Krystaljes Krystaljes e katiliyorum sadece o tursu olmamis yoksa gayet iyi menu :KK66:

Nescafeyi şekersiz denicem o azaltıcak kalorisini. Mayonezde 40 yılda 1 zaten bugunku yemeğe gerektiği için ekledim. Aslında ekmeğe mayonez sıkıp yerim o derece seviyorum ama işte :KK70:

Ay durmuşsun durmuşsun akşam yemişsin tombulum dutum. Hiç acıkmıyor musun akşama kadarrr

ama şeyyo_O ekmek yemediydim kedicimo_O aslında az az koyuyorum ama gene fazlamı oluyo :oops: bi ayar cekmem lazım yoksa gercekten ebedii tombul kalıcam:KK51:

gecen sene bu zamanlar 20kg verdim... simdi düşünüyorum pis boğazım yoksa okadar ugrastım didindim gene şiştim. bide nişanlıydım kocamın tarafı maraşlı "bizde gelin dombul olur guruyup gidiciin yii amaan" demeleri. ki ozaman cok zayıftım. arkadasların "zaten uzaga gıdıcen bıdaha nezaman bulusupta yıcez" demeleri. benı pes ettırmıstı. biliyomusunuz ben bıktım bu kılo lafından. etlerimi makasla kesıcem sizde benim gıbı gıcık olmuyomusunuz yaa:110: ne gıydıgım yakısıyo nede bacak bacak ustune atmak. atta atınca kahvedekı dayıların atışı gıbı oluyo:110: eskıden cubuk gıbı dururdu:110:

X