Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
selam kızlar giremiyorum diye kızmayın bana. ben kayboluyorum kadınlar kulübüne girince. o kadar dolu dolu bi kulüpki nereye gireceğimi şaşırıyorum. aslında internetle fazla ilgim yoktur. sadece cepten internete yani face e girerim o kadar. her zaman internet kafeyede gidemiyorum anlayın beni nolurr. hediyelere baktım kurbanların gözü aydın, katillerin de keselerine bereket.

ablam geçen sene çekilişe girdiğinde çok özenmiştim bu sene bende girdim. ama iyiki girmişim katilim ve kurbanımı çok sevdim. rosecan yani gülcancım çok tatlı bi bayansın. maşallah sana ya resimlerine bayıldım. bir eşarp bu kadarmı yakışır, kırk bin kere maşallah iyiki katilim olmuşsun seni tanıdım. seni ben çok sevdim ROSECANIM inşallah bi gün yüzyüze görüşmek dileğiyle. kızında çok tatlı Allah size bağışlasın şimdiden sana ve ailene güzellik, huzur, mutluluk, ve sağlık dolu bir yıl diliyorum öptüm canım.

cnm birdaha hiç girmeyecek gibi konusmussun noluyo korkutma bizi:26:
yok tatlım sizi bırakırmıyım hic?
canım benim benimde hediyem gelmedi sorun yapma belki bişey olmuştur ,cicininkide gitmedi yapma böyle mutlaka bi açıklaması vardır

ne alacan kız çarşıdan

inşallah acıklaması vardır ne diyeyim.artık o konuda yorum yapmıyorum............
yıl başı alış verişi tatlım.
nerdesin geldim yoksun kız?

selam kızlar giremiyorum diye kızmayın bana. ben kayboluyorum kadınlar kulübüne girince. o kadar dolu dolu bi kulüpki nereye gireceğimi şaşırıyorum. aslında internetle fazla ilgim yoktur. sadece cepten internete yani face e girerim o kadar. her zaman internet kafeyede gidemiyorum anlayın beni nolurr. hediyelere baktım kurbanların gözü aydın, katillerin de keselerine bereket.

ablam geçen sene çekilişe girdiğinde çok özenmiştim bu sene bende girdim. ama iyiki girmişim katilim ve kurbanımı çok sevdim. rosecan yani gülcancım çok tatlı bi bayansın. maşallah sana ya resimlerine bayıldım. bir eşarp bu kadarmı yakışır, kırk bin kere maşallah iyiki katilim olmuşsun seni tanıdım. seni ben çok sevdim ROSECANIM inşallah bi gün yüzyüze görüşmek dileğiyle. kızında çok tatlı Allah size bağışlasın şimdiden sana ve ailene güzellik, huzur, mutluluk, ve sağlık dolu bir yıl diliyorum öptüm canım.

sağol canım benin o senin güzelliğin sende kızında hediyelerinizi güle güle kullanın inşallah beğenmenize çok sevindim umarım yeni yılda kalbinde gönlünde ne kadar hayırlı dileğin
arzun isteğin varsa hepsine kavuşursun sana ve ailene sadece yeni yılda değil gelecek bütün yıllarda sonsuz huzur sağlık mutluluk şans diliyorum kendine ve o dünya tatlısı kızına iyi bak öpüldün canım:KK34:

gerçekten önemsenmemek insanı çok üzüyor ofeliyacım.başka bir sohbette de girmiştim bana hediye alcak olan kişi çekilişten çekilişmişti.senin durumunu düşünebiliyorum şuan.o heyecanı yaşayamıyorsun.senden başkada varmı acaba böyle alamayan.üzülme tatlım.inşallah gelir hediyen.mutlaka vardır bir açıklaması. cici versin bilgilerini ara bakalım.

kızlar iyi akşamlar hepinize

operasyon güzel geçti şimdi 14 gün bekliycez bakalım güzel haberler için

teşekkür ederimm merak eden arkadaşlar olmuşş

prensesimm telaştan faturayı unutmuşum kapanmış bitanem o yüzden ulaşamadın bana

eee siz neler yaptınız söyle bi göz attım yeni topink açılmış sanırımm ....

sonraa hediyeleri gelen arkadaşlarda olmuşş bu güzel işte

ofeliya canım şuan müsayit msj gönderebilirsin bitanem
canım hayırlı olsun işallah hayırlı haberlerini bkl :emir_bebek:
kızlar yemin ederim hediye hic ama hic önemli deyil.ben hic sevmem boyle seylerı de.ama insan bı haber verir diy mi?ben kac gundur beklıyorum.vallah bana hediye yollayan kişide duyuyorsa artık hic gerek yok.boyle olucagını bılseydım hıc bu topığe gırmezdım.yıne dıyorum hediyeni gelib gelmemesı onemlı deyıl sadece insana verilen deyer soz konusu.arkadaşlar hepinizi tanımama cok memnun oldum.ama keşke boyle sonuclanmasaydı.neyse allah her kesin golnune gore versin.
cicim bu arada cok gecmiş olsun umarım guzel habererini alırız seni cok sev iyorum bitaenm:KK16:

üzülme canım daha vakit var bide yılbaşı di,ye belki gecikmiştir yogunluk vardır ne biliyim sıkma canını biz kocaman bi aiileyi seni üzmelerine iz<in verirmiyiz En Büyük KKEn Büyük KK

rosecan beğenmemmi çok beğendim. hatta dün bursadaydık geri dönücektik fatoşların evine gittik. kargoyu verdiler yani bende sadece resimlerden değil direk görmüş oldum ve çok beğendim :KK23::KK23: kesene bereket canım. yalnız biliyomusun ben seni taa ilk baştan tahmin etmiştim ve fatoşa söylemiştim senin katilin rosecan olabilir diye :21: kalbim temizmiş sanırım, senmişsin :KK19:

katilim açıkla artık kendini ya.bak paketde yolda.çok merak ettim doğrusu seni.fikir de yürütemiyorumki az kişi kaldığı halde.

günaydın herkeseeeeeeeee :KK52::KK52::KK52: bugun cumaaaaa yılın son cumasıııııııııııı :KK36::KK37:

Herkes hediyelerini koymuş yaaaa süperler:KK52::KK52::KK52:
Dün giremedim kızlar,kafa izni yaptım sinemaya falan gittim:KK51:
CİCİiiiiiiiiiiii canımın içiiiiiiiiiiiiii ne güzel şeyler onlar öyleeeeeee:KK52::KK52:
Benimde katilim olur musun:82::KK48:
Güle güle kullanın hediyelerinizi,alanlarında kesesine bereket:KK9:

Herkes hediyelerini koymuş yaaaa süperler:KK52::KK52::KK52:
Dün giremedim kızlar,kafa izni yaptım sinemaya falan gittim:KK51:
CİCİiiiiiiiiiiii canımın içiiiiiiiiiiiiii ne güzel şeyler onlar öyleeeeeee:KK52::KK52:
Benimde katilim olur musun:82::KK48:
Güle güle kullanın hediyelerinizi,alanlarında kesesine bereket:KK9:

ben senin 7 ocakta katilin olcam bebegiiiiiiiim :KK24::KK24::KK24:

X