yeterince "sıcak" olamamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçmiş olsun, şifalar diliyorum öncelikle.
Erkek arkadaşınızla sizin sevginizi ifade edişiniz farklı belli ki. Değişmek zorunda değilsiniz, doğru ama bir ilişkiye devam etmek istiyorsanız karşınızdaki insanın beklentilerini göz ardı edemezsiniz. Ederseniz de eninde sonunda patlar. Kimse kimse için değişmemeli ama bu karakter, hayat görüşü vs gibi bir konu değil. Farklı anadiller konuşuyor olsaydınız, onun anadilini en azından birkaç kelime öğrenmeye çalışmaz mıydınız? Onun gibi düşünün, siz de onun sevgi dilini öğrenmeye çalışabilirsiniz. Onun kadar akıcı konuşmasanız da arada bir iki kelam etseniz mutlu olur :) Bu kendinden taviz vermek yada rol yapmak değil, karşındaki için çabalamak olur.

Geçmiş olsun, şifalar diliyorum öncelikle.
Erkek arkadaşınızla sizin sevginizi ifade edişiniz farklı belli ki. Değişmek zorunda değilsiniz, doğru ama bir ilişkiye devam etmek istiyorsanız karşınızdaki insanın beklentilerini göz ardı edemezsiniz. Ederseniz de eninde sonunda patlar. Kimse kimse için değişmemeli ama bu karakter, hayat görüşü vs gibi bir konu değil. Farklı anadiller konuşuyor olsaydınız, onun anadilini en azından birkaç kelime öğrenmeye çalışmaz mıydınız? Onun gibi düşünün, siz de onun sevgi dilini öğrenmeye çalışabilirsiniz. Onun kadar akıcı konuşmasanız da arada bir iki kelam etseniz mutlu olur :) Bu kendinden taviz vermek yada rol yapmak değil, karşındaki için çabalamak olur.
Cok guzel bir yorum sassy

Sevgiliykende evliyken de el ele, kol kola dogru duzgun hic dolasamadik. Sıkıya hiç gelemem darlanırım. Bizimde benzer pek cok sey var. Ama asıl evlenince sarılarak uyumak cok buyuk problem oldu bizde. Bunu kabul edemiyordum nefes alamiyordum. Artik o uyuyana kadar bekleyip sonra onu çevirip kendim uyuyordum. 4 yillik evliyiz aramizda hâla problem. Bende yenmek isterdim ama yapamiyorum

Minnoş bir ev kedisi istiyor sanırım kendine. Ama sizin gibi tatlı kadın hayatımda olsaydı ben daha çok ayılaşırdım ki daha mutlu olalım siz beni bırakmayın:))

Bazen bu tarz dönemler oluyor. Erkekler biraz tuhaf . İlgiye boğsan da bu sen değilsin diyebilir:)

Ben farkli dusunuyorum. Erkek arkadasiniz "arkadasiniza" davranacaginiz sekilde kendisine davranilmasindan hoşlanmamış olmalı. Bence olay tamamen bundan ibaret. Bu sizi hatalı yapmıyor ama o da kendi açısından haklı olabilir. Ben olayın tam tersini düşündüm. Ben sevgilinizin yapısında, eşim de sizin yapınızda. Benimle eş değer olmasa bile bir tık farklılık isterdim. Onun hayatındaki yerim ve değerimi bana hissettirecek, beni diğerlerinden ayıracak tepkiler. Mıç mıçlıktan nefret ederim. Sürekli duygusal tiplerden ve romantizmden pek hoşlanmam. Bana göre en olmadık zamanda gülüşüyorken "böyle gülmeni seviyorum" demesi romantizmin dibidir. Bazen rol yapmak değil de, hissettirmeyi bilmek desek daha doğru olur. Sevdiğinizi tabi ki biliyordur, ama değer hissetmek küçücük seylerden bile belli olur. Olmadıgındaysa bu bir boşluk hissi yaratabilir insanda. Bu sizi oldugunuz gibi kabul edememe, sizden sıkılma anlamına da gelmiyor bence. Yoksa 2 sene bu boşlugu anlamak için çok uzun bir süre olmasına rağmen sizinle birlikte olmazdı. O sizi o şekilde sevip mutlu olmayı denemiş. Ama demek ki bazı duygular hassasiyetler içinde aç kalmış. Ben sevgilinize kızmadım. Sizde kızmayın. Hakkınızda hayırlısı olsun

