Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kızlar çok teşekkür ederim , inanın 1 ay da 6 kiloya yakın kilo verceğim aklıma bile gelmezdi hele ben pco yum kilo vermem normal insanlara göre daha zormuş ben başarıyorsam eminim siz daha kolay başarıcaksınız. Yola devamm:KK66:
Bende pcoyum canım :KK51:Genelde az yiyorum bünyem alıştı farklı şeyler denemeliyim sporu güçlendirmeliyim:KK49:

Maşallah canım harikasın devamını dilerim:KK9::KK19:

Canım çorba içip dur derim akşam sonra hafif sebze ya da et ye bu şekilde verirsin gibi geliyor rahatlatmak için bitki çayına yönelirsin çok tatlı çekerse canım tarçınlı sütle desteklersin bence olabilir:KK49:Ben hep az yiyen bir insan olduğumdan çok farketmiyor gibi bir de hepten kesip deneyeceğim ben bakalım:KK51:

Durmak yok devam canım bende aynı şekilde bizi kamçılıyor bunlar:KK55::KK76:

Çok iyi canım:KK9::KK68:
Sadece corbada olmazki ama nehir ya.

okadar dikkat etmeme sporumu da ihmal etmememe rağmen 70,5 kilom ağlamak bağırmak çağırmak üstümü başımı yırtmak istiyorum:KK62::KK42:

Günaydın
100 gr fark pöfff
ama bu gün regl olmayı bekliyorum
evde olunca dikkat edemedim sporum aksadı ama devam bırakmak yok

Regl yüzündendir canım daha cok vermişsindir mutlaka. Haftaya belli olur

Evelynn Evelynn umarim dedigin gibi olur.
Bu arada ozlem ben kaza oruclarimi tutucam. Sabah ogle menum yok.
Aksam menumude sabah yazarim.
Haberin olsun yinede yazayim dedim.

Tamam canım nasıl uygun geliyorsa öyle yapabilirsin. Allah kabul etsin

Kızlar çok teşekkür ederim , inanın 1 ay da 6 kiloya yakın kilo verceğim aklıma bile gelmezdi hele ben pco yum kilo vermem normal insanlara göre daha zormuş ben başarıyorsam eminim siz daha kolay başarıcaksınız. Yola devamm:KK66:

Yaa pco olunca metabolizmamı yavas calısıyor neden zor verdiriyor? Benim de tiroidlerim çalışmıyor o yuzden metabolizma hızı düşük veremiyorum. ama seni görünce umutlandım.

He tamam o zaman :KK53: Haftaya ben de çekcem ama heves ettim

Benim kilom sabit çok şükür. 111,2 :KK14: baya gitti geldi bu beş günde yukarlara bugün bu kiloyu görmek için dün akşam sadece ızgara tavuk yedim :KK14:

İyi yapmışsın :KK70:

Aynen canımcım bende bu hafta bu şekilde deneyeceğim bakalım spor yarıyor gibi aslında ama sıkılaştırıyor sanırım:eek:

Ölçülerini aldın mı ilk hafta? Ölçülerden de belli olur tartıda oynama yoksa

Ben foto çekileceğini bilmiyordum. Kahvaltıdan sonra çektim.
6 gün oldu başlayalı
Başlangıç kilom 93.7
Kahvaltıdan önceki fotosunu çekeceğimi bilmiyordum 91.5 ti
Az önce foto çektim 91.8

Foto şart değil canım. Kahvaltı öncesi kilonu alıyorum.

okadar dikkat etmeme sporumu da ihmal etmememe rağmen 70,5 kilom ağlamak bağırmak çağırmak üstümü başımı yırtmak istiyorum:KK62::KK42:

Bu hafta daha sıkı tutuncaz angel. Şeker minimuma inecek kalorilere dikkat etcez.

Ben de kilomu bildireyim.

72.7

Bu hafta tatil girdi, aşureler girdi, evlilik yıldönümü diye pastalar girdi. Spor yapılmadı, yeşilçay içilmedi. Saldım da saldım.
Böyle 300, 400gr vererek yılbasına kadar nasıl 10 kilo vermeyi düşünüyorsam artık.
Bundan sonra kaloriye dikkat ederek yicem. Aslında 1200 kalori düşünüyordum ama hastalıktan dolayı metabolizmam az calısıyor. Max 1000 kalori yapmaya çalışcam.

