Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızllar muhabbetiniz bol olsun 2 gün giremedim çokkk uzamış sayfalar geçmişi bir ara okurum ama hepiniz iyisiniz maşallah hepinizi kocaman öpüyorum..

cnm adresı yolladım ... hesap nosu ver bana orya atiim odemeyi..... anneme gtsın canım annemmm...

yaaa orda nasıl buldun
ben adana mersin hatay o taraflardansın sandım

canım burda tozlu cami diye bir tarihi camimiz var depremde yıkıldı yerine benzerini yaptılar altında dükkanlar var oradaki dükkanların hepsinde bu tür malzemeleri bulursun çeşit çeşit hemde bir çok dükkan var sultan ahmetin aşağısındaki çarşı neydi orasının miniği ve kalabalık olmayını gibi nette fotoları varmı bilmem ama google amcadan araştır istersen

kızllar muhabbetiniz bol olsun 2 gün giremedim çokkk uzamış sayfalar geçmişi bir ara okurum ama hepiniz iyisiniz maşallah hepinizi kocaman öpüyorum..

hoşgeldin

Nazap bize şırdan yapp mumbar yapp yanında da künefe isterikk

alicim şırdan mıı uyyyy eşim adanalı o yazdıklarından birini bile eve sokmuyorum

cnm adresı yolladım ... hesap nosu ver bana orya atiim odemeyi..... anneme gtsın canım annemmm...

lafı olmaz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…