selamlar,

erkek arkadaşımla yaklaşık iki yıldır birlikteyiz. genel olarak o sakin bir insandır, ben "hadi şuraya gidelim, hadi seni şuraya götüreyim, beni buraya götür" diye plan yaparım. mesela boş bir günümüz varsa ben kesinlikle bir yerlere gitmek isterim hiç olmadı yürüyüş yapalım, okula gidelim basketbol veya futbol oynayalım derim ama sevgilim "ya evde dursak, yorgunum ben dinlenelim film izleyelim" der. o böyle minnoş olayların insanıdır. ben yere düşsem hemen "yassy iyi misin?" diye yanıma gelir kaldırır. o düşse ben kaldırmam yanına ben de yatarım "ulan ne düştün ama armut gibi puahahahahah" diye öküz gibi gülerim onu da güldürürüm.

kendisi ders çıkışlarında genelde beni bekler. mesaj atar "yassy ben çıktım seni şurada bekliyorum yemek yiyelim" diye. benim dersim ondan erken bitse kesin bir arkadaşımın peşine takılırım yine o arar "yassy ben çıktım nerdesin" diye. yani ben bir şeyleri aklımda tutup öyle ince şeyler düşünemiyorum. mesela o kendisine kahve alırken bana da alıp üşenmeden getiriyor ama ben eğer onun yanına gidiyorsam ona da alıyorum yoksa hususi olarak "x'e kahve alayım, laboratuvar tarafından dolanıp ona da vereyim" demiyorum direkt sınıfıma gidiyorum. o mesela bir şey yerken illa benimle paylaşmak ister, yemek istemesem de yedirir. ben de "yer misin?" derim. yemezse kendisi bilir zorla yedirecek değilim. veya o sevgisini gösterebiliyor ama ben yapamıyorum.

ben salonda oturuyorsam o içerden gelince ben tekli koltuktaysam bile yanıma sıkışır sarılır ama ben o salondayken içerden gelirsem gider karşı kanepeye yatarım. kafasına yastık fırlatıp "hadi pubg atalım seni bir harcayayım zuahahhaha" derim.

sevgilim bu durumdan sıkılmış. "benim ona karşı yeterince sıcak hissetmediğimi" düşünüyormuş. daha farklı şeyler de var ama konu çok uzayacak. ben içimden geldiği gibi davrandım bu güne kadar ve o da her yerde "ben yassy'nin bu halini seviyorum" dedi. şu an ne değişti de böyle yapıyor anlamadım.

2 hafta boyunca görüşemedik ben gelince hasret gideririz diye beklerken böyle saçma sapan bir şeyle karşılaştım. onun bu sözüne karşılık olarak "ilişkide rol yapmak bana göre değil eğer artık benim içimden geldiği gibi davranmam hoşuna gitmiyorsa sen farklı heyecanlar arıyorsun demek ki ama o skill bende yok" dedim. sakinleşmem gerektiğini söyleyip okula gitti az önce.

aşırı derecede moralim bozuldu. tedavi aşamasındayım sürekli bunu gözüne sokup "bana iyi davran" demek de bana çok koyuyor ama üzüldüğüm an cidden her şeyim alt üst oluyor. ağrılarım var ve geçmiyor fakat ben onun bu saçma sapan tripleriyle uğraşıyorum. buraya da neden yazdım, konuşacak kimsem yok çünkü. türkiyedeki arkadaşlarım onun tarafını tutarlar biliyorum. burdakiler de o kadar yakınım değiller paylaşmam özel hayatımı. hatalı olan ben miyim? ilişkide illa rol mü yapmak gerekiyor?
Öncelikle geçmiş olsun size.şu anlattıklarınızı bi erkek yapıyo olsa burda topa tutulur hemen ayrıl bu adam seni sevmiyo denirdi.hastalığınız bi yana bunun harici durumlarda beyefendi haklı gibi.ama bu sorunu büyütüceni sanmıyorum .bu bir talep şekli gibi.oturup konuşun.kanki seni seviyom ama böyle seviyom diyin.yönlendirsin sizi biraz.istediği şeyleri söylesin. Belki sizinde hoşunuza gider. güzel bi çifte benziyosunuz.mutlu olursunuz bence

