Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bende düşmüştüm tellerim takıldığında canım adetlerim bünyem yapıyor bir kaç aya bozuluyor tekrar soğan kürünü yapacağım bakalım bu ay planımda var sonra doktora gidip göstermem gerek:110:

Ben şaşırtacağım çorba içeceğim az sebze falan yiyeceğim bakalım benimde bünyem şaşırır mı :KK53:Pilates derslerine başladım bacak inceltme hareketleri Ebru Şallıyı izleyerek 30 dakika yapıyorum bakalım:KK76:
Pcos hastalari sogan kuru yaparsa kist olusumu olabilir canim dikkatli ol. Ayrica 30 dkyi gecmeli pilates yada kardio :KK66:

Akşam : 1 kase corba cicekli :KK14:
1 tabak nohut yemegi.
Bol limonlu salata.
Tursu ve yogurt.
Sporlarimi ve bakimlarimi yapacagim.
Bak o corbayla nohut vede tursu ayni anda olmamis canim.. Ya corba ya nohut olmaliydi. Tursuda yazik sana bosu bosuna su tutuyorsun :KK43:

bu hafta dedıgım gıbi annem gıttı dıye yemelere verdım kendımı e dogum gunum misafirlerim derken hıc dıkkat etmedım ama korktugum gıbı olmadı :KK57:
baslangıc 68.9
gecen hafta 67.1
bu hafta 67.2
yani +100 gram almısım bu korkuda bana ders olsun

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 29
Aslinda bilip de yapmak istemedigimiz seyler var :) patates kizartma hamurisi tatli yememeliyiz. Su tutmasi icin sorduysan eger tuzlu hersey su tutar canim :KK66:
Anladim corba ve nohut birde salata yogurt bisey yapmaz diosan yicem yani.
Patates kizartmasi hamurisi yok zaten

Anladim corba ve nohut birde salata yogurt bisey yapmaz diosan yicem yani.
Patates kizartmasi hamurisi yok zaten
Salata yogurt bol bol ye sorun yok :KK66: nohut da ye ama porsiyonlarin kucuk olsun. Corbalara gelince hic de sandiginiz kadar masum degiller :)) icinde un,makarna,pirinc,bulgur olan her corba kalorilidir. Sebze corbasi ideal olani :KK66: ama illa icmezsem olmaz derseniz ogununuzu sadece corba ve salatayla yapin. Yaninda baska yemek yemeden.

Merhaba kizlar adana bana yaramadi + lardayim

Gecen pazartesi 80.2
Bugun 80.9
Fark +700

Cuma ya gorede +1.4 :KK43:

Tuh ya neyse bu hafta toparlarsın artık. Evde olmayınca bozuluyor malesef diyet.
Hem o gelenler kilo değil zaten cabuk giderler

2 hafta geçti hala tam beceremedim şu işi 64 olmusum bu sabah Bu defa tam uyacam

Hadi inşallah canım

Kilo bildirimi yapıyorum 58:KK57: çok sinirlerdeyim bugün gram oynamamış:KK61::KK61::KK61:
biz nasıl kilo vercez...

Her gün menünü mutlaka yaz biz de bir kontrol edelim. Ama ağzına attıgın bir tane leblebi bile olsa yaz tamammı

GÜNAYDIN KIZLAR İŞYERİNDEYİM RESİM YÜKLEYEMİYORUM
BAŞLANGIÇ 68,4
İLK HAFTA 65,4
GÜNCEL 62,9 HADİ HAYIRLISI

Yuhh :KK57::KK57::KK9::KK9::KK9::KK9:

Benim aynı :KK43: hiç şaşırmadım

Direniyor vücudun uzun süredir diyet yaptığın için. Sporunu ve suyunu arttır biraz daha

birazdan tartılcam ay cesaret edemiyorum yaaa:KK43:

bu hafta dedıgım gıbi annem gıttı dıye yemelere verdım kendımı e dogum gunum misafirlerim derken hıc dıkkat etmedım ama korktugum gıbı olmadı :KK57:
baslangıc 68.9
gecen hafta 67.1
bu hafta 67.2
yani +100 gram almısım bu korkuda bana ders olsun

Yeni mi uyandın canım? Aç karna tartıldın dimi

X