Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
sorma arada girip baktim hatta cay kahve ve tatli ikram ettim herkese sen kacirdin sanirim

Cuma olmasından kaynaklanan bi yogunluk kii sormaa tühh yaa bak nasıl kaçırdım ee artık bana kargoyla gönderirsin ellerinle yapıp

kalbimin ritmi hizlandı kızlar yaaaa bana noluyokine yaaaaaaaaaa yılbası safagı bastırıyo :84:

Users Browsing this Thread
Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 0 ziyaretçi)

ghs, nazap85+, MeLeZGuZeL, CİCİ35+, genic, Ofeliya+, TariElensar, Now

bütün millet toplandık toplandık toplandık

canım bu gece yapsammı diye düşünmüyo değilim aslında bakalım kociş yardım ederse kandırırsam

hımm neler alcaksın bakalım

alacağım kişiye bağlı herkes anlattı kendini ondan diyorum ya hemen belli olsunda ona göre çıkalım çarşıya diyeee

Cuma olmasından kaynaklanan bi yogunluk kii sormaa tühh yaa bak nasıl kaçırdım ee artık bana kargoyla gönderirsin ellerinle yapıp

ben pek beceremem oyle suslu seyleri ama sana kendi elimle yaptigim favorim olan kurabiyeden gonderirim ozelden at bilgilerini hep sen mi toplayacaksin bilgi

gözlerim ok yoruldu bugün daha gidip alışveriş yapmam lazım ((((
hiç de canım istemiyor ama ev tam takır uffffff acaba yarın kocişe mi yıksam alışveriş işini diye düşmeye başladım daha manava falan da uğramam lazımm bana bir kuvvet gelmesi lazım yoksa hiçbir şey yapamayacağım..

canım yazını okurken aklıma mfo nun mecburen sarkısı geldıı MECBUREN MECBUREN ISE GITMEK MECBUREN MECBURIYETTEN

Biz de babaya yıktık alışverişi annemlee, sen de kocişine yıkkk tatlımmm
yani yarın ogrenıyomuyuzzzzzzzzzzzzzzzzzz :122:

Ayyy hemen öğrensek hemen hemennnn çokmu sabırsızım neee
Allahımmm sen CİCİ ye güç kuvvet sabır ver de bizim çekilişler hemen yapılsınnn
sonuçlar bize hemen gelsinnnnn

haydi iyi akşamlar güzellikler koçişi alıncaya kadar düşüneyim bende ne yapıcağımı kendinize dikkat edin. hepinizi öpüyorum iyi akşamlar iyi haftasonları hoşçakalın.

canım yazını okurken aklıma mfo nun mecburen sarkısı geldıı MECBUREN MECBUREN ISE GITMEK MECBUREN MECBURIYETTEN

aminn inşallah bitanemm ama uzun süredir girmeyen ve msj attıklarım var dönmezlerse bir gün daha beklerim onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…