Erkekler ilgi ister sevgı ıster sevkat ister cocuk gibi pohpohlanmak ister . Cok sey isterler :) Ben de yenı evlıyken odun gibiydim ama zamanla kendımı duzelttim artık cocuklarıma gösterdiğim gıbı esıme de ilgi gosteriyorum. Erkeklerı mutlu etmedıgın zaman maalesef mutlulugu dısarda arıyorlar. Erkek arkadasın da benım esime benzıyor karakter olarak. Bıraz daha ılgı ve sevkat gorse belkı farklı olur.

Yengeç/balık erkeği kova/yay kadını diye bir tahminde bulunuyorum:)
Bence sadece adam içini açmış,onu rahatsız eden bir konuyu söylemiş. Bunda alınacak gücenecek birşey yok ki. Ayrılma lafları edecek,'o aradığın bende yok' diye terslenecek bir konu de yok. Yahu adam hiçbir isteğini dile getiremesin mi? siz her saniye doğal olun- içinizden geleni söyleyin ama o içinden geçen bir şeyi söylediğinde ortam gerilsin hemen,olmaz ki böyle ^^
Boşu boşuna canınizi sıkmışsınız bence. O sizden rol yapmanızı istemiyor ki. Sadece bazen daha sevgi dolu davranmanızı istiyor. Aynı, milyonlarca kadının eşine "bana çiçek al,bana sürpriz yap, beni romantik yemeğe götür" demesi gibi, ayni milyonlarca adamın para tuzağı gibi görmesine rağmen eşine çiçek alması, öyle günlere hiç önem vermediği halde sevgilisi mutlu olsun diye 14 Şubat'ta sürpriz yapması gibi şeyleri düşün. Şimdi o adamlar rol yapmış mi oluyor? Hayır . Kişiliklerinden ödün mü veriyorlar? Yine hayir....
sadece insan ilişkide karşısındakinin de isteklerine biraz ayak uydurabilmeli,hepsi bu:)
Adam size 'her gün yatağa kahvaltı getir, salataliklari kalp şeklinde kes' dememiş ki, sadece birazcık sıcaklık,birazcık jest,birazcık da onu düşündüğünüzü belli etmek istemiş...
Eğer yaptığınız tartışmada kalbiniz çok kırılmadıysa unutun derim ben. onu anladığınızı belirtmek ve aranizi düzeltmek için ona özel bir yemek yapabilirsiniz hatta,belkim yanına bir mum yakar,şarap da açarsanız ilişkinize romantik bir anı eklenmiş olur :)

Çok geçmiş olsun. Anlattıklarınızdan sevgili değil de çok yakın iki arkadaş olduğunuzu hissettim. Eğer sevgilinizde böyle hissetmeye başladıysa gücenmiş olabilir. Kendinizi değiştirmeyin zaten ama bazen sevdiğimiz insanlar mutlu olsun diye küçük jestler yapmalıyız.sizi çok sevdiğini düşünüyorum ama artık sizden de olumlu bişeyler bekliyor gibi. Mutluluklar:KK60:

