Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
YA kızlar yarın yılbası nerdesiniz en aktif olmamız gerken gün huhuuuuuuuuuuu yılbası geldi hanımmmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın kızlar

bugün son gün bana hediyeleri gelmeyenler söyleyebilirmi katillerinizin tel. vericem kendiniz görüşeceksiniz akşam 4 kadar bekleyelim ne dersiniz

suprensesi
superisi
cınarefeninannesi
ghs
cici35
cyd86
alicibjk
figen
fulya
zehranur
mandalina
nazap
nur
dilem49
rosecan
nesmit
f.yigit
nissan
genic
tarielensar
ofelia
beren
yaows
now
minikdepresif
lilyum
fatos 001
mouse
rose01
toredo
yasmin89
melezgüzel
kkgd
honour9

yanlışım varsa düzeldin kızlar hediyeleri gelmeyenler bukadar diye biliyorum

YIL SONUNDAN NEFRET EDİYORUM üfff ne yoğun bugün yaaa apartman boyunca dosyalar yığıldı önüme biri bitmeden diğeri geliyor firmalar para istiyor fatura kesmişler

YA kızlar yarın yılbası nerdesiniz en aktif olmamız gerken gün huhuuuuuuuuuuu yılbası geldi hanımmmmmmmmmmmmmmmmm
dolaniyorum canim

günaydın kızlar

bugün son gün bana hediyeleri gelmeyenler söyleyebilirmi katillerinizin tel. vericem kendiniz görüşeceksiniz akşam 4 kadar bekleyelim ne dersiniz
gunaydin cicim nasilsin telin acildi mi?

YIL SONUNDAN NEFRET EDİYORUM üfff ne yoğun bugün yaaa apartman boyunca dosyalar yığıldı önüme biri bitmeden diğeri geliyor firmalar para istiyor fatura kesmişler
caktirmadan bana da bir odeme cikartsana mandalinam

ALİCİİİİİİİİ CYD

bizim kızlar gün yapalım diyolarr iyi fikir benceee ne dersinizzzz

canım iyiim ben saol bitanem dün güzel bi operasyondu ama benim moralim çok bozuktu dedem yaşlı ve hata dün agırlaşmış operasyona bile aglayarak girdim

Cicicm biliyorsun moral çok önemli bugünlerde hep en üst seviyede tutman lazım dedenede geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım senin sonuç ne zaman belli olacak

Cicicm biliyorsun moral çok önemli bugünlerde hep en üst seviyede tutman lazım dedenede geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım senin sonuç ne zaman belli olacak

ewet çok önemli ama elimde değill işte çok üzülüyorum ....

14 gün sonra bitanem inşallah ocak 11 gibi işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…