Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

canım sanki çok muz yiyorsun tuvalet sorunun olmasın bir de 1 adet muz 3 porsiyon meyveye eşit diye biliyorum 100 kalori falan herhangi bir et tavuk balık aynı olabilir en azından daha doyurucu olur sanki sen bilirsin ama :KK68:
Evet muz en sevdiğim meyve o yüzden pek sevdiğim meyve de yok zaten bir muz yiyorm onu seviyorm diyette muz yiyin diyorlar genelde ondan bir sakınca görmemiştim ve muz tatlı isteyimi karşiliyor ondan da çok yiyorm

Ya gerçekten az mı:) bence charmant benden az yemiş o neden harikada benimki böyle:):)
Ona da akşam barbunya 1 kaşık yeme o ne öyle dedim ya :KK70:
selam kızlarrr
Kahvaltı
1 dilim biber salçalı buğday ekmeği
1 haşlanmış yumurta
1 dilim lor peyniri

Öğle
1-2 kepçe tarhana
1 dilim ekmek

Ara
minik kasede aşure
türk kahvesi

Akşam 17.00
2 pırasadan 1 yemek kaşığı zeytinyağıyla kavurup üzerine de 2 yumurta kırdım
1 bardak ayran
1 dilim buğday ekmeği
spor ve bakım ödevi +
2 lt su +
mekik+
yatana kadar 1 meyveli yoğurt tüketmeyi düşünüyorum
Gayet güzel canım:KK9:

Evet muz en sevdiğim meyve o yüzden pek sevdiğim meyve de yok zaten bir muz yiyorm onu seviyorm diyette muz yiyin diyorlar genelde ondan bir sakınca görmemiştim ve muz tatlı isteyimi karşiliyor ondan da çok yiyorm

Bende çok severim tatlı ihtiyacını karşılar özellikle çikolata sosuyla bayılırım muza ama bana kalorili gelmiştir hep bir de kabızlık yapabilir ondan söyledim tabi ki tek sevdiğin oysa yapacak bir şey yok sen öğlen yemeği yerine de onu yiyorsun arada da en azından 1 tane yesen etkisi çok olmaz onun yerine bir çorba iç et ye mesela demek istedim ondan az dedim aynı kaloriyi alsanda gözüne fazla görünür sen bilirsin tabi iyisini:KK19:

hatunlarr kahveye gelin püskevit batırak:KK72:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 53
Bende çok severim tatlı ihtiyacını karşılar özellikle çikolata sosuyla bayılırım muza ama bana kalorili gelmiştir hep bir de kabızlık yapabilir ondan söyledim tabi ki tek sevdiğin oysa yapacak bir şey yok sen öğlen yemeği yerine de onu yiyorsun arada da en azından 1 tane yesen etkisi çok olmaz onun yerine bir çorba iç et ye mesela demek istedim ondan az dedim aynı kaloriyi alsanda gözüne fazla görünür sen bilirsin tabi iyisini:KK19:
Tamam canım yok kabızlık yapmıyor:)

Kahvaltı
2 dilim sucukla omlet(2 yumurtalı)
Yeşilçay

Öğle
1 ayva
Kahve

Akşam
Fırında kabak(sizin tariflerde güzeldi ama ben fırında sütlü yaptım)
Yoğurt
1 dilim ekmek

Toplam kalori
1000

Sporla 100 ünü yakarım

Öğlen yemediğinden dolayı açıkıyor olabilirsin canım kabak az yediysen ondan karnın doymadı leblebi kuru kayısı falan yesen ya da tarçınlı süt içsen belki miden az doymuşluk hisseder meyve de olabilir:KK76:

Öğlen yemediğinden dolayı açıkıyor olabilirsin canım kabak az yediysen ondan karnın doymadı leblebi kuru kayısı falan yesen ya da tarçınlı süt içsen belki miden az doymuşluk hisseder meyve de olabilir:KK76:

Yok kabağı da cok yedim aslında ama alışmışım ayıcık gibi yemeye bunlar beni kesmiyor :KK70:

Mrb kızlar bugünkü menum:
Sabah 1 ince dilim tulum peyniri
5 6 zeytin
4 dilim saltalik ve domates
1 dilim ekmek
2 çay kaşığı çilek reçeli

Ara 2 ceviz 1 yeşil çay

Ogle 150 gr kadar yeşil mercimek salatasi
Yarım kase yogurt

Ara 150 ml süt
1 mandalina

Aksam 5 mantar izgara
3 yk bulgur pilavı
Kibrit kutusu kadar et
1 kornison turşu
Az yogurt (2 yk) salata

Spor+ yesilcay+su+bakım odevi+
Spor odevi yapılacak

Evelynn Evelynn Kizlar çok şey yemiş gibi görünüyor ama 1000 kaloriyi gecmismidir ???

Mrb kızlar bugünkü menum:
Sabah 1 ince dilim tulum peyniri
5 6 zeytin
4 dilim saltalik ve domates
1 dilim ekmek
2 çay kaşığı çilek reçeli

Ara 2 ceviz 1 yeşil çay

Ogle 150 gr kadar yeşil mercimek salatasi
Yarım kase yogurt

Ara 150 ml süt
1 mandalina

Aksam 5 mantar izgara
3 yk bulgur pilavı
Kibrit kutusu kadar et
1 kornison turşu
Az yogurt (2 yk) salata

Spor+ yesilcay+su+bakım odevi+
Spor odevi yapılacak

Evelynn Evelynn Kizlar çok şey yemiş gibi görünüyor ama 1000 kaloriyi gecmismidir ???
Güzel menün canim ben beğendim turşuya gerek yoktu ama güzel

X