Ya bence çok tatlısınız. :KK49:Sonuçta sizi böyle tanımış, böyle sevmiş. Başta sevgi pıtırcığıyken sonradan değişmemişsiniz. Dolayısıyla kesinlikle haksız olduğunuzu düşünmüyorum. Ama belki sevgiliniz biraz sevgiye, ilgiye ihtiyaç duyduğu bir sürece girmiştir. "Ehhh ben böyleyim sen bilirsin" diye gemileri de yakmayın ama yapınızın bu olduğunu, sevginizi bu şekilde gösterebildiğinizi güzel güzel anlatın. O da anlasın canım aaaaa. :işsiz:

selamlar,

erkek arkadaşımla yaklaşık iki yıldır birlikteyiz. genel olarak o sakin bir insandır, ben "hadi şuraya gidelim, hadi seni şuraya götüreyim, beni buraya götür" diye plan yaparım. mesela boş bir günümüz varsa ben kesinlikle bir yerlere gitmek isterim hiç olmadı yürüyüş yapalım, okula gidelim basketbol veya futbol oynayalım derim ama sevgilim "ya evde dursak, yorgunum ben dinlenelim film izleyelim" der. o böyle minnoş olayların insanıdır. ben yere düşsem hemen "yassy iyi misin?" diye yanıma gelir kaldırır. o düşse ben kaldırmam yanına ben de yatarım "ulan ne düştün ama armut gibi puahahahahah" diye öküz gibi gülerim onu da güldürürüm.

kendisi ders çıkışlarında genelde beni bekler. mesaj atar "yassy ben çıktım seni şurada bekliyorum yemek yiyelim" diye. benim dersim ondan erken bitse kesin bir arkadaşımın peşine takılırım yine o arar "yassy ben çıktım nerdesin" diye. yani ben bir şeyleri aklımda tutup öyle ince şeyler düşünemiyorum. mesela o kendisine kahve alırken bana da alıp üşenmeden getiriyor ama ben eğer onun yanına gidiyorsam ona da alıyorum yoksa hususi olarak "x'e kahve alayım, laboratuvar tarafından dolanıp ona da vereyim" demiyorum direkt sınıfıma gidiyorum. o mesela bir şey yerken illa benimle paylaşmak ister, yemek istemesem de yedirir. ben de "yer misin?" derim. yemezse kendisi bilir zorla yedirecek değilim. veya o sevgisini gösterebiliyor ama ben yapamıyorum.

ben salonda oturuyorsam o içerden gelince ben tekli koltuktaysam bile yanıma sıkışır sarılır ama ben o salondayken içerden gelirsem gider karşı kanepeye yatarım. kafasına yastık fırlatıp "hadi pubg atalım seni bir harcayayım zuahahhaha" derim.

sevgilim bu durumdan sıkılmış. "benim ona karşı yeterince sıcak hissetmediğimi" düşünüyormuş. daha farklı şeyler de var ama konu çok uzayacak. ben içimden geldiği gibi davrandım bu güne kadar ve o da her yerde "ben yassy'nin bu halini seviyorum" dedi. şu an ne değişti de böyle yapıyor anlamadım.

2 hafta boyunca görüşemedik ben gelince hasret gideririz diye beklerken böyle saçma sapan bir şeyle karşılaştım. onun bu sözüne karşılık olarak "ilişkide rol yapmak bana göre değil eğer artık benim içimden geldiği gibi davranmam hoşuna gitmiyorsa sen farklı heyecanlar arıyorsun demek ki ama o skill bende yok" dedim. sakinleşmem gerektiğini söyleyip okula gitti az önce.

aşırı derecede moralim bozuldu. tedavi aşamasındayım sürekli bunu gözüne sokup "bana iyi davran" demek de bana çok koyuyor ama üzüldüğüm an cidden her şeyim alt üst oluyor. ağrılarım var ve geçmiyor fakat ben onun bu saçma sapan tripleriyle uğraşıyorum. buraya da neden yazdım, konuşacak kimsem yok çünkü. türkiyedeki arkadaşlarım onun tarafını tutarlar biliyorum. burdakiler de o kadar yakınım değiller paylaşmam özel hayatımı. hatalı olan ben miyim? ilişkide illa rol mü yapmak gerekiyor?
farklı dünyaların insanısınız .

