yeterince "sıcak" olamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bilmiyorum kondurmak mı istemiyorum nedir ama yazın ameliyat oldum 1 ay boyunca benimle birlikte hiç bilmediği bir ülkede kaldı, kanser olduğumu öğrenince de en büyük desteğim oydu, ben 2 haftalığına türkiyeye gidip geldim gidene kadar da hep aynı şekilde destekçiydi. zorluk yaşıyorum mesela ilaç aldıktan sonra neredeyse 24 saat kendime zor geliyorum inanılmaz ağrım oluyor, huysuzlaşıyorum filan ama sürekli bana bakmasını gerektirecek bir durumda da değilim. mesela şimdi o yok ama ben 3 saat sonra hastaneye gidip ilaç alıp eve döneceğim. olmasa da oluyor yani. eğer rahatsızlığımı yük olarak görüp bundan kaçtıysa ne diyeyim.

Bence yanlış düşünüyorsun. Klasik ikizlersin kusura bakma da :) Erkek arkadaşın duygusal bakıyor, ben de onun gibi düşündüğümden onu anlıyorum. Seni çok seviyor, ama onun beklediği şeyleri yapmadığın için acabalara düşüyor. Ben bunu eşimde yaşardım, zamanla alıştım karakterine ama çok zorlandım. Sürekli beni sevmiyorsun diye darlıyordum adamı.

İkizlerde çok kolay kesip atma var, tamam ya olursa olsun modu, ben bunu yapamıyorum mesela bana çok acımasız geliyor, zira son şansa kadar kullanırım karşımdaki insan için. Bir de çok keskin düşünüyorsunuz, kesip atıyorsunuz... (maalesef kv den biliyorum ve hiç anlaşamıyoruz, zira ben de kova-yükselen başak ve duygusal yanı ağır basan biriyim, onun bir olay karşısında hemen yargılayıp kesip atması bana çok acımasız gelir daima, kendi acı yaşamıştır, kimseye ihtiyacım yok der, ama karşıdakinin acısını da küçümser, herkesin acısı kendine göredir, size hastalık hafif gelir bir diğerine zor..)

yani bilmiyorum annesi olsa belki hak veririm ulan çocuğun annesinden çok mu düşüneceksin onu derim ama gerçekten o kadar anlamsız ki. arkadaşlarının lafıyla bunu yapması da her açıdan ofsayt zaten. amaan biraz daha bekleyeyim, toparlanacağına dair umutlarım gidiyor ama beklemekten başka da bir şey yapamam.

Şu an senden onaylama bekliyor aslında, sen köşene çekilirsen iyice kopacaksınız. Zira şüphe tohumu atılmış içine...

Erkekler böyle be canım, kaç yaşına gelirse gelsin etkilenir yani, sırf erkek de değil birine ver nifak tohumunu bakalım, çoğu kişi acaba mı yaşar yani...

Senden beklediği onu sevdiğini duymak...

Bence yanlış düşünüyorsun. Klasik ikizlersin kusura bakma da :) Erkek arkadaşın duygusal bakıyor, ben de onun gibi düşündüğümden onu anlıyorum. Seni çok seviyor, ama onun beklediği şeyleri yapmadığın için acabalara düşüyor. Ben bunu eşimde yaşardım, zamanla alıştım karakterine ama çok zorlandım. Sürekli beni sevmiyorsun diye darlıyordum adamı.

