Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

ne zamana kadar bekleyim?ocak mı?sonuna kadar mı?şaka mı yapıyorsun canım?ben bu gun son gun diye bekledim.gondermedı vallah kendi bılır hic beklemzdım.insan yerine koyub haber vermek de yok ben asıl ona kızıyorum.aynısını ona yapsalar acaba?neyse hediye falanda beklemıyorum aartık.sadece cok kırkınım ve uzgunum.

Canım senin duygularını şaun çok iyi anlayabiliyorum çünkü geçen sene ben de epey beklememe rağmen gelmemişti hediyelerim sonrasında cici35 sağolsun bana kişinin tlfon bilgisini vs vermişti de ulaşmıştım. Katilim de bana 'çekilişi unutmuşum' demişti. Elbette bizler gelecek olan hediyelerin gelmemesine değil daha çok 'önemsenmediğimiz' için kırılıyoruz. Zaten bu çekilişteki amaç birbirimizi sevindirmek, kalbini kazanmak ne bileyim tebessüm ettirmek. Bu sebeple umarım sana hediye göndermesi gereken kişinin de makul ve geçerli bir sebebi vardır. Aksi takdirde aynı zamanda hakka da girmiş oluyor.

benim hediyemde gelmedi ,bende geç gönderdim en azından girip geç göndereceğimi söyledim ,demekki sadece ben değilmişim

Ama 26 sının son olduğu en başında belirtilmişti bence bu kurala herkes uyum sağlamalıydı hani 1 2 gün oynar neyse de benim fikrim buyönde.

Son düzenleyen: Moderatör:
bence yarın gelmeyenlerin kargosu gelir. yılbaşı hediyesi sonuçta yılbaşı cumartesi gecesi. olumsuz düşünmeyelim arkadaşlar
benim hediyem yarın elinde olacak kurbanımın. ama ben kurbanımla irtibat halindeydim hep. vede gönderememde etkin bi sebebim vardı. ciciyle de kurbanımlada konuştuk bu durumu. ama size gönderecek kişiler aramadıysa o zaman başka tabi. en azından aranması lazım

Son düzenleme:
kızlar iyi akşamlar hepinize

operasyon güzel geçti şimdi 14 gün bekliycez bakalım güzel haberler için

teşekkür ederimm merak eden arkadaşlar olmuşş

prensesimm telaştan faturayı unutmuşum kapanmış bitanem o yüzden ulaşamadın bana

eee siz neler yaptınız söyle bi göz attım yeni topink açılmış sanırımm ....

sonraa hediyeleri gelen arkadaşlarda olmuşş bu güzel işte

ofeliya canım şuan müsayit msj gönderebilirsin bitanem

Canım hoşgeldin, hayırlısı olsun inş.

kızlar katilim bana bir parfüm almış inanırmısınız bir kere sıktım bütün aile parfümün peşine geldi herkes ismini soruyo ay çok mutluyum yaaaaaaaaaa yarın gezmeye giderken sıkıcam kesin yoldan biride sorucak ama ismini vermicem banane bu arada katilimin bana kendi kullandıgı parfümden almış ay canım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hele ben durup durup aynama bakıyorum ya

katilim ve kendi adıma çok sağol canımmm

benim hediyemde gelmedi ,bende geç gönderdim en azından girip geç göndereceğimi söyledim ,demekki sadece ben değilmişim

Ama 26 sının son olduğu en başında belirtilmişti bence bu kurala herkes uyum sağlamalıydı hani 1 2 gün oynar neyse de benim fikrim buyönde.

kızlar yemin ederim hediye hic ama hic önemli deyil.ben hic sevmem boyle seylerı de.ama insan bı haber verir diy mi?ben kac gundur beklıyorum.vallah bana hediye yollayan kişide duyuyorsa artık hic gerek yok.boyle olucagını bılseydım hıc bu topığe gırmezdım.yıne dıyorum hediyeni gelib gelmemesı onemlı deyıl sadece insana verilen deyer soz konusu.arkadaşlar hepinizi tanımama cok memnun oldum.ama keşke boyle sonuclanmasaydı.neyse allah her kesin golnune gore versin.
cicim bu arada cok gecmiş olsun umarım guzel habererini alırız seni cok sev iyorum bitaenm

sağol canım...........

gozun aydin gule gule kullan canim
honour kesene bereket

Kızlarrrrrrrrrr paketim geldi bugün
ama hesaplardan bakamadım daha
foto çekicem die açamadım da
evde açıcam yarın resimlerii sizlerlee
katilim figen çok teşekkür ederim

sevioree senii Katilimmm benim

senin de gozun aydin iyi gunlerde kullan
figen kesene bereket
ama biran once yukleyin resimleri

ciciiiimmm nasilsin insallah canim hersey istedigin gibi olsun hayirlisiyla

kızlar bu gece onda çıkıcam yarın izinliyim diye lütfen beni bırakmayın yazın patlarım burda yoksa

berencim öpüyorum canımm güle güle kullan
çok mutlu oldum beğendiğine
diğer arkadaşlarada çok teşekkürler

cnm birdaha hiç girmeyecek gibi konusmussun noluyo korkutma bizi:26:

canım benim benimde hediyem gelmedi sorun yapma belki bişey olmuştur ,cicininkide gitmedi yapma böyle mutlaka bi açıklaması vardır

ne alacan kız çarşıdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…