Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Kurbanını öğrenen herkes kaçmış, burası bomboş kalmış yahuuu
Ben hediyelerin büyük kısmını aldımmm Ama daha kırmızı donlar
tam olarak piyasaya çıkmamış, şöyle seksüüüü bişiler yok kiiiii. Hepsi
ninemin donları gibii İnşallah donu ve diğer bişileri de en kısa zamanda
alır hazırlarımmmm

evetttt kurbanım belli oldu hemen kendini tanıtma bölümüne gidiyim bakalım nelerden hoşlanıyor

kurbanımın istediği şeyleri listeye yazdım pazartesi alışverişe başlıcam ay inşallah beğenir ipucu veriyim az benim kurbanım evli başkada ipucu yok ayy kutusunu süper hazırlamam lazım offf harika olması lazım herşeyin inşallah benim katilimde hediyelerde özverili olur :26:

Son düzenleme:
kızlar başım çok ağrıyor duş aldım saçımı yıkadım ilaç içtim patates sardım geçmedi fikri olan varmı çatlıyo başım

sen bana hızlı gonzales demiştin hatırlarmısın [/QUOTE]
evet ama bukadarını beklemiyordum

vayy
senden de hızlısı varmış ghs

kızlar başım çok ağrıyor duş aldım saçımı yıkadım ilaç içtim patates sardım geçmedi fikri olan varmı çatlıyo başım

benimde sabahtan beri çatlıyordu bende ilaç içtim duş aldım hafıfledi biraz..
patates ne işe yerıyor anlamadım:26:

benimde sabahtan beri çatlıyordu bende ilaç içtim duş aldım hafıfledi biraz..
patates ne işe yerıyor anlamadım:26:

Patatesi halkalar halinde dilimleyin şakaklarınıza sararsanız başağrısına fayda eder.Ayni şekilde elmada.Birde kulaklarınıza kolonyalı pamuk koyun.Annemde ilaç alerjisi vardı başağrısına bu tür yöntemler uygulardı.

Ametist taşı baş ağrısına çok iyi gelir tatlımmm. Yaş toprağın da ağrıyı aldığını duymuştum
ama hiç denemedim açıkçası.

vayy
senden de hızlısı varmış ghs

Benim her işim böyle malesef canım, erkenden bitirmeden rahat edemiyorum
Bir de hediye varsa işin ucundaaaa aman Allahımmmmmm

Son düzenleme:

teşekkür ederim elif denemekte fayda var

cici35 canımm sen bana mesaj atıyorun ama ben sana dönemiyorum özel mesajın doluymuş. ben özelden mesaj attım sana baktım gelmiyor bari taopiğe attım ben katılmaıycam nedeninide bu topiğe yazmıştım okumadın sanırım hem bu topiğe katılamıycağıma nedeniyle yazdım hemde bilgilerimi göndermediğimden ben katmamışınızdır mesajımı okumuşundur diye düşündüm ama şimdi ismimi gördüm canım benim ben katılamıyorum yaa eğer özel mesaj bölümün dolu olmasaydı emin ol mesajımı çoktan alabilirdin :44:
umarım bu mesajımı alırsın yada okuyanlar cici35 iletirse sevinirm kızlar. çook istiyordum ama katılamıcam maalesef ama takipteyimm..

Aaaa bende olayı yanlış anlamışım:26:

10 aralık görünce eşleşme 10 aralıkda sanmışım nasıl bir kafayla okuduysam artık

İlginç olacağını düşünüp katılayım demiştim ama nasip değilmiş artık napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…