Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
yaşanmışlıklarını yazıp gerçekten paylaşmak isteyenlere lafım yok ama hayal gücünü zorlayıp saçmalayanlar gerçekten komik

önceki yıl katılmıştım,çekiliş olunca kime çıktım diye çok merak ediyorum ,şimdi kendimi tanıtmasam çekiliş olunca kime çıktımsa dicekki benim kurbanım kendini tanıtmamış bende böylece kime çıktığımı öğrenmiş olacam :KK76::KK36::KK53:

bak ya neleri düşünmüşşş sırf sen yksun kiii kendini tanıtmayan :KK53:

bence sen kendini tanıt katilini bulmak için başka bişeyler dene :KK1::KK1::KK1:

hımm bu katil kurban oyununda bulmaya mı çalışıyoruz kime çıktığımızı

hıımmm olmaz ya tanıtsın herkes kendini fikrimiz olsun en azından :KK76:

önceki yıl katılmıştım,çekiliş olunca kime çıktım diye çok merak ediyorum ,şimdi kendimi tanıtmasam çekiliş olunca kime çıktımsa dicekki benim kurbanım kendini tanıtmamış bende böylece kime çıktığımı öğrenmiş olacam :KK76::KK36::KK53:

bak ya neleri düşünmüşşş sırf sen yksun kiii kendini tanıtmayan :KK53:

bence sen kendini tanıt katilini bulmak için başka bişeyler dene :KK1::KK1::KK1:

vawww nasıl bi düşünceeeee zeki şey seni

hımm bu katil kurban oyununda bulmaya mı çalışıyoruz kime çıktığımızı

oyunmu oynuyoruz hakkaten oda zevkliymiş

bak yaa :KK53: peki sormazsa ne olucak ?
sen bana ciksaydin sormazdim ki ne diye kendimi ele vereyim:KK1:

ehehe bence de :KK1:
sen tanıt kendini en iyisi başka taktik bulursun

bugün hiç zaman geçmiyor mu ne bana mı öyle geliyo yoksa sadece

X