biraz daha tavsiyeleri okudum

evet herkes kendi açısından tavsiye vermiş ve hepsi de kendi içerisinde doğru ve tutarlı

ama çoğumuz senden de sevgilinden de büyüğüz

20 yaşımdan beri aynı kişi ile birlikteyim ama çevremizdekiler sevgili olduğumuza çok da inanmazdı

zira ilişkiyi zaten ulu orta yaşamadığımız giib herhangi bri olay karşısında o kişi sevgilim diye ona öncelik tanımazdım

ben böyleyim doğru ne ise onu savunmalıyım

yani hani kv gelin konularında ama o annem bir şey diyemem durumu var ya iki arkadaş arasında da o sevgilim deyip onun dediğine destek olmak yok bende

sen sevgilin ile yalın olmak istiyorsun kalıplarda olmamak kendin olmak

bir eğitime katıldım

eğitimi veren üniversitede psikoloji profesörü idi

evleninceye kadar sevgilimiz için hazırlandığımızı, ama evlendikten sonra hafta sonunda evde yayıldığımızı, işte biraz dinleneyim paspal olayım, saçım yağlı olsa da bir şey olmaz vs vs dediğimizi bunun da aradaki sevgiyi öldürdüğünü, eşimize ya da sevgilimize özen göstermemiz gerektirdiğini, en çok özeni ona göstermemizi vs anlattı

o konuşmada da aksi görüşümü söyledim buraya da yazayım

ben bu söylenenin tam tersini düşünürüm

sevgili iken üniversite öğrencisi iken de bu görüşte idim

A kişisi ya da B kişisi ile buluşurken belirli standartlara uymalıyım ya da iş yerindeki ilişkilerde ama sevgilimle salt ben olabilmeliyim

sevgilim için makyaj yapmadım zira o beni hiç boyasız görmeli, yataktan kalktığımdaki halimi de hasta halimi de saçım başım kirli halimi de

beni maskelerle değil olduğum gibi tanımalı

o zaman ne hafta içi ne hafta sonu ayrıca bir efor sarf etmek, ona kendimi beğendirmek ihtiyacı olmaz

ben sevgi ilişkilerinde bu tarz bir yalınlığın uzun ömür getirdiğine inanırım

tabii ki çiftler değişir dönüşür bazı konularda birer adım esner

ama bu beni diken üstünde yapacaksa hep kafamın bir yerinde bir şey olma çabam varsa o ben olmam

sevgilin bunalmış sensizlik fikri onu acıtıyor ama sen varken de çevredeki kalıplara uyan bir ilişki olmadığı için senin cidden onunla olmaktan ne derece mutlu olduğunu bilemiyor

konuş onunla uzun uzun

yat kanepeye kolunun altına ve anlat içinden geçenleri gerekirse ağla dökül vs vs

zira senin hayatın da hiç kolay geçmemiş ve özellikle şu son bir yıllık süreçte daha da zorlaştı sağlık sıkıntıları vs ile

biraz daha tavsiyeleri okudum

evet herkes kendi açısından tavsiye vermiş ve hepsi de kendi içerisinde doğru ve tutarlı

ama çoğumuz senden de sevgilinden de büyüğüz

20 yaşımdan beri aynı kişi ile birlikteyim ama çevremizdekiler sevgili olduğumuza çok da inanmazdı

zira ilişkiyi zaten ulu orta yaşamadığımız giib herhangi bri olay karşısında o kişi sevgilim diye ona öncelik tanımazdım

ben böyleyim doğru ne ise onu savunmalıyım

yani hani kv gelin konularında ama o annem bir şey diyemem durumu var ya iki arkadaş arasında da o sevgilim deyip onun dediğine destek olmak yok bende

sen sevgilin ile yalın olmak istiyorsun kalıplarda olmamak kendin olmak

bir eğitime katıldım

eğitimi veren üniversitede psikoloji profesörü idi

evleninceye kadar sevgilimiz için hazırlandığımızı, ama evlendikten sonra hafta sonunda evde yayıldığımızı, işte biraz dinleneyim paspal olayım, saçım yağlı olsa da bir şey olmaz vs vs dediğimizi bunun da aradaki sevgiyi öldürdüğünü, eşimize ya da sevgilimize özen göstermemiz gerektirdiğini, en çok özeni ona göstermemizi vs anlattı

