Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Pco bende de vardı. 1 yıl ilaç kullandım 75.8 kiloydum kendi çabalarımla 68.8e düştüm direkt adetlerim dÜzene girdi. Soğan kürü de yaptım. Kistim yoktu en son

canım bende pco hastasıyım.soğan kürü yapmak istiyorum ama nasıl koku yapıyormu.ben çalışıyorum işyerinde sıkıntı olur diye korkuyorum...

Pco bende de vardı. 1 yıl ilaç kullandım 75.8 kiloydum kendi çabalarımla 68.8e düştüm direkt adetlerim dÜzene girdi. Soğan kürü de yaptım. Kistim yoktu en son
Bende düşmüştüm tellerim takıldığında canım adetlerim bünyem yapıyor bir kaç aya bozuluyor tekrar soğan kürünü yapacağım bakalım bu ay planımda var sonra doktora gidip göstermem gerek:110:
canım bende geçen hafta çok az yedim bol spor yaptım giden -1200
ama bu hafta vücudumu şaşırtcam biraz yemeklerimi arttıracagım ama tabiki düşük kalorili yiyeceklerle ve kalsiyumla.
sporumuda farklılaştıracagım.bu hafta böyle deneyeceğim baklalım sonuç ne olacak?
Ben şaşırtacağım çorba içeceğim az sebze falan yiyeceğim bakalım benimde bünyem şaşırır mı :KK53:Pilates derslerine başladım bacak inceltme hareketleri Ebru Şallıyı izleyerek 30 dakika yapıyorum bakalım:KK76:

canım bende pco hastasıyım.soğan kürü yapmak istiyorum ama nasıl koku yapıyormu.ben çalışıyorum işyerinde sıkıntı olur diye korkuyorum...
Yapmıyor canım ben bir ara içtim inan ilk 1-2 gün miden kalkıyor ama bir kaç günden sonra sana normal bir içecek gibi geliyor:KK76::KK50:

peki faydası oldumu sizce doktor kontrolüne gittinizmi sonrasında
1 ay falan yaptım canım bir kaç zaman yapsam faydası olabilirdi bilmiyorumda gitmedim düğün hazırlıkları girdi araya şimdi de gitmek istiyorum bakmak iç.in duruma bebek şimdi düşünmesekte 1-2 seneye istiyoruz aslında ama bir türlü 3.günü hafta içine gelemedi 4 aydır alıyorum randevu iptal ediyorum hep hafta sonuna kalıyor hafta içine sarktığında da randevu bulamıyorum:110:

Ya malesef ki terinizden bile kokuyor... ben 8 gün yapabildim zaten tadı berbat. 15 yapmak gerekiyor ayrıca midesi sağlam olmayanlar da yapmamalıymış. Koku sorunu var malesef evet...

Bende düşmüştüm tellerim takıldığında canım adetlerim bünyem yapıyor bir kaç aya bozuluyor tekrar soğan kürünü yapacağım bakalım bu ay planımda var sonra doktora gidip göstermem gerek:110:

Ben şaşırtacağım çorba içeceğim az sebze falan yiyeceğim bakalım benimde bünyem şaşırır mı :KK53:Pilates derslerine başladım bacak inceltme hareketleri Ebru Şallıyı izleyerek 30 dakika yapıyorum bakalım:KK76:

Ya pcos da hem kilo vermen lazım hem koruman lazım karbonhidrat tüketmicen spor yapcan su iççen falan da falan yani çok sıkıntı bi hastalık... umarım zayıflayıp öylece kalırız hepimiz :)

Ya kuskus corbasi var kelebek var buda cicek corba netten bulamadim valla gostercektimde

terbiyeli kiymali yildiz sehriye corbasi tarifi.JPG

bu mu kız :KK53:

m kilo vermen lazım hem koruman lazım karbonhidrat tüketmicen spor yapcan su iççen falan da falan yani çok sıkıntı bi hastalık... umarım zayıflayıp öylece kalırız hepimiz :)[/QUOT

malesef kurtuluş yok kızlar bu hastalıktan..azimli olup kurtulalım bu kilolardan...

Ben gittim doğum kontrol hapı kullandırıyor 6 ay ile 1 yıl arasında. Benim 20 tane kistim vardı düşün kalmadı şimdi

senin adına sevindim canım.benimde var bekarken bende kullandım 1 sene ama gitmedi ne küçülüyor ne büyüyor.ama baya zmandır gitmiyorum dogum kontrol hapı içmek istemiyorum.poffff:KK43:

X