Göz Makyajı yeşilçam makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

burcuslm

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
630
1
Gözlerime rimel sürme işinde hep usta olmuşumdur ama şu kalemi yeşilçam döneminde yaptıkları gibi çekmeyi bir türlü beceremedim valla yapan bir yer olsa gidip düğün makyajımı orda yaptırcambuyrunnnnnnnnn

opuyorumnanaktan

evet cok guzel yapıyorlarmıs o zamanlar suanda oyle ama o zamanki daha guzel sanki

en cok gulşen bubikoglunda guzel duruyo hatunda goz şekli dehset bence alkisalkisalkis

turkan soray bile o kadar guzel deil yerimseniben

evet cok guzel yapıyorlarmıs o zamanlar suanda oyle ama o zamanki daha guzel sanki

en cok gulşen bubikoglunda guzel duruyo hatunda goz şekli dehset bence alkisalkisalkis

turkan soray bile o kadar guzel deil yerimseniben

Kesinlikle Gülşen Bubikoğlu nda daha güzel duruyor likit çekmişler, sanırım takma kirpik de var ama ne olursa olsun neden şimdi yapamıyorlar yaasenağlama

ooooof bende hastayim gulsene ya benim annemin gencligi ayni bu hatuna bnziyor annem cok guzeldir ya neden azcuk anneme benzememisimki

ooooof bende hastayim gulsene ya benim annemin gencligi ayni bu hatuna bnziyor annem cok guzeldir ya neden azcuk anneme benzememisimki

Princess of Rain senden bişey rica etsem ?:kedi:
annene sorabilir misin bu makyajı o zaman o da yapıyordur o zamanlarda bu makyajı nasıl yapıyorlarmış?kaydirigubbakcemile3

Princess of Rain senden bişey rica etsem ?:kedi:
annene sorabilir misin bu makyajı o zaman o da yapıyordur o zamanlarda bu makyajı nasıl yapıyorlarmış?kaydirigubbakcemile3

ilahi kiz guldurdunkaydirigubbakcemile3 beni sabah sabah annem hayatinda hic makyaj yapmamiski yaptigi teksey surme cekmek hepsi buzemuszemus

bu etkiyi veren takma kirpikle beraber alt kirpik çizgisinin biraz daha altında kalem çekmek sanırım

sezoscum evet kaş göz benim ama göz rengim photoshop:) normalde kahverengi gözlerim

ben birşeyler deneyemeye çalıştım canım belki fikir verir birazdan kendi yaptığınız göz makyajları başlığına ekleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…