o konuşmada da aksi görüşümü söyledim buraya da yazayım

ben bu söylenenin tam tersini düşünürüm

sevgili iken üniversite öğrencisi iken de bu görüşte idim

A kişisi ya da B kişisi ile buluşurken belirli standartlara uymalıyım ya da iş yerindeki ilişkilerde ama sevgilimle salt ben olabilmeliyim

sevgilim için makyaj yapmadım zira o beni hiç boyasız görmeli, yataktan kalktığımdaki halimi de hasta halimi de saçım başım kirli halimi de

beni maskelerle değil olduğum gibi tanımalı

o zaman ne hafta içi ne hafta sonu ayrıca bir efor sarf etmek, ona kendimi beğendirmek ihtiyacı olmaz

ben sevgi ilişkilerinde bu tarz bir yalınlığın uzun ömür getirdiğine inanırım

tabii ki çiftler değişir dönüşür bazı konularda birer adım esner

ama bu beni diken üstünde yapacaksa hep kafamın bir yerinde bir şey olma çabam varsa o ben olmam

sevgilin bunalmış sensizlik fikri onu acıtıyor ama sen varken de çevredeki kalıplara uyan bir ilişki olmadığı için senin cidden onunla olmaktan ne derece mutlu olduğunu bilemiyor

konuş onunla uzun uzun

yat kanepeye kolunun altına ve anlat içinden geçenleri gerekirse ağla dökül vs vs

zira senin hayatın da hiç kolay geçmemiş ve özellikle şu son bir yıllık süreçte daha da zorlaştı sağlık sıkıntıları vs ile

+1 diyeyim ve ekleyeyim; yanında sürekli bakımlı sağlıklı istesen de olamazsın Damdan, söz verilirken iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta diyorsak sevginin ölümünü baştan mı kabul ediyoruz hocanın mantığına göre?
Üzerinize afiyet, ben şu ara berbatım şifayı kapmışım, evde bi seksen yatıyorum ve yatamıyorum hatta; istifra - diyare fenayım yeni toparlıyorum, çocuğu annemlere yolluyorum halim kalmadı, eşim izin aldı dün bana baktı adam. Şekerim mi tansiyonum mu oynadı dünya dönüyor batmış banyo, eşim temizledi ya... Bu adamın bana sevgisi öldü mü şimdi? Saçımı okşuyordu akşam "İyi misin? KKya takılmaya başladın iyisin iyisin" diye gülüyordu.

Bu bakımlı olun süslü olun işleri bir noktada fasa fiso, sevgi tenin daha altında bir şey.

:KK70::KK70:Savrulun cekilin ben sevgiliyi korumaya geldim :KK70:

Her ne kadar arada dusuncesizlik yapip hoduklesse de X kisisi yassy'i herseylerden , herkeslerden cok seviyor

Hastalik surecinde arada ariza verse de hep kizimin yanindaydi , cocuk gercektrn deli aşik , tek kusuru erkek olmasi

Kuzum yavrum , aldirma , yarin kendine gelir , beyni yanmis onun toparlar , uzme sen kendini
Milanaaa! Hahahahahah!

Sabah sabah gözümden yaş geldi! Tek kusuru erkek olması çok iyiymiş yahu! :KK53:

Yengeç/balık erkeği kova/yay kadını diye bir tahminde bulunuyorum:)
Bence sadece adam içini açmış,onu rahatsız eden bir konuyu söylemiş. Bunda alınacak gücenecek birşey yok ki. Ayrılma lafları edecek,'o aradığın bende yok' diye terslenecek bir konu de yok. Yahu adam hiçbir isteğini dile getiremesin mi? siz her saniye doğal olun- içinizden geleni söyleyin ama o içinden geçen bir şeyi söylediğinde ortam gerilsin hemen,olmaz ki böyle ^^
Boşu boşuna canınizi sıkmışsınız bence. O sizden rol yapmanızı istemiyor ki. Sadece bazen daha sevgi dolu davranmanızı istiyor. Aynı, milyonlarca kadının eşine "bana çiçek al,bana sürpriz yap, beni romantik yemeğe götür" demesi gibi, ayni milyonlarca adamın para tuzağı gibi görmesine rağmen eşine çiçek alması, öyle günlere hiç önem vermediği halde sevgilisi mutlu olsun diye 14 Şubat'ta sürpriz yapması gibi şeyleri düşün. Şimdi o adamlar rol yapmış mi oluyor? Hayır . Kişiliklerinden ödün mü veriyorlar? Yine hayir....
sadece insan ilişkide karşısındakinin de isteklerine biraz ayak uydurabilmeli,hepsi bu:)
Adam size 'her gün yatağa kahvaltı getir, salataliklari kalp şeklinde kes' dememiş ki, sadece birazcık sıcaklık,birazcık jest,birazcık da onu düşündüğünüzü belli etmek istemiş...
Eğer yaptığınız tartışmada kalbiniz çok kırılmadıysa unutun derim ben. onu anladığınızı belirtmek ve aranizi düzeltmek için ona özel bir yemek yapabilirsiniz hatta,belkim yanına bir mum yakar,şarap da açarsanız ilişkinize romantik bir anı eklenmiş olur :)

Kova kadınıyım ama tam da konu sahibinin erkek arkadaşı gibiyim; sevdiğim adama yılışırım, adam eve gelir açarım kapıyı şap diye boynuna yapışırım, poposuna şaplak atarım, severim böyle şeyleri. Ve eşimden de arada da olsa beklerim. Bizimki ya tam yapar (can acıtacak derecede) ya hiç yapmaz, ortasını bulamadık. Öpünce de niye öpüyorsun diyor ( öpünce gerisi gelmiyor diyor adamın aklında öpücük eşittir cinsellik ) gibi gibi...

Ama adama hak verdim ben ya, insan ufak tefek istiyor böyle, tensel temas hadi sevmiyormuş da, insan arkadaşına bile kahve alıyor kendine alırken, yani bunları söylemesine bile gerek yok. Bayağ abartmışsın konu sahibi. @sassyassy

çocuğa sürekli kanka çekmişsin, duygusal bir ilişki olmaktan çıkmış artık ilişkiniz, arkadaş gibi olmuşsunuz.
düşüncesiz ve (kusura bakma ama sevgilinin beklentisi o yönde olabilir diye söylüyorum) bir kadının naifliğinden uzak halleriniz sevgilinizi size karşı soğutmuş. uzatmalar olabilir ama uzun vadede ayrılacağınızı düşünüyorum.

Kova kadınıyım ama tam da konu sahibinin erkek arkadaşı gibiyim; sevdiğim adama yılışırım, adam eve gelir açarım kapıyı şap diye boynuna yapışırım, poposuna şaplak atarım, severim böyle şeyleri. Ve eşimden de arada da olsa beklerim. Bizimki ya tam yapar (can acıtacak derecede) ya hiç yapmaz, ortasını bulamadık. Öpünce de niye öpüyorsun diyor ( öpünce gerisi gelmiyor diyor adamın aklında öpücük eşittir cinsellik ) gibi gibi...

Ama adama hak verdim ben ya, insan ufak tefek istiyor böyle, tensel temas hadi sevmiyormuş da, insan arkadaşına bile kahve alıyor kendine alırken, yani bunları söylemesine bile gerek yok. Bayağ abartmışsın konu sahibi. @sassyassy

Yükselen farkıdır o; burç muhabbeti çekti canım, ben de kova kadınıyım, yükselenim ikizler. Bu konuda Sassy kendini tarifinde %90 beni de tarif etmiş. Çok benzettim kendime Sassy'yi ve hatta benim 20 yaşım aynı Sassy diyebilirim.Vakti zamanındaki erkek arkadaşlarımla counter strike atan, iddiaya tutuşup hayvan gibi yiyip iddia kazanan, kayıp düşene "Düşene bir tekme de ben atayım mı şimdi ahahaha" diye pis şakalar yapıp gülen bi kızdım. Yaş aldıkça (Belki de yaşanmışlık demeliyim) değiştim bir miktar ama hala eski hallerimden var.

Gelince yazsın merak ettim Sassy ne burcusun, yükselenin nedir? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X