Regl yüzündendir canım daha cok vermişsindir mutlaka. Haftaya belli olur

Tamam canım nasıl uygun geliyorsa öyle yapabilirsin. Allah kabul etsin

Yaa pco olunca metabolizmamı yavas calısıyor neden zor verdiriyor? Benim de tiroidlerim çalışmıyor o yuzden metabolizma hızı düşük veremiyorum. ama seni görünce umutlandım.

İyi yapmışsın :KK70:

Foto şart değil canım. Kahvaltı öncesi kilonu alıyorum.

Bu hafta daha sıkı tutuncaz angel. Şeker minimuma inecek kalorilere dikkat etcez.
Amin cnm. Tek korkum oruc tuttugumda daha cok kilo aliorum. Dikkkat edicem. Menumu simdiden yazabilirim aksama yemegim var.

Sadece corbada olmazki ama nehir ya.
Yanında en azından az sebze ya da et ürünleri olabilir canım 1 kase çorba beni doyuruyordu tellerim olduğu zaman vallahi içine 1 dilim falan ekmek doğruyordum deneyeceğim ben :KK53:
Kesinlikle spor can mış :)
Dene canım hepbirlikte kurtulalım kilolardan, bebişin var mı?

Bende ekstradan pilates hareketlerine başladım canım squatla çok zorluyor ama alışacağım:KK76:Ben 5 aylık evliyim canım yeniyim yani:KK53:

Yanında en azından az sebze ya da et ürünleri olabilir canım 1 kase çorba beni doyuruyordu tellerim olduğu zaman vallahi içine 1 dilim falan ekmek doğruyordum deneyeceğim ben :KK53:

Bende ekstradan pilates hareketlerine başladım canım squatla çok zorluyor ama alışacağım:KK76:Ben 5 aylık evliyim canım yeniyim yani:KK53:
Squat ilk basta 20 bir yapiordum sonra devam ediodum. Simdi 50yi direk yapiorum.
Vucudun aliscak emin ol.

72.7

Bu hafta tatil girdi, aşureler girdi, evlilik yıldönümü diye pastalar girdi. Spor yapılmadı, yeşilçay içilmedi. Saldım da saldım.
Böyle 300, 400gr vererek yılbasına kadar nasıl 10 kilo vermeyi düşünüyorsam artık.
Bundan sonra kaloriye dikkat ederek yicem. Aslında 1200 kalori düşünüyordum ama hastalıktan dolayı metabolizmam az calısıyor. Max 1000 kalori yapmaya çalışcam.
Evet canım metabolizmayla ilgiliymiş , ne mutlu umut olduysam sana , bana bile supriz oldu açıkcası ben pcoyum veremem ki diyordum demekki azmedince veriliyormuş

Akşam : 1 kase corba cicekli :KK14:
1 tabak nohut yemegi.
Bol limonlu salata.
Tursu ve yogurt.
Sporlarimi ve bakimlarimi yapacagim.

Çiçekli çorba ne kız

Evet canım metabolizmayla ilgiliymiş , ne mutlu umut olduysam sana , bana bile supriz oldu açıkcası ben pcoyum veremem ki diyordum demekki azmedince veriliyormuş

Ayy inşallah canım yaaa

72.7

Canım almadım hiç almayı düşünmedim bugün gidip alayım olmadı:KK51:

Bu hafta bayağı şey girdi araya gerçekten azmederek daha fazladan yakmaya devam canım:KK76:

Squat ilk basta 20 bir yapiordum sonra devam ediodum. Simdi 50yi direk yapiorum.
Vucudun aliscak emin ol.

Bende direk 60 yapabiliyorum arada 1-2 dakika nefes alarak:KK53:

Pco bende de vardı. 1 yıl ilaç kullandım 75.8 kiloydum kendi çabalarımla 68.8e düştüm direkt adetlerim dÜzene girdi. Soğan kürü de yaptım. Kistim yoktu en son

Bende pcoyum canım :KK51:Genelde az yiyorum bünyem alıştı farklı şeyler denemeliyim sporu güçlendirmeliyim:KK49:

canım bende geçen hafta çok az yedim bol spor yaptım giden -1200
ama bu hafta vücudumu şaşırtcam biraz yemeklerimi arttıracagım ama tabiki düşük kalorili yiyeceklerle ve kalsiyumla.
sporumuda farklılaştıracagım.bu hafta böyle deneyeceğim baklalım sonuç ne olacak?

X