Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ya zaten bende seker hic yok.
Ekmek 3 dilimden fazla yemiorum
En azindan almasaydim da oldugum yer kalaydim
Şeker tüketmiyoruz ama başka şeylerden alıyor olabiliriz şekeri canım:KK51:o 3 dilimde yenmeyecek o zaman canım bak ben sabahları sadece 1 dilim tost ekmeğinden yarım tost yapacağım yağsız başka da ekmek yemeyeceğim böyle de dene derim moral bozmak yok tam gaz devam:KK49:

Kızlarrr Günaydın
1 ekim diyete başlama günüm:94.1
Kendi çabamla ve buraya başlangıç kilom:91
Geçen hafta; 90
Şu an :88.4
Yani 32 günde 5 kilo 700 gram vermiş durumdayım:21:

Eklentiler

• 20151102_091645.jpg
    20151102_091645.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 38
Şeker tüketmiyoruz ama başka şeylerden alıyor olabiliriz şekeri canım:KK51:o 3 dilimde yenmeyecek o zaman canım bak ben sabahları sadece 1 dilim tost ekmeğinden yarım tost yapacağım yağsız başka da ekmek yemeyeceğim böyle de dene derim moral bozmak yok tam gaz devam:KK49:
Ya zaten dedigim gibi oruca basladim.
Menumu her sabah belirtirim.
Sadece aksam yicem zaten.
Ins oruc daha cok kilo aldirmaz.
Benim bunyemde boyle iste

Bende oruç tutacağım borcum var aslında bayağı ama moral bozmak yok ben 2 kaşıkta yesem pilavı tamamen kestim bugünden itibaren ekmeği de sabahları yediğim yarın tost ekmeğinden başka yemeyeceğim aşure ayıda geçti şekere de son bir de böyle deneyelim derim:KK49:
Bugün bir kez daha büyük
Kızlarrr Günaydın
Geçen hafta; 90
Maşalllah tebrik ederim devamını dilerim canım

Bende oruç tutacağım borcum var aslında bayağı ama moral bozmak yok ben 2 kaşıkta yesem pilavı tamamen kestim bugünden itibaren ekmeği de sabahları yediğim yarın tost ekmeğinden başka yemeyeceğim aşure ayıda geçti şekere de son bir de böyle deneyelim derim:KK49:
Bugün bir kez daha büyük bir kararlıla başlıyorum o zman inşAllah.. ne ekmek nede unlu şekerli bişey yicem ağzıma sürmicem inşAllahh..

Ay ama fotoğrafını çekmemiz gerektiğini yazmamışsınız birinci mesaja :KK62:

ben çekmedim ki fotoğrafını :eek:

yarın sabah mı çekeyim o zaman napayım ki acaba o_O Evelynn Evelynn

Kızlarrr Günaydın
Geçen hafta; 90
Maşallah canım harikasın devamını dilerim:KK9::KK19:
Ya zaten dedigim gibi oruca basladim.
Menumu her sabah belirtirim.
Sadece aksam yicem zaten.
Ins oruc daha cok kilo aldirmaz.
Benim bunyemde boyle iste
Canım çorba içip dur derim akşam sonra hafif sebze ya da et ye bu şekilde verirsin gibi geliyor rahatlatmak için bitki çayına yönelirsin çok tatlı çekerse canım tarçınlı sütle desteklersin bence olabilir:KK49:Ben hep az yiyen bir insan olduğumdan çok farketmiyor gibi bir de hepten kesip deneyeceğim ben bakalım:KK51:
Bugün bir kez daha büyük bir kararlıla başlıyorum o zman inşAllah.. ne ekmek nede unlu şekerli bişey yicem ağzıma sürmicem inşAllahh..
Durmak yok devam canım bende aynı şekilde bizi kamçılıyor bunlar:KK55::KK76:
başlangıç :76,5
ilk hafta :75
ikinci hafta:73.8

buna şükür :KK25:

Çok iyi canım:KK9::KK68:

Süpersin kızz. Bunu ilk mesaja ekleyelim ellerine sağlık:KK200:

Günaydın kızlarrr işe gitmeden kilomu bildireyim 91.40 çok kötü gidiyorum:KK43::KK43::KK43:

Esroşum şakamı yapıyon? 900 gram vermişsin neresi kötü? Üzgün surat yok çok iyi gidiyorsun.

Sabah tartıldım 62,5:) 1 kilo vermişiimmm

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Tebriklerrrr
bende varım yılbaşına kadar 10 kilo vermek isteyen kilom 75 başladım bende nedir kurallar

Kurallarımız ilk sayfada yazıyor ama suan baya kalabalığız canım yeni kişi alamıyoruz
Hehoooooo :KK73::KK31::KK6::rolleyes:
Eki Görüntüle 1674558
Hastalıktan bi kilo vermişimdir ama 3 günde kesin :KK64:

Edit:

Başlangıç kiloma göre -1.9

Geçen hafta kıyafetli ve regl durumda tartılmıştım ama ona göre -2.9

Ne yazcağına sen karar ver balım Evelynn Evelynn

Kız ters koymuşsun fotoyu 59.9 diye okudum oohaaa kaç kilo vermiş 1 haftada dedim :KK70:
Süpersin kuzu

Gunaydin tatliskolaaaarrr :KK49:
Evet kilom gelsin Evelynn Evelynn
Eki Görüntüle 1674564

:KK9::KK9::KK9::KK9: Tebriklerrrr

31.10.2015

Sabah; 2 kupa ıhlamur + 1 kare küçük çikolata
Öğlen; 1 yumurta tavada + 3 dilim ekmek + 1 zeytin + 2-3 çatal krem peynir + 1 çatal domatesli sos + 1 fincan şekersiz çay
Ara; yarım kase aşure
Akşam; 4-5 yemek kaşığı sossuz makarna + 2 ymk kaşığı cacık + 2 kupa zencefilli limonlu çay