İkizlerde çok kolay kesip atma var, tamam ya olursa olsun modu, ben bunu yapamıyorum mesela bana çok acımasız geliyor, zira son şansa kadar kullanırım karşımdaki insan için. Bir de çok keskin düşünüyorsunuz, kesip atıyorsunuz... (maalesef kv den biliyorum ve hiç anlaşamıyoruz, zira ben de kova-yükselen başak ve duygusal yanı ağır basan biriyim, onun bir olay karşısında hemen yargılayıp kesip atması bana çok acımasız gelir daima, kendi acı yaşamıştır, kimseye ihtiyacım yok der, ama karşıdakinin acısını da küçümser, herkesin acısı kendine göredir, size hastalık hafif gelir bir diğerine zor..)

yok yahu ikizler olmanın nesi kötü de kusurunuza bakayım :)

bilmiyorum böyle dramatik insanları sevmiyorum. ee hastalandım dünyanın sonu mu geldi? yoo. 3 aya bitecek tedavim. hani cidden kötü durumda olurum da üzülür anlarım ama hiç olmadığımız kadar mutluyuz bi kere hayalimizi gerçekleştirdik türkiyeden kaçtık kurtulduk etrafımızda ailemiz yok kimseye hesap vermeden istediğimiz gibi yaşıyoruz. hani birden mi davranışlarım gözüne battı? ha bak gelip bana "ya yassy sen böyle yapıyorsun ama hayatım şöyle şöyle yapsan" dese üzerine atlayıp onu ısırmazdım ki, düzeltmeye çalışırdım kendimi. ama bana direkt "beni sevmiyorsun" gibi bir şeyle gelince deliriyorum. o mu biliyor sevip sevmediğimi ben mi yani? yine sinirlendim bak. :KK70:

bilmiyorum böyle dramatik insanları sevmiyorum. ee hastalandım dünyanın sonu mu geldi? yoo. 3 aya bitecek tedavim. hani cidden kötü durumda olurum da üzülür anlarım ama hiç olmadığımız kadar mutluyuz bi kere hayalimizi gerçekleştirdik türkiyeden kaçtık kurtulduk etrafımızda ailemiz yok kimseye hesap vermeden istediğimiz gibi yaşıyoruz. hani birden mi davranışlarım gözüne battı? ha bak gelip bana "ya yassy sen böyle yapıyorsun ama hayatım şöyle şöyle yapsan" dese üzerine atlayıp onu ısırmazdım ki, düzeltmeye çalışırdım kendimi. ama bana direkt "beni sevmiyorsun" gibi bir şeyle gelince deliriyorum. o mu biliyor sevip sevmediğimi ben mi yani? yine sinirlendim bak. :KK70:

Ben kötü demedim ki :KK70: Sadece farklıyız dedim...Düşünce yapınız farklı bunu anlatmaya çalışıyorum. Senin drama dediğin şeyde o acı çekiyor bunu anlatmaya çalışıyorum. Duygularını yoğun yaşıyor...

Beni sevmiyorsun ben de diyorum işte, blöf atıyorum ki amacım tabi ki seni seviyorum dediğini duymak. Yani size yaptığı da bu, seni çok seviyorum hayatım desen olay çözülecek anlasana :KK70:

Yalnız sevgilinin karakteri bu, bu yapıdaki adamı oduna çeviremezsin. Yapamam ben buyum dersen bitir derim, sevgili olarak da duygusal tipte değil de, Kova erkeği falan bulmalısın kendine.

Yalnız sevgilinin karakteri bu, bu yapıdaki adamı oduna çeviremezsin. Yapamam ben buyum dersen bitir derim, sevgili olarak da duygusal tipte değil de, Kova erkeği falan bulmalısın kendine.

yani haklı olduğunuz yerler var tabi ama zaten onu sevdiğimi ben söylerim ve söylüyorum da. saldım bakalım ne zaman konuşmak isteyip gelecek göreceğiz. ha o aramazsa ben aramam o ayrı. :KK70:

yok abla %100000 türk.

ablacığım bilmem kaç bin kilometre gidip Türk mü buldun :KK53: şu bdv nin tamamı bu dengesiz tiplerden şikayetçi kadın dolu.. başkasının gazıyla hareket eden, bir günü bir gününü tutmayan adamı bırak da senin değerini anlayacak birileriyle tanışmaya çalış okul etrafından :) mis gibi Berkeley de ne cevherler var yaw :KK70:

yani haklı olduğunuz yerler var tabi ama zaten onu sevdiğimi ben söylerim ve söylüyorum da. saldım bakalım ne zaman konuşmak isteyip gelecek göreceğiz. ha o aramazsa ben aramam o ayrı. :KK70:

Bir sıcaklık bekliyor demek ki. Biz sıcak hareketlerden, duygusal yakınlıktan hoşlanan tipleriz :) Eşime alışmam ve kabullenmem 6 yıl sürdü. Hala bile geçen gün sen beni sevmiyorsun tribi attım, bunaltma beni dedi :KK70:

Oysa bu adam seni kendi canım gibi koruyorum diyen adam. Ama işte kahrolsun duygusallık :KK70:

Ben sevgilinin yerinde olsam beni sevdiğinden emin olana kadar aramam, ama erkekler farklı olabilir tabi.

ablacığım bilmem kaç bin kilometre gidip Türk mü buldun :KK53: şu bdv nin tamamı bu dengesiz tiplerden şikayetçi kadın dolu.. başkasının gazıyla hareket eden, bir günü bir gününü tutmayan adamı bırak da senin değerini anlayacak birileriyle tanışmaya çalış okul etrafından :) mis gibi Berkeley de ne cevherler var yaw :KK70:

Ya dur kardeş gaz verme, adam dengesiz değil duygusal, ondan bu atraksiyonlar :KK70: Naz yapıyor işte :KK70:

ya beraber geldik ahahhah o olmasa ben gelemezdim bile beni gazladı sürekli çalış diye :KK70:

ama tabi bu işin sonu ayrılığa giderse berkeley cağnım gibi beyefendilerle doluuu djkdjsksj

ya green bende mıç mıç olamam ya, hani sürekli dokunmalı seven tipler vardır mesela bana gelirler :KK53: hadi neyse gaz vermiyorum taam :KK53:

Burç neydi senin kardeş? Anlıyorum sizi ama siz de bizi anlayın :KK70:

Ben de öyle mıç mıç sevmiyorum ama özel anlarda falan biraz ormantiklik, arada bir seni seviyorum falan denmesi yağlarımı eritir...

İçimden geliyor mesela gün içinde eşime seni çok seviyorum yazarım ya gülücük atar ya yoğunsa cevap vermez, o an sinirden boğasım gelirdi eskiden şimdi takmıyorum içimden geleni yapıyorum.

Ofis dur Allahını seversen zaten ortalık karışık :KK70:

Burç neydi senin kardeş? Anlıyorum sizi ama siz de bizi anlayın :KK70:

Ben de öyle mıç mıç sevmiyorum ama özel anlarda falan biraz ormantiklik, arada bir seni seviyorum falan denmesi yağlarımı eritir...

İçimden geliyor mesela gün içinde eşime seni çok seviyorum yazarım ya gülücük atar ya yoğunsa cevap vermez, o an sinirden boğasım gelirdi eskiden şimdi takmıyorum içimden geleni yapıyorum.

koçum ben koç, valla bir geldi mi tosluyorum sağa sola :KK53: işte mesela benim içinde mesaj atmak yerine yastık fırlatmak bir sevgi göstergesi :KK53: olmuyor böyle ya bence robotlar gibi sırtımızda kişilik özelliklerimiz yazsın ona göre eş bulalım :KK70:

koçum ben koç, valla bir geldi mi tosluyorum sağa sola :KK53: işte mesela benim içinde mesaj atmak yerine yastık fırlatmak bir sevgi göstergesi :KK53: olmuyor böyle ya bence robotlar gibi sırtımızda kişilik özelliklerimiz yazsın ona göre eş bulalım :KK70:

:KK70::KK70:: ahahaa alemsiniz.Valla ben de bunu düşündüm, ama burç işi kısa yol kimi inanmıyor ama bence müthiş bir yol gösterici, eşimi burcunu okuya okuya tanıdım aydınlandım yoksa hala adamın başına çörekleniyor olurdum her gün :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X