31.10.2015

• 2 litre su : - (1 litre anca içmişimdir)
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • 2 kupa ıhlamur + 2 kupa zencefilli çay : +
  • Spor : 20 dakika yürüyüş rahat tempo + bütün evi çekip silme perdeleri yıkayıp asma sayılırsa:KK70:
  • Spor ödevi : 130 squat + 60 sn plank + 30 dakika pilates hareketleri +
  • Bakım ödevi : tonikleme + limonla tırnak ovuşturma
01.11.2015

Sabah; yarım domates + 1 salatalık + 2-3 çatal krem peynir + 1 zeytin + 1 çatal domatesli biberli sos + 2 dilim ekmek + 1 fincan şekersiz çay
Öğlen ; Yok
Ara; 1 ufak nar + 1 paket çizi:mad:
Akşam; 1 çiğ köfte dürüm ( lavaşı kağıt gibiydi) + 2 kupa zencefilli çay

01.11.2015

• 2 litre su : + ( 2,5 litre bile içmiş olabilirim )
  • Max 3 dilim ekmek : Aslında 2 dilim ama lavaşta ekmek yerine sayılır +
  • 2 kupa zencefilli limonlu çay : +
  • Spor : - yürüyüş yapamadım - çamaşırları yıkayıp astım sayılır mı :KK53:
  • Spor ödevi : 135 squat + 70 sn plank + 30 dakika bacak inceltme hareketleri pilates +
  • Bakım ödevi : makyaj saç düzleştirme dışında pek bir şey yapamadım ama sayılır herhalde +

Evelynn Evelynn canım kilom gramı gramına aynı bu sporlar sıkıyor mu niye sabitim anlamadım pco hastalığımdan da geç gidecek olabilir bilmiyorum bu durumdan canım sıkıdı fotosunu çektim ama aynısı inan o yüzden ekleme gereği duymadım:KK51: Bu hafta o ağzıma az da olsa koyduğum pilavı falan bırakıyorum makarnayı sossuz yiyeceğim çorbaya yöneliyorum bakalım böyle ne olacak aşure de bitti tatlı da yok akşamları tatlı krizim gelirse tarçınımı aldım sütle beraber içeceğim bakalım:KK43:

Nehircim sanırım aşureler yaramıyor sana. Yarım kase de olsa şeker şekerdir. Bu hafta şekersiz bir hafta geçirmeyi dene. Çok tatlı çekerse canın dr oetkerin şekersiz light vanilyalı pudingi var onu yapıp ye. Tatlandırıcıyı sen koyarak yapıyorsun.
Bir de akşama ekmek, lavaş, makarna,pilav bırakmamaya çalış. Ben de seninle aynı durumdayım ben de bunları denicem bu hafta :KK43:

Eki Görüntüle 1674575
Başlangic kilom 67.9
Gecen hafta 66,9
Bu hafta 65,9
Yine -1kg gitmis :)

İstikrarlı kry'ım benim ya süper gidiyorsun :KK9::KK9:

Off yaaa cok kotuyum bennn +400 gr geldim.

Ben de kötüyüm ya bu hafta hem tatiller hem aşureler kötü oldu. Neyse düzeltiriz sıkıntı yokk. Daha 2 ay varr

Kızlarrr Günaydın
Geçen hafta; 90

1 ayda 5 vermek istiyorum diyordun bak hedefine ulaştın bile süper gidiyorsun canım:KK9::KK9:

başlangıç :76,5
ilk hafta :75
ikinci hafta:73.8

buna şükür :KK25:

Kız bu hafta en cok verenlerden birisin tabi şükürr. Tebrikler :KK9::KK9::KK9:

Ay ama fotoğrafını çekmemiz gerektiğini yazmamışsınız birinci mesaja :KK62:

ben çekmedim ki fotoğrafını :eek:

yarın sabah mı çekeyim o zaman napayım ki acaba o_O Evelynn Evelynn

Yok canım şart değil ben de cekmedim. Bildirim yap yeterli

Yok canım şart değil ben de cekmedim. Bildirim yap yeterli

He tamam o zaman :KK53: Haftaya ben de çekcem ama heves ettim

Benim kilom sabit çok şükür. 111,2 :KK14: baya gitti geldi bu beş günde yukarlara bugün bu kiloyu görmek için dün akşam sadece ızgara tavuk yedim :KK14:

Nehircim sanırım aşureler yaramıyor sana. Yarım kase de olsa şeker şekerdir. Bu hafta şekersiz bir hafta geçirmeyi dene. Çok tatlı çekerse canın dr oetkerin şekersiz light vanilyalı pudingi var onu yapıp ye. Tatlandırıcıyı sen koyarak yapıyorsun.
Bir de akşama ekmek, lavaş, makarna,pilav bırakmamaya çalış. Ben de seninle aynı durumdayım ben de bunları denicem bu hafta :KK43:

Aynen canımcım bende bu hafta bu şekilde deneyeceğim bakalım spor yarıyor gibi aslında ama sıkılaştırıyor sanırım:eek:

Ben foto çekileceğini bilmiyordum. Kahvaltıdan sonra çektim.
6 gün oldu başlayalı
Başlangıç kilom 93.7
Kahvaltıdan önceki fotosunu çekeceğimi bilmiyordum 91.5 ti
Az önce foto çektim 91.8

Eklentiler

• 20151102_095034.jpg
    20151102_095034.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 53
X